0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar  benim evim ve eşimin ailesi birbirine yakın herkes beni iftara davet etti şimdi de ben herkesi davet edecem gorumcelerim kayınvalidemler eltim eşimin dayısı herkesi davet ettim ama tek biri hariç 3 ay önce tartıştigim görümcem ( 22 yaşında) biz arkadaş gibiydik ama büyük bir toplum içinde bana saygısızlık yaptı (g.zekali sal.k dedi ) baya beni rencide etti onun önceside saygısızlık yapıyordu ama o toplum daha bardağı taşıran son damlaydi ve bende daha onunla küstüm eşimde gördüğü yerde konuşmuyor ve görümcem şuan kardeşlerine çok pişmanım diyormuş işte gaza gelmiş birkaç kişi tarafından bayramda konuşmak için plan yapıyormuş falan şimdi bugünkü davete bir yandan Allah rızası için çağırmak ve eşim ile konuşmasini isterim sonuçta abi kardes benim için küs ama bir yandan da içim ona baya kırgın çünkü aşırı beni taklit ediyor eleştiriyordu ama ben takmazdim buna rağmen eşim ailesi ile sorun yaşayınca yorum yapardi yandaşlık yapardı hem küçüklugune verdim ama bu sefer gerçekten çok aşırı terbiyesizlik yaptı bende bilmiyorum ne yapayım siz olsanız ne yapardınız?

10 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Ben yerinde olsam :) ki bunun beterini en kötüsünü en alasını yaşadım ondan yola çıkıyorum.

Çağırırım üstüme düşeni bana yakışanı yaparım Rabbimin razı için eski muhabbettim olmaz az öz misafirimi agirlarim :) üç günlük dünya  kim ne yaparsa kendine yapar.

(393 puan) tarafından
Bacım Allah razı olsun vakit ayırıp yazdığın için:)
Benim içimdeki sesde diyor çağır çünkü bütün ailesi gelecek ve buda benim 2 dakika uzağımda oturuyor hani uzulcek herkes orda diye sonra verdiğim yemeğin ne anlamı kalcak diyorum ama geçmişe bakınca da içimde bir kırgınlık var ha pişman ama ne fayda zaten diyorum eskisi gibi olmam
(27,353 puan) tarafından
Aynn cnm sen sana yakışanı yap
-Reklam-
+1 oy
(7,706 puan) tarafından
Bence çağır büyüklük sende kalsın ama ve lakin yüz verme mesafeni koru
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Eşşek kadar kızın küçüklüğüne veremem ***** gerizekalı hele de toplum içinde demişse ben çağırmam yerini haddini ağzından çıkanı bilmiyorsa muhatabım olamaz. Ben böyle bir şeyi unutmam eminim ki o ortamda senle beraber duyanlarda unutmamıştır 
(393 puan) tarafından
Tabiki unutmamistirlar ama evi benden iki dakka uzaklıkta hani herkes gelecek o bakacak falan ne bileyim çok ince düşünüyorum galiba:(
0 oy
(906 puan) tarafından
Çağır canım ayıp onun aybi yüz göz olmazsın olur biter 
(393 puan) tarafından
Evi iki dakika uzaklıkta herkes gelince o gelmezse ne bileyim onun yerinde olunca üzüldüm ama içimdeki kırgınlıkda baya var zaten eskisi gibi olmam artık bakalım:)
(906 puan) tarafından
Pişman oldugu kulağınıza gelmis evet küçük değil ama büyükte değil cahilliğine verin ❤️
(393 puan) tarafından
Çağırdım canım geldi herkes gitti işte karışıklıkli konuştuk helallestik ve benim bu tavrın aile içinde baya hoş karşılandı
(906 puan) tarafından
Çok sevindim, her zaman haklı olan kazanır sadece zaman gereklidir. Huzurunuz daim olsun ❤️
(393 puan) tarafından
ALLAH RAZI OLSUN♥️
0 oy
(76 puan) tarafından
Ben elimle kavga ettim ben çağırdım o gelmedi günahı alt canim olumlu dünya 
(393 puan) tarafından
Kız bide bende çağırıyorum buda gelmezmis:d ama gelmezse bu sefer iyice rencide olacağını bilir
(76 puan) tarafından
Gelmezse o bilir sen büyüklük yapmış olursun
(393 puan) tarafından
Geldi canım çağırdım beraber konuştuk helalestik
(76 puan) tarafından
Ne guzel biz küsüz elimle ayni apartmanda birde
(393 puan) tarafından
Ay çok zor oluyor öyle aynı ortama denk gelmek özel değilse sebebi neydi acaba
0 oy
(5,834 puan) tarafından
Madem pişman oldugunu söylüyor ben olsam çağırırım hem sevaba girerim büyüklük bende kalsın diye hemde kimsenin ağzına da laf vermem
(393 puan) tarafından
Pişman olduğunu eltim görümcem herkes diyor işte yanlış anlaşıldım ben şaka yapmıştım falan keşke yapmasaydim gaza geldim gibi vs vs işte haksız olduğunu biliyor oda bende diyorum çağırayım ama eski bacı kardeşlik olmaz mesafeli olayım
0 oy
(840 puan) tarafından
Allah rizasi icin cagir büyüklük sende kalsın canim
(393 puan) tarafından
Çağırdım canım aile içinde bu tavrım baya hoş karşılandı
(840 puan) tarafından
Ne güzel oh MaşaAllah, sevabını aldin :)
(393 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(1,389 puan) tarafından

B*k yesin :D

Ben çağırmıştım , o çağırma ile kaldı konuşmamaya devam ettik

(393 puan) tarafından
Geldi canım çağırdım beraber konuştuk helallestik
0 oy
(585 puan) tarafından
Çağır ama eskisi gibi samimi olmalı hatasını hemn unutmasın tekrarlamasin
(393 puan) tarafından
Çağırdim geldi canim beraber konuştuk helallestik
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Bence çağır ama mesafeli ol kendi ayibiyla kalsın ramazanda sevabı sen al :)
(393 puan) tarafından
Ahh canım çağırdım geldi sevabıda aldım:) bu son cümlem beni çok etkiledi ♥️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 283 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 552 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 681 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu