0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (1,236 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında emzik emiyor bu aralar çok kafayı taktı sürekli istiyor bırakması için ne yapabilirim ebede bıraktırmamı söyledi 

5 Cevaplar

0 oy
(1,319 puan) tarafından
Benim oğlum  1 buçuk yaşındaydı akşam balkondan attı memi gitti dedi sen attın uçtu gitti dedim gece bir kez uyandı istedi memi kuş oldu dedim geri uyudu .

Kızım 2 yaşındaydı baya bağımlıydı hep ağzındaydı en son çiğnedi kopardı bende tam kestm ucunu bir iki kez ağzına koydu baktı ucu yok attı bıraktı öyle . 
(1,236 puan) tarafından
Ne güzel canım dişi geç çıktı onu kaşıyor bu aralar sürekli ağzında artık sinirleniyorum valla
(1,319 puan) tarafından
İstersen uçan balona bağla ve ona verip uçurmasını söyle böyle kendi elleriyle bırakıp gittiğini görünce istmeez belki bak kızım emzik uçtu özgür oldu falan de belki öyle bırakır
(1,236 puan) tarafından
Canım daha anlamaz arkasından ağlar diye yapmadım ya şimdi ucunu kesip biber sürdüm 2 güne unutur inşallah
(1,319 puan) tarafından
İnşallah canm
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Onu kaybet görmesin sorduğu zaman da arıyormuş gibi yap hatta beraber arayın zamanla unutur 
(1,236 puan) tarafından
Ağlıyor canım bul diye uyku düzeni yoktu o yüzden bu zamana kadar emdi
(14,032 puan) tarafından
Ağlayacak tabi canım kolay olmasını bekleme biraz sakin kalacaksın artık çocuklar çabuk unutuyor merak etme
(1,236 puan) tarafından
İnşallah unutur canım
0 oy
(159 puan) tarafından
2 yaşında kızım ucundan kemirmisti o yerden kestim içine acı biber koydum bir kere tadına baktı emmedi. Göreceği yere koydum emziği de gitti geldi gitti geldi unuttu. Hiçbir türlü bıraktıramayınca mecbur kalmıştım pul biber koymaya 
(1,236 puan) tarafından
Aynısını yaptım az önce iki yerden kesip acı pul bibere batırdım ağladı ama gece nasıl geçecek onu düşünüyorum şuan
(159 puan) tarafından
Zor olmuştu ilk gece ama yine o emziği verdim acı olduğunu bildiği için almadı bıraktı döndü
(1,236 puan) tarafından
Şuan tiksiniyor kaç günde unutacak bakalım
(159 puan) tarafından
Büyük kızım 1 haftada unutmuştu tamamen
(1,236 puan) tarafından
Küçük emzik vardı onu verdim eegg diyor istemedi :)
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ucan balona  baglayip yolcu edebilirsiniz
(1,236 puan) tarafından
Çok anlamıyor canım daha acı bibere batırıp kestim bakalım ikna olmazsa öyle yapayım
0 oy
(130 puan) tarafından
Kafasını kes emziğin ver kendisi emmez ztn cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 209 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Elif esra (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 91 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (116 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...