0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızım bezi nasıl bırakabilir. Siz nasıl çişe alıştırdınız anneler. 5 aylık hamileyim hiç çekilmiyor ama mecbur öğretmem lazım 

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim bezi gunduz hic baglama her yarim saate tuvalete gotur yaninda otur 10 dk vakit gecirin cis cis de cömel falan tabiki altina kacircak ev kirlencek ama oyle oyle aliscaklar 
tarafından
Seninki alışti eda kaç aylık oldu
(22,070 puan) tarafından
26 aylik cano alisti şükür sen nptin biraktimi
tarafından
Massallah yok bizde daha ☺️
(2 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah alışacak. Benzinden rahatsız oluyordu çıkarttım çiş deyip duruyor 2 dk Bi ama yapmıyor
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Bana küçük geldi bezi bırakmak için...birakmak isteyen çocuk belli eder genelde. rahatsız oluyor mu bezinden ya da cisi geldiği zaman bununnla ilgili tepki veriyor mu?bunlar çok.onemli ya da bı kaç cümle de olsa ifade edebiliyor mu?bizim baya sorunlu gecmisti bırakma dönemi uzmanla görüşmüştük. Bu soylenenleri yapmazsa çok zor demişti hakkaten öyle oldu
(2 puan) tarafından
Altında ki bezi istemiyor çiş pok diyip duruyor bende çıkarttım rahatsız oluyordu. Şimdi tam çiş diyor götürüyorum yapacağı zaman ayağa kalkıp ağlıyor ayakta yapıyor
tarafından
Kız hiç güleceğim yoktu :D
tarafından
Allah da seni güldürsün elif Esra canım bzhsjdj
(679 puan) tarafından
O zaman öğrenmeye müsait demek ki çiş kolay da b..ktan kolay ayrilamiyorlar ne yazık ki:))
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bana bezi biraktirmak için küçük geldi çocuğun ama yine sen bilirsin
0 oy
(478 puan) tarafından

Yardımcı olur umarım bu fotoğraf:)

image

(1,763 puan) tarafından
Yaaa bunu okudum gorumcemin cocugu geldi aklima 5 yasina girecek subatta cocuga daha tuvaleti ogretmedi seneye yaza diyor cocuk her kaka yaptiginda bezine ya baska odaya gidiyor yada kanepenin kenarina comelip yapiyor daha benim gorumcem de ogrenemez kucuk deyip duruyor
(1,981 puan) tarafından
Yuh artık benim kızım 13 aylık kaka yaptığında gozumun içine bakar altı pislensi  hemen yanıma gelir alayım diye bende yaza bıraktırcam  inşallah
(1,763 puan) tarafından
Benim oglum sekiz aylik subatta bir olacak tam hazifan temmuz sicaklarda 1.5 yasinda olacak bende ogretmeye calisacagm
(1,981 puan) tarafından
Inşallah halıları toplarız artık öğrenirler inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asyam. 38 (1,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 583 göst.
9 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmosum (7,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.

378,305 soru

11,323,064 cevap

34,773 kullanıcı

...