0 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Dün akşam işten geldi birde adam yerine koyup sütlaç yaptım 12 de geldi onu bekledim beraber yemek yiyelim diye ama zerrre hak etmiyor gece geldi kirli çamaşırlarını attım makineye sabah erken serdim geç kurudu diye bir ton laf etti yıkamayacskssn babanın evine git dedi çok sinir oldum en ufak şeyde babanın evine git diyor böyle suç benim suç benim 

27 Cevaplar

0 oy
(2,195 puan) tarafından
Ben hep gece yıkarım peteğin üstüne koyur kurutur öyle giyir eşim
-Reklam-
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Odun kere odun ya .Ne diyim şimdi parça pinçik yap ve öyle git babanın evine.
0 oy
(397 puan) tarafından
Aklıma geldi öle bir durumda kurutma makinasına tut hafif nemliyse tabi saç  kurutma makinası ile kurutuyorum ben ama dediğim gibi çok ıslak değil nemli ise 
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Söyletme kendine karşındaki senin sınırlarını tartar sonra yapar 
0 oy
(9,360 puan) tarafından
bu adamları çok arıyor musunuz?
0 oy
tarafından
Yani yazmayayim diyorum ama gerçekten artık delirmemek elde değil bu adam sana fiziksel ve psikolojik şiddet uyguluyor ağzına geleni sayıyor daha ne bekliyorsun kıçına tekmeyi basmak için sana böyle yapan yarın öbür gün çocuklarına neler yapmaz o zamanda gidecek yerim yok diyecek misin? Al çocuklarını git annenin evine sen çalış annen çocuklara baksin bir sürü sosyal yardım var şu öküz oğlu okuzun eve getirdiği zaten asgari ücret o parayı sen kazan ve psikolojik siddetle kendinj bitirme
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Bana eşim babanın evinr git dediği anda ben ona diyorum sen babanın evine git ora daha yakın diyorum ister istemez bir gülme geliyor ciddiye almıyorum :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 3,253 göst.
0 oy
31 cevap 954 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aleynayagmrrr (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,887 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,105 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu