0 oy
1,975 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Aldığımız altınları getir aldığımız telefonu bırak sen dedenin evinde aynı odada kızılbaş gibi yatıyordunuz bizim lüks hayatımız sana fazla geldi dedi. Bu kavga ise evimi ayırmak istediğim için çıktı. Eşim evde yok kayınbabamla kaynanam çocuklarımla beni kapının önüne koyacakti. Gururumu çocuklarım için ayağımın altına aldım ayağına kapandım gidecek yerim annem yok annem olsa çalışırdım oda çocuklarıma bakardı. Bilezikler benim mihrimdi. Elimden zorla almaya kalktı 

45 Cevaplar

+3 oy
(48,491 puan) tarafından
senin hicbiryere gidemeyecegini bildigi icin ve evlatlarin icin cekmek zorunda oldugunu bildigi icin her boku yapar o kadin kullandirma anneligini 
(2,259 puan) tarafından
Yorumlara sonuna kadar baktım tam da demek istediğimi bir tek sen yazmışsın ++
(48,491 puan) tarafından
ne yazikki oyle.oluyor nasilsa ceker mantigiyla herseyi yapiyorlar canim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Offff bunları okuyunca deliriyorum ya aynı evde oturmayı nasıl kabul ediyorsunuz sonrada ayırmak isteyince şöyle böyle 

Ya Allah aşkına sene oldu 2021 

Hala aynı eve gelin giden mi var ya 
(12,852 puan) tarafından
Olan yine kadınlara oluyor keşke acele edip evlenilmese eşyadan masraftan kaçmak için ayrı ev açmıyorlar ama bunlarında mı aklı çalışmıyor düğün takıları ile eşya alabilirlerdi insanları da eşya almaya ev düzmeye mecbur bırakıyorlar kimsenin mecburiyeti yok ki
(5,687 puan) tarafından
Ayşe senin her yorumunu artılıyom kız iç sesim gibisin dogru konuşuyon valla
tarafından
ne kadarda ukalaca konuşmussunuz herkes sizle aynı imkanlara sahip olmayabilir şımarıkça
(12,852 puan) tarafından
Nesi ukalaca pardon resmen kadını kandırmışlar 6 ay sonra ev açıcaz diye şimdi de evden kovuyorlar hem de çocukları ile birlikte
tarafından
İmkanla ne alakası var acaba ? Evlilik kaçıyor mu koca kaçıyor mu imkanı yok ise imkanı olunca evlenir ayni evin içinde tikilip kalacağına
+2 oy
tarafından
Kurban olduğum Allah büyük  

Okurken nutkum tutuldu 

Ne acı bi durum çaresizlik bu olsa gerek 

Allah çok çok büyük 

Rabbim yar ve yardımcın olsun 

İç yakan o kadın birde anne olacak 

Allah ıslah etsin!!! 

Beddua etmek istemiyorum 
+2 oy
tarafından
Ben olsam asla ayağına kapanmam bi şekilde amcamı halamı arar onların yaninda giderdim eşimi de arar telefonda anlatırdım kendinizi bu kadar çaresiz görmeyin ezdirmeyin
0 oy
tarafından
Inanamiyorum uaa. Alip ciksaydin cocuklarini gitseydin kadim siginma evine. Kim ki o seno kovuyor. Hemde kapinin onune Allahim. Insan denmez bu kadina
(45 puan) tarafından
Keşke annem olsaydı da hiç bir şeyim olmasaydı
(160 puan) tarafından
Esin neden yok cnm
tarafından
Annen olsa nolue kuzum sen kendin yapmalisin. Kendin basinin caresine bakabilirsin. Esin nerede bu arada
0 oy
tarafından
Ne büyük çaresizlik dimi annesizlik :( Allah yardımcın olsun ne diyim Allah o kaynananı ıslah etsin 
(45 puan) tarafından
Annem olsaydı iki kolum olmasaydı
tarafından
Ah canım benimde annem yok seni çok iyi anlıyorum :( ama bir sığınma evi falan araştırsan iyi olmszmı yada eşinle konuşsan bu durumu sana ve ve cocuklara yapılan çok büyük saygısızlık
(45 puan) tarafından
Konuştum gelince konuşuruz dedi
0 oy
tarafından
Offff okurken  çok kötü oluyorum çaresizlik nede kötü çıkıp gidecek yerin olsa ayağına kapanmadan çeker giderdin. Allah kayınvalideni ıslah etsin 
(45 puan) tarafından
Ayağına kapandım sırf evlatlarım için
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum o kaynanayı da Allah bildiği gibi yapsın 
(45 puan) tarafından
Çok zor durumdayım
(3,078 puan) tarafından
Eşin arkandaysa çıkın gidin ya kuzum böyle Bi kaynanaya dayanılmaz yarın öbür gün kim bilir neler yapar
0 oy
tarafından
Üzüldüm Şenin adına şimdi geri adimmi attın noldu 
(45 puan) tarafından
Ayağına kapanınca böyle ol akıllı ol dedi
(530 puan) tarafından
Allah cezasını versin pislik benimde annem yok biliyorum o çaresizliği Rabbim senin yardımcın olsun eşinle konuştun mu bu durumu
tarafından
Ay inanmıyorum ya Allah yardımcın olsun çaresizlik nedir bilirim seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ciksaydin keske esin nerde 
(45 puan) tarafından
Eşim işte
(6,978 puan) tarafından
Cikip esinin yanina gitseydin keske annen bizi kovdu diye, esin bisey demiyormu bu duruma
0 oy
(347 puan) tarafından
kocan nerde o seni kovarken
(45 puan) tarafından
İşteydi
(347 puan) tarafından
gelince ne dedi
0 oy
(625 puan) tarafından
Eşin nediyor bu duruma
(45 puan) tarafından
Gelince konuşurum dedi
(625 puan) tarafından
Senin yerinde olsam eşimle konuşur giderdim gurursuzmusun de eşine. Çocuklarını bile kapının önüne.qtiyorlar
0 oy
tarafından
Niye ayaklarına kapandın ya hiç konu komşu da mı yoktu bir gece kalacak allah yardımcın olsun ama yanlış yapmissin 
(45 puan) tarafından
Hayır yok kimsem yok
(160 puan) tarafından
Ya cnm esine soykemelisin boyle biseyi kabul edemez seni ve cocuklarini nasil disari atar ya
tarafından
Kuzum hemen eşini arayip deseydin o sana yol gösterirdi bak öyle yaptığın için seni daha çok ezerler sürekli aynı şeyi yaparlar
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Eşine söylemedinmi ya neden ayaklarina kapaniuosun onlarin yaptiği ayip seninki hak 
(45 puan) tarafından
Söyledim bir şey demiyor
(17,649 puan) tarafından
Üzüldm ya Allah yardim etsin sana
0 oy
(317 puan) tarafından
Allah bunları yaşatanlari yanına koymaz canim sabır et herkes hakkettiğini gorecek elden ayaktan düşünce sana muhtaç kalacak Allah islah etsin onu 
(45 puan) tarafından
İnşallah muhtaç olurlar o gün bende aynısını onlara yapacağım
(678 puan) tarafından
Aman canım güzel dua et hiçte muhtaç olmasınlar sana yine sana eziyet hastalanıp başına kalıp muhtaç olacaklarına bedduada  etme onların başına bisey gelir  gene sen uğraşırsın  rabbim bilir en iyisini
0 oy
(423 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun esin yanında değil mi kaynanayi geçtim nasıl bi ana o. 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun seni cok iyi anliyom banada tlf biz aldik ver diyip durmuslardi bak sabret rabbim neler neler verir gorursun
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Eşin buna rağmen seni o evde tutmamalı ya inanamıyorum Allah bildiği gbi yapsın onları vijdansızlart
0 oy
(598 puan) tarafından
Eşine söyle bidaha asla gitme onlara Allah bildiği gibi yapsın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,468 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 853 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 862 göst.