0 oy
3,046 göst.
Aile kategorisinde (2,353 puan) tarafından
Kızlar cnm çok sıkkın dışardan bi göz olarak size sormak istiyrm benim eşim biraz ağır kanlı ben dedikce.evi toplar mutlaka dokunduğunu bırakır ama hamillgmden bu yana camlari sildiriyorm evi suputturuyorm annemde tam tersi aşırı tootz etrafta döküntü kalması elfamli annem eşimi sürekli elstrr ilk önce sadece bana diyordu smdi eşime de diyor daginksn tembelsin neyse bu böyle gtti 4 sene doğumdan sonra nolduysa oldu annem riskin yüzüne yüzüne sen agir8n bi *** yapamzsn kaç kere tartistilsr bugünde mevlid.yapicaz.annen neden gelemiyor rahat annen ellerin kaynnasi arkasında sen annenden korkuyom bi b9k diyemyn sıktır git gelme evime dedi bir aglad8m ama nasıl beni duusnmuyolr annem 1 dedi 2 dedi eşim sustu bant arıyoruz siz zaten bulaanzsnz neyi koydunzu biluyonuzki.bunlar.kavga eder diye korka korka bas8ma.geldi katlanamyrm annem.de.mevlitten snra buna ders ver gel bana dio eşim de annen itici soyluyo herşey E kadına bisey oldi sevmiyorum nefret ediyorum diyo eşimde bu arada mevlid nolacak arabama yemek koydurmam televizynma bebeler zarar.vrrmesin annemde böyle şeylere kızıyor  ben arada kaldım bideustine kaynnm geldi tabir ypti

13 Cevaplar

+2 oy
(222 puan) tarafından
Benim annem bu dediklerini abime bile diyemez ki damadına desin. Bence anneni uyarmalısın. Sana diyebilir insalık hali ama esine demesi cok yanlis. Sonucta seni ona emanet ediyor...
(2,353 puan) tarafından
Annem ile esim fazla.sammytten yüz göz olmuşlar dmi arada ki dengeyi korumak istedim ama yıpranan ben oldum hep ya bıktım artık biktim deme anne erkek kaldırmaz diyorum  başkasın damadı bi laf demez dio iyi sürekli pissinz bilmem ne dagitiyoda topluyoda biktim wla
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eşiniz agir konuşmuş farkli üslup ile annenize cevap verseydi daha iyi olacaktı tabiki.Ama sabir bu susar susar patlar insan.Bu kadar müdehale etmesi çok yanlış ikiniz yasiyorsunuz sonuçta isterse pislik içinde olsun demesi gerekirken annenizin olsun elinden geldiği kadar yapıyor diye destek olacağına hep köstek olmuş. Eşiniz isteyken hafta ici yapacaksin mevludunu canim.bir müddet bir araya gelmesinler.Annenizide uyarin bu kadari çok fazla.
(2,353 puan) tarafından
Evet bukadarı çok fazla önceden esimin yüzüne demezdi şimdi yüzüne diyor daginksnz söyle böyle yaptığı halde he yapiyo diyolar gerçekten yapiyo diyorum nerde yaptığı bak bardağı unuttu diyo beni sütten kesecekler o olacak yani hic mevld yapasim.yok elbisemde yok zaten biktim ya karşı bi gözün görmesi için yazdım bunu ben eşini fazla.mi savunyrm anneme göre eşim hep kötü mmnytsiz3 esimin de çene durmuyo ama annemde bukadar denemsi lazm kafayı yedittirecklr eşim diyor zaten sakın gelmesin bn görmek istemyrm yine kavga ederim diye Allahtan mevlid onun olmadığı zmna denk geliyor pazar yapıcaz gebeş birakmadilr
0 oy
(130 puan) tarafından
İnan hiç bisey anlamadim öyle karmaşık yazmişsnki anladığım kadarına cevap vereyim canım keşke benim eşim iş yapmasa sadece yaptığım işi dagıtmasa bozmasa temizlediğim yeri kirletmezse anında kastten yaptigi bisey degil yapisi bu keske dedigomden de anlasa ondan anliyor en azindan esin yapiyor benmki etme yapma desemde nafile  yavrum sana eşimin dağınıklığını anlatsam yuh dersin af edersin klozetin sifonunu bile doğru duzgun cekmez ama ne yapayim boyle benim esim yapisi bu annesi alistirmamis pantolunu mutfakta soysa mutfakta ben kaldirmadigim surece kalir ama yapi meselesi bu herkesin eşi temiz yada duzenli diye düzenli olacak değilki ikincisi erkekler hiç eleştiriye gelemez kabul etmezlerde iyi senin ki susuyor benim annm de annm kizimla kocasi kotu olmasin diye esim beni elestirirken bile bazen hakli buluyor anliyor bana soylenirler ikisi yani annelerin biraz yapici olmasi gerekiyor be yavrum her anlamda
(2,353 puan) tarafından
Aynen oyle kaynanam gelir ayrı bi laf sokar yapıcılık yok Annem 4 senedir gayet yapıciydi senin ki gibi eşime hak veirrdi smdi nolduysa büyümü yaptılar bilmiyorum eşime gıcık her hareketine bant bulamıyor siz ne bulursunz zatenxesmde diyor yarın glmesin ben yine kavga ederim diyor cildrcm eşine ders ver mevldden snra bana geliosn.terkediosn dio ben napacgmi sasrdm
0 oy
(355 puan) tarafından
Inanki hicbirsey anlamadim ben yani tam olarak nicin tartistilar anlamadim. Anladiqm kadriyla diyeyimki kimseyi ewine yorum yapmasina izin werme pisse pis yani kimene
(2,353 puan) tarafından
Annem mevlide kostryor haliyle yoruldu eşime de anne de bugünden gelsin esim de.aradi cenzaye mevlidnzdeyz diyo kaynanam ... Annem.de başladı karını arada koyma.annein ara de bugün hemen gelsinler.yardim etsinler kadında cumartesi gelecekmi başladılar tartışmaya eşim sabrediyorum diyo 2 3 seferdir alttan aldım dedi başladılar.kvgaya ben ağladım annem evimize çok mudahel ediyor
0 oy
(217 puan) tarafından

Canm kusura bakma ama anne dediyin kizinin yuvasina terslik salmaz ne olursa olsun o senin mutlulunu dusnmeli ister esin pasakli olsun istersede temiz isde ne guzel eşin sana yardimda ediyor annen neden karisiyorki valla kaynana deseydin sasmazdim kendi annenmis bide hangi koca dayanirki o laflara sen yuvani dusun bence annen oluna gelnine karisa bilir sen onlardan cikmissin bikere benden demesi annenin dir diri esini senden sotur :angel:

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Anlayan olursa bana da anlatsın 
(2,353 puan) tarafından
Göstermiyo misafirlik geleceğinde de öyle ben koşturuyorum bana çok yardim etti saolsun elektrk süpürgesini kaldircm görünmeyen bi yere onda bile aman kocana kaldirtma önceliğin kocan diyo bana ya anne senin de bütün dediklerine kostum biyandan bebeg i emzirdim diyorum bana gelince yapmazsn dio yani çok huysuzlasti eşim kafam,rahat muhattap olmam diyor ben napcm blmyrm ikiside konuşacak gibi değil annem gerçekten burnumdan getirdi şu doğum yaptıktan sonra 2 aydır böyle bu aralar çok bid bid yapmiyo sütüm kesilir üzme dedim dogum dan 5 gün snra bebeğim hastaneye yattı 1 gün orda bile surat salladı kocan,bebeyi güzel tutmuyo tutuşunu begenmyrm deli gibi önden gidiyo evden 9nceden çıkıp arabayi isitmio herşeyi sen ayarladın o ne *** yapiyo demişti doğumdan snra çok uzmustu yine gelişme olursa yazarım şu mübarek günde nolur dua et kavga etmesnlr barissinlar annem çenesini tutsun eşimde saygılı olsn
(130 puan) tarafından
Inanki is annende bitiyor kuzum o cok tepkili olmasa biraz taviz emin verse emin ol esinde adim atar en azindan saygisini korur duzelir ins Dua et sende bana bende sana alyakuşuuuuum benim
(2,353 puan) tarafından
Saol kuzum benim sebin de dilediğin özel bisey varsa olmasını,ıstediğin ... rabbim gönlünde ki sana eb güzelinden en hayirlisindan nasip etsin kandilin mübarek olsun ... annem in tahammül sınırları kalmamış saolsun bunudogurduktan sonra gösterdi en zor zamanalrmda eşimde diyor bana bulmasana cvbimi verrm beni uyardı bak annen cok karışıyor söyle karismasin kendimi tutamam sinrlym diye aklim çıkıyor denk gelipte kavga edecekler diye eşim mutfakta oturuyor neyse :(
(130 puan) tarafından
Ah kuzum cookkk zzooor bir durum bu anlayabiliyorum hayatta istecegim en son sey annem ile esim arasinda kalmak ki boyle bisey olsa benim esim ne annemle gorusturur beni nede annemi eve sokar nede anneme goturur aileni unut der acikcasi hayati bana dar ederr fellik fellik ah cikartir benden
(2,353 puan) tarafından
Sende sessiz mi kalırsın eşim bi yandan bana kıyamıyor bi yandan da yapacağından geri kalmıyor çok agresf sesi yüksek annem herşeyine bahane veriyo yoruyo beni  senin esin daha şartmış ailene karşı ama benim gücüme gider ailem bile suçlu olsa o şekilde davransın istemem eşime.de annem hakkında atmam ama biraz amellerin çok ksrismasinda oluyor bilmyrm benim de kızım var kocasının kötü davranmasını istemem ama annem abartı şeylere mudahel ediyordu yardım ettiği halde etmedi die beynimi yemesi rahat demesi aman ölümlü dünya işlerine dalıyoruz hic obur dünyayı untyrz
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Orası senin ve eşinin eviyken ne annene ne de başkasına laf söylemek düşmez bence hele ki o şekilde tabirler bana göre çok yanlış 
(2,353 puan) tarafından
Bana göre de yanlış anneme Aglaynca sen eşini savun daha çok ezer seni böyle bağırır çağırır diyo daha bana ders ver eve gel bana dio esim de çok sinirli bide kaybnmlr geldi ya dağınık olduğu zaman tahanmlu yok neşet.hic bi iş yapmamış diyo bence sevmio artık iyi aynı evde bende yaşıyorum o ağır diyo seni üzüyo dio
0 oy
tarafından
Annen resmen aranizi bozmuş 
(130 puan) tarafından
Ve şunu da ekleyim ben bu uygulamayi cok seviyorm ve yukleme sebebim hamilelik vs değil keşke o olsaa suan hepiniz şu saate uyaniksinz ya eminimki hepinizi bebisleriniz uyandiriyor ya tekmeliyor yada rahat ettirmiyor veya agliyor ahh diyorum iç çekiyorum sadece 3 yldr olmuyor çocuğum pko var bende bunu söyleme nedenim şu ne olur bana da dua edin ne olursuuunuzz
tarafından
İnşallah rabbim bir çocuk nasip eder sana canım en kısa zamanda. Pko hiç duymadım o nedir ?
(130 puan) tarafından
Polikistik over sendorumu yumurtaliktaki kistler nedeni ile yumurtalamama ve adet görmeme buna bağlı olarak gebe kalamama ve kilo alma tüylenme vs gibi kadınsal sorunlar en buyuk sorunum cocuk olmamasi cok yiprandim
(2,353 puan) tarafından
Evet öyle eşime de suç veriyorum böyle sinirli olma ama dayanamıyorum diyo ben anlamadim ikisinide kaynnm geldi ona anltyo eşim esim de diyor taraf tutma üzülen sen olursun diyo bana bi yandan annemin dediğini tutup gidymmi anneme diyorm
(2,353 puan) tarafından
Hafsamm bu skntılarn yanında bide bebiş hasreti mi var rabbim sana en kısa zamanda nasip etsin biliymsn ben de 3 sene sonrasında aşılama ile bebek sahibi oldum :( ve şuan şükredecek okadar çok şey var ki bu aileler yipratiyor bebegime bile sevinemyrm halbu ki ne zorluklar çektik sürekli agladim
0 oy
tarafından
Biraz karmaşık yazmışsın annenin sürekli müdahale etmesi çok yanlış bence esin dolmuştur bi yere kadar öyle patlamistir bence anneni uyar çünkü damadına o şekilde sözler sarfetmesi çok yanlış olmuş sen anneni uyarmazsan bu kavgalarınız bitmez canım 
(2,353 puan) tarafından
Aynen cnm uyarıyorum çenesine hakim olamadı sonra eşim patladı annem de terbyesz dağdan inme dio kaynnmda bunlar çok yüz göz olms .mesaei olsu lar.biraz dio esim arayıp özür diledi ama  çok öfkeli glmesin evime.dio kendi annesine dert yanıo i,oluyorum annem bana da agrrsflik yapio dagnkksinda d5en neden  anlarsn dikkatszsn fln film
0 oy
tarafından
ne esim aanneme nede annem esime oyle laf etmez daginiksa dsginik adamin kendi evi annene nw oluyor toplamasin esinin srkasini
(2,353 puan) tarafından
Bunlar yüz göz oldu iyice annem 9nceden bna derdi esin dağınık söyle böyle size gelince yoruluyrm bn dio :(
tarafından
annende lafini yapacaksa hic yapmasin madem
0 oy
tarafından
Annen hatalı bu konuda erkek adamdan ne bekliyorsun ki ha esinde ayıp etmiş ama annenin de ağzı durmamış yani canım k.b 
(2,353 puan) tarafından
Evt ağzı durmadı saolsun esimn ztn dio o kelimeyi kullnmcktm diye anneme sus diyrm bebek kucağımda emiyodu catladim sinirfen
0 oy
(88 puan) tarafından
Walla annen cok ama cok haksiz annenin hic hakki yok oyle konusmaya. Benm annem esimin yaninda çıt etmez hos bes o kadar. Sakin oyle bi hata yapipta annenin lafiyla kalkip gtme yuwani yikarsin wallahi
(2,353 puan) tarafından
Dimi bnde diorum annmde sen bna laf dedirtir dio. Baskasnn eşi bisey dyemz dio bugün annem geldi eşim konsmyo hic. Kaynnda mesafeyi koyun dio cıvık cıvık. Olmuşlar dio oğluna oda öyle dio
(88 puan) tarafından
Bak bacım 1.cisi annen adami yuzune kaldrms yani oyle konusarak aradaki saygiyi annen kaldrmis. 2.cisi wallahi hic bir damat bunu kabul etmez annen bosuna baska damat olsa diyemez diye dusunmesin. Oyle bi zmandayizki insanin oz ewladi kabul etmiyoken elin oglu asla kabul etmez. O bi erkek elinden gelen o kadar hatta allah razi olsun yapiyomus bak.. bi kadin gibi dip bucak köse yapamaz ki yani annen cok haksz ewliligne cokta mudahil olmasina izin werme bence
(2,353 puan) tarafından
Çok müdahil oluyor bana kiyqmadgndan yapıyor biliyorum bak bugün perişan oldum mevlidden snra anne yardım et demedim diyeceği hanı ne  yaptı kocancyok abnem daha esimin onla kionusmasini bklio eve geldi annemin yuzune bakmadı bna dioki sen hemen barismmssndr dio çeneni tutamazsan kaldı da yersin anne desem
0 oy
(29 puan) tarafından
Kusura  bakma ama annen haksiz.kaynanan sana dese bi b...k yapamazsin bilmem ne falan .kaldi ki o erkek iyi kaldirmis yine...
(2,353 puan) tarafından
Benim eşim zaten çok sinirli biri senin için sustum patladım diyor annmde bugün gldi eşimden jkonusmasini bklior4 bu sinirle daha döver dio annem de olgun olsun saygılı olsun dio sYgani yitirmiş ama kaynnmda surat asarimda bunlar çok kavga srbbi
(29 puan) tarafından
Anneni evliligine cok karistirma canim.art niyetli degil  ama cocuk ruhlu biri bence annen
(2,353 puan) tarafından
Evet art niyetli değil kadın sürekli toparladı bizi oyuzden bunaldı burasına kadar geldi heryerde döküntü toplu oluyor snra yine dağılıyor annem sabri tastigibdqn öyle yaptı karstrmmya özen gosteryrn ama anlamıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 28.08.ecrinim (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
90 cevap 1,735 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Melek_83 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 744 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,650 soru

11,205,939 cevap

34,507 kullanıcı