0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Selam kızlar valla artık bende bir bozukluk olduğunu düşünüyorum. Gelelim konuya eşimin amcasıyla yengesi bizim aramızı yaptılar zamanında evlenmemizi en çok onlar istiyordu. Neysee bu yenge ve amca çok kıymetlidir herkes onların ağzının içine bakarlar kp bile kvyi takmaz o yengeyi dinler dili pek ballı ama yalanı bir o kadar fazladır sonradan anladım. 

Biz nasıl nişanı taktık bu yengeyle amcaya birşey oldu benden nefret etmeye bütün işlerde geriden geriden durmaya başladılar. Ha bu arada benim elti benle nişanlandığım gün küstü düğünüme falan gelmedi sebebi eşimle görüşmeye başladığımızı ona söylememişiz ne alaka anlamadım ama neyse dedim. 

Bu yenge ve amcanın kötü olduklarını o zamanlar anlamıyorum tabi en son darbe düğünümde geldi kpyi şişirmişler artık ne dediler bilmiyorum adam düğün salonundan içeri girmedi. Bu son noktaydı hepsiyle küstüm ha bu arada eşim olacak adam bunların hepsinin düğün stresi olduğunu zamanla düzeleceğini söylüyor bende inanıyorum. 

Ben bunlarla bayaaa bir konuşmadım bir süre sonra annemler bize gelmişti oturuyorduk bir baktım bu yenge ve amca gelmiş kapıma tam kapıyı kapatacağım annem engel oldu büyüktür yapma etme diye. Hadi dedim herkes bir hata yapar affettim

Sonra bu yenge evini yaktı kocası kumara gidiyor diye ona harcayağın parayı bana harca diyip evini baştan dizdirdi. Benimde olaydan haberim yok o esnada evine gittim tabağı vardı onu vermek için beni evden kovdu bağırdı çağırdı benim sizde emeğim çok vs vs tamamen küstüm doğum yaptım kızım öldü cenazeye geldiler mecbur hoşgeldin dedim barışıldı ama bir görseniz sakız gibi yapışıyorlar yok deme imkanınız kalmıyor

Velhasıl kelam son darbe bunlar karı koca bana iftira atıp birde benle küsmesinlermi bugünde ben kapınun önündeyim tesadüf onlarda arabayla geçiyor deli karı arabanın içinde bana baktı elini kendi yüzüne koydu eliyle yüzünü diğer tarafa dönderdi kocasıyla gülmekten katıldılar neden yaptı o hareketi anlamadım bacılar valla aklım alöıyor sebepsiz yere eltimle birlik oldular işin kötüsü eltim üst katımda oturuyor ama sadece yazları burda ben bu insanlara ne ysptım nerde hata yaptım bilmiyorum gerçekten düşün düşün kafayı yiycem

4 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
Arkadaşım bence sen düşünmekten kafayı hiç yeme şükür namazı kıl sana küstükleri için bence bi daha da aynı ortama yanlislikla bile girme. Öyle dengesiz insanlarla uğraşılmaz
(70 puan) tarafından
İnanki seviniyorum içten içe allah biliyor ama bunlar herkesi bana karşı dolduruyor. Gerçekten ruh hastaları adam gider kumar oynar eve gelmez kadın kapı kapı gezer evde kavga çıknca mahalle duyar ama ne hikmetse kimse ağzını açıp tek kelime etmez her yalanı söylerler ama onlardan iyisi yoktur ben bunu hazmedemiyorum galiba
(103 puan) tarafından
Kardeşim bak kendin diyosun kocası kumar oynuyo sürekli kavga ediyolar edilen kavgaları mahalle duyuyo napsin millet bunlarla mi uğraşsın herkes  biliyordur kimin ne b*k olduğunu emin ol bunlar kendi kurdukları dünyada kendilerince çalıp oynasınlar kimin ak kimin kara koyun olduğu ortada emin ol senden için bişey dediklerinde yada herhangi biri için bişey dediklerinde he he diyolardir hayır desinlerde bu seferde bunlara mi salça olsunlar. Sen hiç takılma boşver
(70 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim valla canım yazdıkların çok iyi geldi öyle yapacağım
-Reklam-
0 oy
(3,641 puan) tarafından
Akasya durağı senaryosu gibi bir hayat vallahi..  Uzak dur Allah aşkına. 
(70 puan) tarafından
Ben nerden buşatıysam böyle pisliklere gerçekten anlamıyorum
0 oy
(255 puan) tarafından
Normal insan değil bunlar en iyisi uzak dur sen.
(70 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım
0 oy
(524 puan) tarafından
Yengelerdrn yana. Bnm de hiç yüzüm  glmemistr
(70 puan) tarafından
Yengeler kapatılsın
(524 puan) tarafından
Mantıklı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 402 göst.