0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (1,038 puan) tarafından
Kendimi değerli hissetmek enerjik olmak en önemlisi iyi bir anne olmak istiyorum neler yapabilirm nasıl gelisemtirebilirim kendimi yaşım (23)ama çok yoruldum böyle yasamaktan bir uğraş bulsam bile yeter bana 

10 Cevaplar

+2 oy
(1,185 puan) tarafından
Kişisel gelişim ya da çocuk bakımı , psikolojisi ile ilgili kitaplar okuyabilirsin . Hem kelime dağarcığın gelişir hem de sen kendine bir şeyler katarsın 
(1,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,634 puan) tarafından
Aradığım cevap ❤️
(1,185 puan) tarafından
Canım Hafsam ❤️
(5,634 puan) tarafından
Canım Gülnazım❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Örgü filan öte bilirsjn vakit buldukça kafan dağılır 
(1,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,634 puan) tarafından
Örgü örmek geliştiriyor mu :-):-)
(340 puan) tarafından
Kafan dağılır dedim geliştirir demedim ki zaten hemde o yondede kendini çok iyi geliştirip çok guzl şeyler yapan insanlar var
0 oy
(268 puan) tarafından
Kitap oku canim çok iyi gelir okudukça huzur bulursun. 
(1,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım mesela hangi kitaplar
(268 puan) tarafından
Dini olur kişisel gelişim olur roman olur herşey olir
0 oy
(501 puan) tarafından
Çocuklar çok mu küçük bir kursa filan gitsen bakacak birileri bulsan
(1,038 puan) tarafından
4 ve 1 yaşında bırakacak kimsem yok maalesef
0 oy
(440 puan) tarafından
Aynı yaştayız bende senin gibi hissediyorum zaman zaman kendimle ilgilenmek iyi geliyor bazen enerjim tükeniyor saklamıyorum yansıtıyorum eşim de destek oluyor o zaman kendini iyi hissedince gerisi geliyor zaten bebeğin ne kadarlık veya kaç yaşında bilmiyorum ama onunla etkinlikler yapabilirsin hava da güzel bunlara dışarı çıkıp gezin beraber çocuklu dünya diye bi site buldum orda çocuğun yaşına göre aktiviteler var onları deniyip yapıyorum ben bide e bebekten alış veriş yapmıştım oda beni ara ara seminerlere davet ediyor ücretsiz zoom üzerinden ordan bebeğime bilgi topayıp uyguluyorum komşularla iletişimde oluyorum dene bence
(1,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
tarafından
Mldnz canım ben çocuklu dünyaya baktım çok beğendim günlük uygulamalar da varmış sayende teşekkür ederim canım ❤️
(440 puan) tarafından
Bende kendi kendime keşfettim ama belli bir süre sonra kısıtlama geliyor ücret ödemek gerekiyor bende başka hesap açıp kullanmaya devam ediyorum
tarafından
Başka hesap açınca devamı geliyor mu ilerliyor mu program
0 oy
(124 puan) tarafından
Halk eğitimde kurslar oluyor ona gidebilirsin.Hem bişey öğrenirsin hem kafan dağılır canım.Kitap okuyabilirsin hatta açık öğretimden lise üniversite bile okuyabilirsin.Sen yeter ki iste herşey mümkün
(1,038 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kursa gitsem minikleri bırakacak yer yok maalesef ♥️
(124 puan) tarafından
Peki ne mezunusun okula başlayabilirsin :) lise veya üni yada İnternet üzerinden online sertifika programlarına katılabilirsin
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Bol bol kitap okuyarak ❤️
(1,038 puan) tarafından
Mesela hangi tür kitaplar♥️
(17,763 puan) tarafından
Gelişim kitapları var canım annelik konusjnda kişilik konusunda ne istersen o konuda var
0 oy
(1 puan) tarafından
Bende 23 yasımda ve 2 cocuk annesıyım. Bısey soyleyımmı. Tartıda Daha once hıc gormedıgım sayıları gordum, hem mental olarak çöktüm hem de fızıksel olarak baya kotuledım. Ard arda hastalıklarım cıkmaya basladı en basiti dişlerim ve diş etlerim bu yaşımda 10 tane dişimi mahvettim nasıl dıye sorma :D saç makyaj kıyafet bakım hepsı sıfır yani evı toplayıp cocukları doyurursam sukredıyorum. Bende nasıl toparlıcam bılmıyorum 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dans et aç müziğini al eline temizlik bezini temizliğini yaparken dans et enerjin gelir.. ancak kişisel gelişimse uzaktan eğitimler var üniversitelerin online eğitimleri var mesela bilgisayar proglama yazılım gibi bu konuda kendini egitebilirsin evden de ilerde çalışma imkanın olur mesela logo tasarım site tasarım yada sosyal medya yöneticiliği yada site kurup sitelerin satışı yapılabilir bir sürü sayfa var tanıtım yapmak için ücretsiz yada instahram tıktok gibi yerlerden uygun fiyaylarda başlayarak tasarım yapabilirsin ismini duyurana kadar bunun dışında dropsopping arastirabilirsin stoksuz maliyetsiz satış veren bir sürü mağaza var nasıl kendini geliştirip satış yapabilirsin kendini nasıl tanıtım komisyon üzerinden kazanabilirsin vb vb... Yazarlığın varsa araştırmayı seviyorsan yazkazan.net makalehizmeti.com gibi sayfalarda verilen konular üzerine istenilen kelime sayısında araştırıp ek gelir elde edebilirsin 
0 oy
tarafından
Kişisel gelişim kitapları konusuna katılıyorum yani oku faydası çok oluyor. 

Bir de bence iç ve dış bakım çok önemli. İç bakım dediğim kendini yorgun halsiz enerjisi düşük hissediyorsan kan değerlerine baktır ona göre temiz içerikli vitamin takviyesi kullan çünkü vitamin eksikliği ve kan değerleri düşükse insan perişan hissediyor.

Dış bakım da mâlum bilindiği üzere kendini iyi hissetmek için saçına cildine giyimine özen göster. Makyajdan bahsetmiyorum temizlik ve yıpranmış saç cilt bakımından bahsediyorum eminim çok iyi gelecek. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
25 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 283 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...