0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (1,079 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaşına girecek 15 gün önce bi hastalık geçirdi 5 gün ateşi düşmedi bi gece hastanede kaldk. Doktor bronşit dedi boğazı  bakteri olmuş dedi. Dün birwz vardi 37.2 flandi düştü bugünde aynı şekilde 37 5 flan yine boğazı ateşli. Ben anlamıyorum ya niye ateşi çıkıyor. Başka bi sıkıntımz yok şükür sadece ateşi inip çıkıyor  . Çocuğu böyle olan var mı hiç..?[

3 Cevaplar

0 oy
(591 puan) tarafından
Antibiyotik verdi mi bide dikkat edin ilaç saatinde mi çıkıyor ateşi belki geçmemiştir enfeksiyon bi kontrole gitseniz 
(1,079 puan) tarafından
Kontrole gittik canım geçen çarşamba iyi oldu demisti. Antibiyotik süresi.bitti. ates düşürücü verdm
(591 puan) tarafından
Benim kızımda sizinkinden küçük ama daha önce enfeksiyon geçirdi antibiyotik kullandı ama ateşini kontrol altına alamadık 1 hafta kullandı sonra daha ağır bir antibiyotik verdi 2 gün kullanırken tekrar durumunu bildirdim ateşi 39un altına düşüremedik çünkü o da 2. Gün  kesti damar yolu tedavisiyle geçmişti bizimki böyle olmuştu çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah bebeciğe
(1,079 puan) tarafından
Bizde bi gun damar yolunda antibiyotik aldık. Eve geldik yine 2 gün ateşi oldu. 1 haftadr ateşi yoktu şimdi yine 38 lerde.. Sabah doktora goturcem ateşi olsn olmasn
-Reklam-
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Kızlar  :(((
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Enfeksiyon varsa antibiyotik düzenli kullanmaliisn  yoksa geçemez zaten 7  gün suresi oluyur normalde. Onun dışında dolven calpol dönüşümlu ver 4 saatte 1 geçmiş olsun 
(1,079 puan) tarafından
7 gün kullandı canim ama süresi doldu kontrole gittik iyi dedi doktor bisey demedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
0 oy
4 cevap 87 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asel&Ezel (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 97 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...