0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (3,417 puan) tarafından
Kızlar gece esimle kahve ictik hazneyi yikadim bulasikliga koydum sabah kalktim yerinde yok evi aradim oglum onla oynamayi seviyor benden önce gitmisti odadan o mu aldi acaba dedim odalari turladim mutfak perdesi kapaliydi camın mermerine konmus sekilde cikti ama ben eminim bulasikliga koyduguma kendi kendimi mi korkutuyorum acaba

9 Cevaplar

+1 oy
(1,389 puan) tarafından

Cinlerin nesneleri hareket ettirecek enerjiye sahip değiller aklına o geliyorsa :)

(60 puan) tarafından
Bir yerden alıp bir yere koyarlar canım normal o yüzden besmelesiz bişey yapmayacaksın normalde benim başıma çok geliyo
(1,389 puan) tarafından
Canım bir yerden alıp bir yere koyduğunu sadece sen görüyorsan okey ama başkası o nesneyi orada görüyorsa hayır değiştirmiyor yerini. Halüsinasyon ile gösteriyor sadece . Nesneleri hareket ettiremiyorlar
(60 puan) tarafından
Metafizik uzmanı mısınız
(1,389 puan) tarafından
Hayır metafizik uzmanından tedavi gördüm ve bunları onlar anlatmıştı araştırırsanız sizde gerçeği göreceksiniz
(471 puan) tarafından
Yaparlar besmelesiz bisi yapmamak lazım
-Reklam-
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Yok canım uykuluydunuz ya da dalgın, siz koymuşsunuzdur. 

Akşam baya arabalar korna yaptı acaba bi bakayım dışarı derken orda mı unuttunuz? 
(3,417 puan) tarafından
Konvoy gecmedi canım mahalleden ama bilemedim valla kendi kendimi korkutuyorum suan cidden
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Belki oğlun oynayıp bırakmıştır cnm
(3,417 puan) tarafından
Bilmiyorum ki perde de kapaliydi canim ya esimede sordum ben görmedim dedi
0 oy
tarafından
İnsan bazen unutkan olabiliyor canım benim başıma da bazen geliyor bu tarz şeyler 
0 oy
(2,161 puan) tarafından

Bende kanepede Bıraktığıma eminim dediğim telefonu buz dolabına koymuşum kız dün sahurda buz gibi olmuş telefon :D dalgınlık olabilir

0 oy
(7,054 puan) tarafından
Besmelesiz koyumussundur ben çok yaşadım onu 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
E çocuk koymuştur canım 
0 oy
(283 puan) tarafından
Bize dokunma görünme nesneyi hareket ettirme gibi bir özellikleri yok içini ferah tut:) Ayrıca Ramazan ayındayız kimseye yanasamiyorlar:) 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Sen dalgınlıkla koydun belki bende öyle elimde gezdirirken çok alakasız yerlere bırakabıliyorum bir keresinde mutfakta bir koli yumurtayı buz dolabına koyacam diye yatak odadına dolaba bırakmısım  bütün mutfagı aradım yumurta yok odalara bakıyorum yok yumurtalar uçtu heralde dedim en son bıraktım aramayı artık çocuğa kıyafet alayım diye dolabı actım yumurtalar orda insanda bazen dalgınlık oluyo işte yoksa bende buzdolabına koyduğum emindim:))) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 245 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 666 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gizemli sevdam (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 431 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 501 göst.