0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar önceki postum da eşim beni 3 kez boşadiydi ben hocaya bile gttim sordum hoca bunu söyleyen gelsin onunla konuşayım dedi . Eşim olacak gerizekeli gitmiyor bütün hafta çalısiyor eve geceleri gelip sabahın köründe gidiyor hiç bir sohbetimiz olmuyor ama tek sorun bayram geliyor annesi babası çocukları göremiyormus bunları dile getirip beni sinir hastası ediyor . İlk oğlumuz olduğu günden beri ne kendi anneme nede onun annesine çocuğu bırakıp yalnız başına bir yere gitmedik guvenmiyoeum çünkü o kadına yedirme dediğim halde ek gıda almamış çocuğa bal cips çikolata yediren biri çocuğumun namahrem yerlerini elleyen dudağından öpen biri şimdi iki çocuğum var hiç bır aktivitemiz yok ailecek çocukları parka getiriyorum o kadar annem uzak iki otobüsle gtmem gerekiyor çocuğum yerinde durmuyor bende bir kadin olarak bir anne olarak kendime de vakit ayırmak istiyorum çocukların babası bırakın beş dk bize vakit hiç ayirmiyor bakamiyor . Parka gidiyorum çocukları neneleri dedeleri getirmiş anne babaları çalışıyor veya hep beraber gelmiş vakit geçiriyorlar üç sene oldu kendi ailem kıyafet oyuncak herşeyi aldı ramazan ayında koli geliyor fazlasını bize veriyorlar durumları olmadığını halde ama eşimin tarafi bolluk içinde cimriler artık çok yoruldum iki sene ilk oğlum için çok çektim şimdi beş aylık oğlum için çekiyorum bu rezil hayatı dinen boşadı resmi boşamiyor dalga geçiyor benimle. Annem de sinirlendi artık diyor o kaynanan yüzünden ben gelemiyorum sende gelemiyorsun çocukları öpüp koklayamiyorum diyor çok mu bakmak görmek istiyor gelmiyor madem sen git bırak çocukları bakalım bakixakmi diyor sorun ondami sendemi anlaşılır o zaman diyor sizce böyle insanlara çocuk emanet edilir mi ?

9 Cevaplar

+2 oy
(568 puan) tarafından
Pedofili kaynanaya çocuk bırakılır diye mi soruyorsun? Ayrıca böyle bir adım yanında hala denen duruyorsun ve boyuna çocuk yapıyorsun bunları bile bile. Ne diyeyim bilemedim valla 
(15 puan) tarafından
Böyle söyleyince bende ne diyeceğimi bilemiyorum
(568 puan) tarafından
Kaynanan sapik kocan canii. Pardon eski kaynanan ve kocan. Bacım hadi kendine acımıyorsun bu çocuklara da mı acımıyorsun? Adam dövmüş sövmüş boşamis yetmemiş sana silah doğrultmus bu kadar şeyin üstüne sen o evde nasıl duruyorsun ya aklım almıyor vallahi billahi almıyor.  Sen hala bunlari düşünmek yerine o kadına çocuk bırakılır mı diye soruyorsun. Aile boyu tedavi olun sonra da tamamen bosanın kendi duzeninizi kurun. Annen çocuklara baksın sen çalış eve katkıda bulun en azından çocuklarin bari psikolojisi sağlıklı kalır
(15 puan) tarafından
Telefonları açmıyor yazılanları görmüyor geçenin köründe geliyor kalkıp da o vakitte onunla konuşulmuyor uyuyor kendime ev bakıyorum zaten sadece kadının derdi neymiş onu merak ediyorum zaten ilkinde cahildim smdi gözünün önünde öyle birşeye kalkışsin parçalarım. O kadar doluki kafamın içi kendi kendime kafayı yedirtixem yazım derlesek istedim
-Reklam-
+1 oy
(5,867 puan) tarafından
seni boşayan birinin yanında nasıl duruyorsun? 

o adam sana günah artık

çocuk falan da göndermem kimseye
(15 puan) tarafından
O kendi başlı başına günah zaten ben çocuklarla yatıyorum oda gecenin köründe veya sahur vakti geliyor yatıyor salonda bunların sebebi benmişim annesi çocukları göremiyormus benim yüzümden evine çağırıyor bensiz çocuklarımı
(5,867 puan) tarafından
tez zamanda kurtul o adamdan ve sapık anasından.
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Hayır tabiki de ne demek özel yerlerini öpüp ellemek ya
(15 puan) tarafından
Kendi çocuğumu onlar öperken kiskaniyormusum göstermiyormusum gördüğüm duyduğum halde beni yalancı ilan ettilwr oğlumun pipisinjn resmi bile var daha bebekken çekmişler
0 oy
(222 puan) tarafından
Eğer ki istemediğin davranışları sergiliyor sa ben olsam güvenmem diken üzerinde otururum çocuk bu ağzına bişey atar boğazına kacar. Güvensen tabiki bırak ama güvenin yok.  
(15 puan) tarafından
Çocukların babasina bile yok anası kimmiş
0 oy
tarafından

En başta kocan da sorun var. Allah yardimcin olsun kardeşim şunu bunu yap diyemeyeceğim sinanmadigim şey hakkında konuşmak doğru gelmiyor. Ama bosamis seni kendi ayakların uzerinde durmaya bak maddi manevi guclenmeye bak derim sadece. 

Ben de gurbetteyim kimseden fayda yok çocuğunu da bırakma terbiyesiz bir kadına. Benim kaynanam da güzel yedirir içirir onda şüphem yok ama psikolojik olarak çocuğun ruh sağlığını bozabilir diye emanet etmek istemiyorum çünkü huylarını begenmiyorum çocuklar da illaki örnek aliyorya karşısındakini. Kötü etkilensin istemem 
(15 puan) tarafından
Evet huyları da çok garip mesela çükuni yerim diyorlar memelerini cimcikliyorlar eşim normal karşılıyor çünkü oda öyle büyümüş anası babası aşırı küfür ediyor kendisi de ediyor etme diyorum ediyor en zayıf noktam çocuklarım beni hep ordan vuruyor dayanamıyorum artık annemde bıktı bırak bakalım napicak susucakmi diyor ama bnde biliyorum ki bunlara elini versen kolunu isterler keşke hiç varolmasalar
tarafından
Anlıyorum canım Allah çıkış yolu göstersin hayirlisiyla çok zor.
Eski nesil gerçekten terbiyesiz ve beyinleri gelişmemiş oluyor cogunlukla. Benim eşimin babannesi de kızıma o....spu demişti daha 18 aylık o da dediğin gibi me.lerini yerim bilmem nereni naparim diyordu. Dedesi de küfür etmişti. Sinir bozucu gerçekten dengesizler eski nesil
(15 puan) tarafından
Evet onlarda öyle kelime kullanıyor şerefsz pezevwk diyorlar küçücük çocuğuma bn vurmamisim onlar bı yanlisda eline koluna vuruyor böyle ogrenicek hayati diyorlar ah diyorum keşke yol yakınken çocuk olmadan donseydim ah keske
tarafından
Keşke deme canım kendini suçlama o çocukların dünyada yiyecek rızkı varsa neler neler yapsan da doguyorlar bazen. Boşver bunu düşünme o çocuklar sana anneliği tattırdı Allah'ın en büyük nimeti diye dusun. Başkalarının salakligi yüzünden ne kendini suçla ne de çocukları keşke doğurmasaydim diye pişman olma
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Bacım elin adamı olmuş artık kocan değil kaynanan nasıl biri manyak mi o kadın sakın yapma bırakma 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Asla asla o kadına güvenip çocuk filan bırakma kız can güvenliği yok çocukların bırakılır mı hiç. Eşinle arandaki duruma birşey diyemem ama çocuklarını sakın gözünün önünden ayırma 
0 oy
(5,955 puan) tarafından

Özel bölgesini elleyen ağzından öpen  iğrenç birine çocuk  bırakılır mı sence  bırakma  sakın  iggg o kadını gırtlaklarımmmmm:angry:

0 oy
(1,920 puan) tarafından
Böyle insanlara hayir tabikide bugün benim kendi annem 3 saat baktı ben bayram temizliği yaptım parkta oynamışlar gelince bana küs gibiydi oğlum ona bile vicdan yaptım hani annemin çok iyi baktığını bildiğim halde ki sen tuaf tuaf seyler yazmışsın yok mahremiyet sorunu ek gıda sorunu yani öyle olsa bırakmam asla özellikle mahremiyet sorunu beni çok gerer o yuzden asla bırakmazdım 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 818 göst.
0 oy
9 cevap 833 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde esin1224 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 83 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...