0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Delireceğim artık kısa mesafe bile gitsek iki çocuğun ayakkabılarını çıkartıp geri giydir çıkart yapıyoruz biktim çocuklar 3 ve 4 yaşındalar neymiş koltuklar kirlenirmiş siz çıkartıyor musunuz ikisi de ayağa kalkmazlar öndeki koltuğun arkası kirletecek diye biri oto koltuğunda biri normal 

13 Cevaplar

0 oy
(7,621 puan) tarafından
Biz bir yere gidene kadar isderse kussunlar cocuklarimdan onemlimi 
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kısa mesafe ise cikarmam ama şehir dışı ise çıkarıyorun da benim insiyatifimde yani 
0 oy
(979 puan) tarafından
Biz çıkartmıyorz canm ama kızım sürüceksedw yapma die uyarıyorz . Oto temizliği o kadar ucuz değil artk 
0 oy
tarafından
Yok canım ne münasebet asla çıkartmam öyle dese birdaha binmem
0 oy
(586 puan) tarafından
Geçen sene sıfır araba almak nasip oldu ha öyle kolay falan da olmadı yılların birikimi üstüne borç kredi derken anca oldu ama çok şükür kendime ya da çocuğuma hiç o eziyeti çektirmedim. Yeğenlerimi kardeslerimi gezdirdim afedersin arabanin ağzına s.ctilar ses etmedim gönüllerini yaptım bayram sonrası da verdim yıkamaya geçtim. Dünya malı için değmez böyle seylere.  
(480 puan) tarafından
Doğru diyorsun da bunu bizimkine anlat gel de
0 oy
tarafından
10 dk mesafede hayır. Ama çocuklar alışmış artık genelde çıkarırlar. Özellikle küçüğüm çıkarır büyük pek çıkarmaz
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Çok uzun yolsa uyuyacaklarsa falan anca öyle. Eşinizin malı baya kıymetli heralde:D
(480 puan) tarafından
Çok  bizden bile kıymetli olduğunu düşünüyorum arabanin
0 oy
(1,941 puan) tarafından

Oto koltuğuna oturuyor cikaratmayiz zaten oğlum emniyet kemeri takiyoruz ayağa kalkamiyor ki neresi batıyormus ki , 2.5 yaşında bebeğim 

Uzun yolda çıkartıyorum temizlik açısından değil çocuk rahat etsin diye şehir içinde çıkarmam 

0 oy
(15,984 puan) tarafından
Kısa mesafe olduğu için cikarmiyoruz. Uzun mesafe olsa çıkarırım 
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Oğlum 2 yaşında onunkini çıkarıyorum çünkü basıyor koltuklara kendim de hoşlanmıyorum kirleniyor koltuklar kızım 4 yaşında bazen çıkarıyor 

Arabadan inerken de eşim birini ben birini giydiriyoruz :)

0 oy
(10,037 puan) tarafından

Arabayi poh goturuyo cikarmiyoruz valla. Oglum 3.5 yasinda krese gidiyo. Babasi hergun birakip aliyo kar yagmur camur oto koltugu sofor koltugunun arkasinda. Koltugun arkasini gorsen leşşş:woot:

0 oy
(5,329 puan) tarafından
Bizde araba batacak diye değilde eşim yüzünden çocuğum alıştı. Montunu botunu çıkarır. Şimdi iki dk bi yere gitçez bizim kız soyunuyor arabada. Sürekli giydir çıkart deliriyorum markete bi yere girince de ilk iş soyunmak 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yok artk daha neler asla çıkarmam valla batarsa batsın temzlenir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,025 puan) tarafından soruldu
+6 oy
1 cevap 143 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde CevapVermeBana (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,036 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

379,853 soru

11,370,567 cevap

34,854 kullanıcı

...