0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kizlar kızım üç yaşına girecek kardeşi doğunca ama bana o kadar bağlı ki çok fazla yani bensiz markete bile gitmez babasıyla nasıl yapacam bilmiyorum cam ve sakurada doğum yapacağım erkek refakatçi kabul ediyotlar mi eşim yani kaynanam da çocuğa bakardı ya çok endişeliyim 

10 Cevaplar

0 oy
(11,726 puan) tarafından
Declet erkek almiyomus canim. Benim oglumda bensiz asla durmazdi ama babasi ve babaannesiyle kaldi 2 gece evde. Gunduz surekli yanimdaydi
(37 puan) tarafından
Devlette gündüzde çocuğu birakmiyorlamis galiba
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Ahh o durum bende de var nasıl yapacağım nasıl bırakacağım kızımı 2 gün bilmiyorum bu duruma psikolojim çok bozuluyor daha 1 bucuk yaşında düşündükçe ona çok haksızlık ettiğimi ve yetemeyecegimi düşünüyorum.
(37 puan) tarafından
Bende yaa valla doğumu düşünmüyorum da kızımı nasıl yanlız bırakacağım onu düşünüyorum
0 oy
tarafından
Hayır erkek refakatçı kabul etmiyorlar. Baba doğumdan sonra gelip kısa süreli görüyor anne ve bebeği.
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benim sezeryan doğumum var bir 3 bucuk yaşında birde 2 bucuk yaşında kızım var nereye kime burakaca bilemmiyirum
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Üzücü ama cocugunun artık bişeyleri öğrenmesi ve birseylerin değiştiğini kabullenmesi gerekecek. Bence sen önce sana ve dogacak yavruya odaklanmalısın. Ona bakacak biri elbet olacaktır. Cok uzun sürmez zaten bir en fazla iki gece :)
0 oy
(322 puan) tarafından
Bende 24.3 haftalık hamileyim doğum yapana kadar 2 yaşına basmasina 2 ay kalıyor kızım bana çok bağlı 2 dk göz önunden kaybolunca hemen bütün odaları aramaya başliyor takı lavaboya kadar aslında görümcem bakar ama yinede aklım çok kalıyor onda eşime dedim doğum yapar yapmaz kızımı yanima getir dedi getirirsen bir daha gelmez bizimle eve bakalım hayırlısı olsun 
0 oy
tarafından
Doğumu bilmiyorum ama bende çam sakurada ameliyat oldum iki kişilik odaydı ve eşim kaldı yanımda 
tarafından
Ay insallah ole bisey vardir bende orda dogum yapcam yanimda klcak kimsem yok ins esim kalirda iste dogum olinca baska olyo dur buyuk ihtimal
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Benimde kızım doğum zamani 3 yaşına girmiş olcak bensiz ne yemek yer nede uyur şimdiden düşünüyorum valla kendi anneme birakicam aslında annem yanımda kalsin çok isterdim ama kızım için böyle daha iyi olur kaynanamda hastanede kalıcak anneme daha alışkın kızım 
0 oy
(380 puan) tarafından
Benimki bı sekilde durur da bende doğum sancısı başladığında ya yanımda kimse olmazsa ne yaparım diye düşünüyorum oğlumu yanıma alıp hastaneye gitsem olmaz birine bıraksam kime bırakabilirim kayınvalidem yakın ama o gelene kadar ya doğum başlarsa kafamda 40 tilki var şimdiden :)) birde 2.dogum daha kolay olur diyorlar ya hemen doğum başlarsa 
0 oy
(20,036 puan) tarafından
Sakin ol Allaha emanet et mecbursun yapacak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 226 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 251 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Semastz (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 433 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

400,719 soru

11,989,158 cevap

36,172 kullanıcı

...