0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Cildiyede randevu bulamıyorum. Çocuk doktoruna gitsem bu konuda bana yardımcı olurlar mı. Daha önce sağlık ocağına gittim antibiyotikli krem verdi geçirdi gibi oldu ama tekrarladı. Elleri kuru ve yara kaşınıyor. Çocuk doktoru ilgilenir mi

4 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Egzamadir o zaman farklı Dr dan fikir al 

(1,091 puan) tarafından
Valla cildiyede randevu bulamıyorum canim o kadar yoğun ki o yüzden çocuk doktoru anlarmi
tarafından
Canım biz acile götürmüştük çocuğumun tırnağı için aynı şekil cildiye randevu yoktu ama acil doktoru bir rica kağıdı yazdı o şekilde bakıyor sen de bir dene olmazsa
(1,091 puan) tarafından
Tamam canım onu da tutum aklımda teşekkür ederim
tarafından
Riica ederim canım benim ❤️
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
İlgilenir canım MHRS kullanıyor san talep oluştur 3 4 gündür bende eşime bulamıyordum 2 gün önce buldum talebime gelmiş 
(1,091 puan) tarafından
Bende talep oluşturdum ama gelen giden yok o yüzden çocuk doktorundan aldım anlar diye umuyorum inşallah anlar. Kaç aydır öyle çocuğun elleri. **** hastalığı geçirmiştik. O kremler kuruttu sanırım ellerini egzama oldu
(480 puan) tarafından
Uyuž da olabilir canım eşime de uyuž demişler
(1,091 puan) tarafından
Yok canım **** değil atlattık çünkü biliyorum nasıl olduğunu uyuzun
0 oy
(50 puan) tarafından
Canim benim oğlumda aynı sekildi locoderm krem al çok iyi kortizonlu ama bişey olmaz banada cildiye yazmıştı zaten onu sabah akşam sur hemen iylesir
(1,091 puan) tarafından
Onuda kullandım canim evde var hatta da fayda etmedi ya
0 oy
(942 puan) tarafından
Çocuk doktoru ilgileniyor merhem vs geçiriyor canım sonra cildi kuruyunca yineliyor benim kızım doğdu doğal var ilaçla geçiyor tekrar oluyor hep hiç bitmedi vücudunu nemli tutuyorum hep

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 365 göst.
0 oy
2 cevap 457 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yetodiyorum (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 414 göst.
1 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...