0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (108 puan) tarafından
Bu kulak içi egzama için ne verdilerse işe yaraması şimdide kulağım tıkandı ve dışı bira şişti Şemsettin olmuş şakağım hafta sonu doktor yok burada birinin çözümü var mıdır 

4 Cevaplar

0 oy
(4,435 puan) tarafından
Alt yazı gelir mi :D
(108 puan) tarafından
T9 mağduru olmuşum resmen ,  kulak tarafımda şakağım şişti şiştiği yer sert doktorlar kulak içi egzama için ne verdiyse kullandım işe yaramadı şu an gafta sonu ve doktor yok burada ne yapmam gerek bilgisi olan var mı pazartesiye kadar dayanabileceğim çözümü olan olur mu
-Reklam-
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Bendede var kulak icinde dermovate krem ise yariyor sende yaramadi mı kahverengi olan yariyor bende ise yariyor derken asla bitmiyor zaten krem sürüyorum en azindan kasinmiyor haftada 3 kere falan sürüyorum 
(1,445 puan) tarafından
Arada içi hafif yara gibi gelir bana bu merhem ise yarar minik kabuk pul gibi atar
(108 puan) tarafından
Orta kulak iltihabı dedi pazartesi doktora geleceğim kbbye şimdilik ilaç verdi onları alayım kbb yazar dedi senin dediğin ilacı
(1,445 puan) tarafından
Gecmis olsun aslimda kendide yazardi brn dahiliyeye falanda yazdiriyorum sağlık ocağı doktoru bile yaziyor zaten senin sismesinden falan belliydi egzama şişirmez  kasindırır
(108 puan) tarafından
Ayriyetten çok kaşınıyor birde kulağımın pazartesi kbb görünce yazar belki normal düz doktor ya yazmak istememiş olabilir ayy zaten hastanede rezil oldum kimseyi duramıyorum duymuyorum sizi diyorum herkese anlamıyorlar beni sesssiz konuşmaya devam sndnd
(3,453 puan) tarafından
Cnm kulağının  arkasıda kaşınıyor  mu
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Ay benimde kulağımın arka kısmı kaşınıyor  
(108 puan) tarafından
Kızarıklık kepeklilil var mı
(3,453 puan) tarafından
Kepeklik  yok cnm kaşındigim  zaman kızarıyor  sonra kızarıklık gidiyor
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Peki cnm nasil oldu kulak için egzmaa başka yerinde varmi vücutta bulaştı 
(3,453 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cnm senin de kulak arkası kaşınıyor  mu yoksa sadece içimi
(108 puan) tarafından
Sadece içi
(3,453 puan) tarafından
Benimde kulağımın  arkası kaşınıyor  acaba kulak icine bulaşır  mi
(108 puan) tarafından
Doktora göster bence cildiyeye git o yönlendirir seni
(3,453 puan) tarafından
Gidecem pazartesi cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 418 göst.
1 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
0 oy
0 cevap 18 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu

381,403 soru

11,418,404 cevap

34,975 kullanıcı

...