0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (2,344 puan) tarafından
Kızım tuvaletini yapamıyor şuan taş gibi dulcasoft verdim  ne zaman etki eder ve yaparken başta sert yapıp sonramı yumuşak yapar yoksa hepsimi yumuşak oluyor birde hafif ağrı yaparak mı geliyor tuvaleti birdenmi geliyor

3 Cevaplar

0 oy
(2,160 puan) tarafından
Ben kızıma kullandım sabah verdim akşama doğru etki etmişti hepsini yapmıştı ve ağlamadi 
(2,344 puan) tarafından
Zorlanmadı yani kızınız kaç yaşında ne kadar verdiniz
(2,160 puan) tarafından
Şuan 16 aylık 8 aylıkken vermiştim bir tatlı kaşığı yok zorlanmadi
(2,344 puan) tarafından
İnşallah bizimkise yapar ya
-Reklam-
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Kaç aylık? Devamlı vermek lazım. Çok faydası olduğunu söyleye bilirim kızım çok çekti o ilacı yazdı fakülteden kullandı bitene kadar şükür geçti

Her gün vermeye devam edin,uç günü aşkın yapmadıysa lavman yada fitil deneyın çatlak olmasın
(2,344 puan) tarafından
Üç günü çoktan geçti iki aydır kabız nerdeyse 4,5 yaşında
0 oy
(652 puan) tarafından
Ben de kullandım bebegim 9 aylikti o zamanlar öncesinde lavma yapıldı sonra ilaçla devam ettim lavmada zaten epey rahatmisti sonra ilaçla da şişen bagirsaklari normale döndü ilaci 3 gün kadar kullandım normale dönünce bıraktım sonra ne zaman kakasını yapamayacak gibi olsa verirdim yine aynı gün etki ederdi 
(2,344 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(2,344 puan) tarafından
Lavmansız versem etki etmezmi
(652 puan) tarafından
Eder diye dusunuyorum çünkü dulcasoft kaka yumuşatıcı canim zorlanmadan yapması için veriliyor benimkinde film de çekmislerdi bagirsaklari şişmişti o yuzden lavma yaptirdi belki sizde gerek görmemiş olabilir rica ederim canım geçmiş olsun
(2,344 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Etkiye tepki (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 87 göst.
10 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyzanur (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (379 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...