+1 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
kizlar simdi bana cici bebe falan ye demeyin :) saglikli kilo almak istiyorum zaten hep zayiftim cok yiyen biri de degilim  o yuzdrn saglikli kilo almak isyorum  beyazlardan kacinarak diyim yapabilen var mi 

8 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Alamayan ben almayınca almıyor vücut ya

(27 puan) tarafından
ya stres de beni etkiliyor istahimi vs ama iste cok yemek de istemiyorum zaten , bu aralar biraz taktim kiloma
(27,353 puan) tarafından
Aman çok takma herşeyi ye alacaksan alırsın zaten
(27 puan) tarafından
ay insallah canim
-Reklam-
+1 oy
(58 puan) tarafından
Ben şu içsem alırım
(27 puan) tarafından
o da kötü :))
+1 oy
(43 puan) tarafından
48 kilo ben yardımcı olayım:)) bende yeme icme hic aram yok ayakta kalsam yeter diye yiyorum ama az ye sık ye düzenli ye ben oyle 2 hafta da topluyorum kendimi
(27 puan) tarafından
duzen oturtamadim iste su an emziriyomda belki kesince alrim dedigin gibi yaparak
(43 puan) tarafından
Aynen canım emzirmede yapıyor bende oyleyim
+1 oy
(2,669 puan) tarafından
Yulaf süt ve muzla aldım :)
(27 puan) tarafından
tarifi ve ne zaman yedin canim yazar misin bunu denerim
(2,669 puan) tarafından
bimden yulaf aldım ama sade olanı beğenmedim açıkçası çikolatalı olanı aldım göz kararı yulaf bıraktım bir bardak süt Bir muz ben arada evde varsa eğer içine cici bebe eklemiştim:)her akşam uyumadan önce yedim
(27 puan) tarafından
tm tesekkurler bunu yapcam insallah
0 oy
(391 puan) tarafından
Kız seni bi döverim mmm bi döverimmmm ;)))) 
(27 puan) tarafından
ya biliyon mu vermektense almak daha zormus cidden oyle bak
0 oy
(532 puan) tarafından
Kaç kilosun merak ettim 
(27 puan) tarafından
165 48
(496 puan) tarafından
Aynıyız bende 1 56 falan hamileikde 47 oldum en son 46 47 olmuşum kesin doğuma kadar ne olur bilemyom sizn çocuk falan varmi
(27 puan) tarafından
2 tane var emziriyom da dogumdan sonra bir haftada verdim zaten bebek haric 5 kilo falan almistim borc almisim gibi hemen gidiverdi :)))
0 oy
(496 puan) tarafından

Sanki bire bir beni anlatmişinz az yiyenim hamilelikde mideyi iyce zayıflartim eşimde diyor sen almasın bünyen böyle şuan sadce göbeğim çıkmış yeni koalrim vs sair halen zayıf dokotr geçen diyor doğurcan artk bebek nerde acba bu ne zayiflik:Dkizk3n bunkdar değildim yine bı 50 ustuydum die bilyom kaç yilidr 40da çıkamadım bi

(27 puan) tarafından
bunyeyle alakali evet  bnde ikinci hamileligimde cok az aldim hemen verdim zaten bunyem tutmuyo ya ama istersek olur gibime geliyor biraz azim edcem bakalim
(496 puan) tarafından
Benim aslında yemmekle alkali cunku bazen 1 2 yıl önceki fotalrima bakyom gayet yuzm dolgulu hep kendimi zayıf göryomya sanki hep öyleyim fotkardan anlıyorum nisanliyken zayfimn derdim herkes zayifsin diyordu şimdi o fitolra bakyom yuzm baya baya tombul bilekelrim 2 katı omuzlarim etli butlu eşim bile diyor evet kilo varmış ben seni hep böyle sanyormusum yiyince fark edilyo hata Bi arkdssim yilar sonra beni gördü kız ne olmuş sana bu ne hal dedim ee hep zayftm saçmlma diyor bekarken yuzn nasıldı benden kilouydun diyetisyene gitim bu sene hamileik olunca bıraktım untum ablam kiloluydu baya azm eti bu sene resmen 70 lere indi azim işte ben birseyelri hemen kesiyorum zaten hamielede kaldım resmen Bayılcak gibi olmuştum verdiklerini aldm normal hamileikde sadce bu 6 kilouyu almış olsaydım şimdi 50 uzerlerde faln olurdum
(27 puan) tarafından
aliriz insallah :)
0 oy
(592 puan) tarafından

Kız gel ben sana fazlasıyla vereyim :woot:

(27 puan) tarafından
olur :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 633 göst.
11 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
4 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eminee4547 (33 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...