0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (994 puan) tarafından
Konu şiddetle ilgili değil örnek ben bunu yapamam eşimin korkusundan veya eşim benden habersiz bunu yapamaz benden korkar ,çevremde böyle insanlar var eşim bende korkuyor benim haberim olmadan adım atamaz gibisinden diyorlar sizde öyle misiniz 

8 Cevaplar

+5 oy
(3,730 puan) tarafından
Korkudan değil saygıdan birbirimizden habersiz karar almayız hiç bi konu da 
-Reklam-
0 oy
(15,656 puan) tarafından
Ne eşim benden korkar nede ben eşimden korkarım söylenmesi haber verilmesi gereken şeyler vardır söylersin bilgisi olur o kadar. O kadar da dağ yapmamak lazım başına 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Yoo çocuk degiliz. Kaybetme korkusu herkeste olmali. Eşinin istemedigi bisey yapmak gereksiz bence. 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Asla korkmuyorum, eşim de korkmaz. Ama saygımız var yapmasını istemediğimiz hiçbir şeyi yapmayız. Hepsi bu. 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Kimse kimseden korkmuyo bizde ama bizde birşey yapacaksak haberleşiriz. En basitinden markete giderken ben markete çıkıyorum istediğin bişey var mı diye mesaj atarım oda aynı şekilde.izin alma korkma durumu değil haberleşme var bizde 
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Korku değil ama mutlaka danışır bana misafirliğe falan davet edilince hem geliriz demez ben eşime sorayım der yada iş konusunda gelir sence ne yapayım böyle mi iyi olur söyle mi yapsak falan diye her konuda mutlaka fikrimi alır onaylamazsam yapmaz korktuğundan değil fikirlerime saygı duyduğundan diye düşünüyorum 
0 oy
(5,899 puan) tarafından
eşimin korkusundan bunu yapamam dediğim bir şey yok. o istemiyor bu yüzden yapmam derim, bence o da bu fikirde
0 oy
(1,669 puan) tarafından
Benim eşim çok anlayışlı ama lanet olası  baba evinde çok tetiklediğim için dayak falan ondan dolayı ilk evlendiğim zaman eşimi de öyle sanıyordum öyle değilmiş meğer halen de küçük bir şey oldu mu kalbim sıkışır istemsizce korkarım ama benim eşim asla bir şey demez bana ben cenneti evlendiğim zaman buldum 

Mesela bir örnek vereyim  eşimin kıyafetlerini makineye attım yanlışlıkla benim bir kıyafetim aradan girmişti kıyafetler hepsi o kıyafetinin rengini almıştı baya kötü olmuştu ben o gün Allah'm ne yapacam ya eşim beni dönerse ,hakaret ederse şöyle yapsa vs demekten gözümden yaş kalmadı akşam eşim geldi elim ayağım titriyor dedim böyle olmuş dedi bişey olmaz giyilecek olanı giyerim gerisini çöpe at ay ben şok oldum ne bekliyordum ne oldu 

O zaman anladım ki (baba evi)cehennemden ,cennete düşmüşüm 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 375 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kumsalecem (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 437 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy