+1 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (3,738 puan) tarafından
Merhabalar kızlar. Başlığım çok samimi. Gerçekten merak ediyorum, siz olsanız yapar mısınız?

Dün akşam kaynanamlar bana iftara geldiler. Allah için bana çorba bile yaptırmadılar, kendi evde herşeyini yapmış, kayınpeder de fırında kıymalı pide yaptırmış. Bana geldiler, salatamı bile görümcem yaptı, bana hiç birşey yaptırmadılar. 4 çocukla sen birşey yapma dediler. Sağolsunlar, neyse..  Ben de baklava tadında içi full kavrulmuş cevizli şerbetli tatlı yapmıştım. Ne çorba ne salata ne de kıymalı pide. Herkes sadece tatlımdan yedi, bayıldılar. Eşim de harika olmuş dedi bana, ben de afiyet olsun, bayramda da bundan yapacağım dedim. Kaynanam, bana mı yapacaksın dedi ben de evet zaten bayramda hep sendeyim dedim. Yap tabii *** çok seviyor cevizli tatlıyı dedi. O *** diye bahsettiği kişi benim büyük görümcem, evlendiğimden beri hayınlıktan çatlayan, gelenimin gidenin ayağını benden kesen, kızıma küfür edip dövmeye çalışan, sonra kızıma küfretti diye kocamdan dayak yiyen görümcem. 4 yıldır konuşmuyorum. Kaynanam sırf öyle söyledi diye tüm hevesim kaçtı. Ne tatlı yapasım var ne de birşeyi elime takıp oraya götüresim var. Eşime söyledim, zıkkım yesin bacın dedim, eşim de güldü bana, onda o mide varken zıkkımı da şerbetler yer dedi bana. Sen anneme insanlık yapacaksın, boşver takılma dedi. Sizce ne yapayım? 

44 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Ben olsam yapardım hem de zevkle Altı üstü bir tatlı yani
-Reklam-
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Ben olsam yapardım ne güzel beğenmiş yaptigini
0 oy
(880 puan) tarafından
Tatlının adı ne kız merak ettım bende yapayım evde. Bırde ben kaynananın hatrı ıcın yapardım ne olck boyle kaynana bas tacı valahı ben gorumcem le kavga edeyım oda konusmaz suratı bes karıs 2 sıyle konusmuyorum gıbı oluyor kızı ne derse onu yapyr 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 235 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 480 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 652 göst.