+1 oy
170 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4 puan) tarafından
Dün saclarimi çikolata kahvesine boyadım 40 dk beklettim sonra yıkadım bir baktım simsiyah olmuş oysaki kutuyla içinde ki boya aynı markası palette 3.65

5 Cevaplar

+1 oy
(1,695 puan) tarafından

Bazı markete giran Pislikler kutuyu değiştiriyorlar neysek kırmızı sarı falan olmamış

Yani bu günaha girince ne oluyor 
(4 puan) tarafından
Moralim çok bozuk ya dünden beri yıkıyorum aksın diye
(1,695 puan) tarafından
Bişey olmaz canım saçın yıpranmasın
-Reklam-
+1 oy
(872 puan) tarafından
Açıcı ile actinmi önce canm. Dün kuzenim e boyadım önce açıcı ile açtık rengi kırıldı sonra kahve köpüğü boya yaptık çokta güzel tuttu 
(4 puan) tarafından
3 ay önce boyadigimda açmıştım açiciyla ozaman gayet olmuştu dün acmadim valla
+1 oy
tarafından
Market boyasi boyalar sizi yaniltir zeminin rengi sacin renge tutunusu boyayi alip almamamsi vs 

Zemininiz ne renkti 

Birde kepege karsi etkili sampuanla hemen yikayin blendax ti sanirsam mavi kepekli saclar icin boyayi akitir cikolata kahvr kolrston palette vs koyu cikar genelde
(4 puan) tarafından
Benim normalde saçlarım koyu kahveydi 2 senedir çikolata kahvesine boyuyodum sampuanimda Elidor yarın alıp deneyeyim dediginizi teşekkür ederim
tarafından
Boyayi akitin birde siz bilirsiniz ama hush igora vs bu tarz boyalarla boyayin daha sonra baska renge gecmek isterseniz saciniz yipranmaz
+1 oy
(37 puan) tarafından
Canim kendinmi boyadin. Nasıl biyadin anlatirmisin benimde beyazlar çıkmış boyayim dedimde bilmiyorum kuaforede vaktim yok.
(4 puan) tarafından
Gratisten saç boyama kabı ve fırçası al canım sonra saç dillerinden boyamaya başla saçların çoksa iki kutu al önce diplerini sonra uçlarına kadar boya bu kadar 35-40 dk bekletip yıka :))
(37 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim canim
+1 oy
(158 puan) tarafından
Geçen hafta benimde başıma geldi yapacak birşey yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
29 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
0 oy
7 cevap 159 göst.
19 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (244 puan) tarafından soruldu

379,958 soru

11,374,233 cevap

34,857 kullanıcı

...