0 oy
176 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (113 puan) tarafından
Beyaz tenliyim saçım omuzlarımı biraz geçiyor marjinal bir renk istiyorum. Ama şu var 6 ay önce de sütlü kahveye boyadım kendi saç rengime yakındı o yüzden akınca kötü durmadı. Şöyle ki kırıklarım ve yıpranmalarım arttı tekrar boyanıp zarar illa görücek onun için liquid keratin markasının boya açıcı koruyucusuna denk geldim bileniniz var mı kullansam işe yarar mı? ve de ne renk boyayım ☺

6 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Beyaz tenli olduğun için koyu renkler daha yakışır canım
(113 puan) tarafından
çok kadınsı durmasın diyorum ya küllü gri falan nasıl olur sence
(2,523 puan) tarafından
Oda olur bence yakışabilir
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Düz renk istiyosan açıcı hiç kullanma beyaz tenlisinnve marjinal istiyosan bakır tonları yap derim canlı bı bakır alırsan aciciya gerek kalmaz bakır yapıp kulak üstünden bı parca daha canlı kırmızı yada daha canlı bakır da yapıp daha marjinal olabilirsin 
(113 puan) tarafından
bakır da vardı ya hep aklımda seçenek çok kararsızım  dediğim koruyucu nasıldır ki ya onu kullanasım var benim boyadan sonra ister istemez zamanla saç sertleşiyor , çirkin gözüküyor
(1,018 puan) tarafından
O markayı bilemedim.cnm.kuaforluk yaptım 9 yıl ben ama o markayı duymadım acicidan kastın oriel mi orielse saçı yakan yıpratan ennetkili ilaç o zaten bence düz boya yaonzaten düz boya çok yipratmaz boyadan sonra kremler bakımlar yaparsın boyanın içine saç kremi yada bakım yağı zeytin yağı da koyabilirsjn
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Renkli boyalar akıyor hemen cnm bi yıkamada bence tarçın boyayabilirsn yakısıe. Burenkte daha acıgıda olablir 

image

(113 puan) tarafından
bu rengi tutturmak beni çok korkutuyor ya arkadaşım çok popüler bi kuaförde yaptırmasına rağmen pişman odu renk bildiğin çirkin bir turuncu oldu kızın kafası
(113 puan) tarafından
elçin sangu geliyor hemen aklıma bu renk de çok güzel ya
(1,175 puan) tarafından
Kız basit bence bu saconı acması sıkıntı sonra boyayı dogru secersen tam olur
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kız garnier sultan bakırı cok hos duruyor hemde cok marjinal bakırla turuncu arası. 
(113 puan) tarafından
bakırı duyduk da  sultanı da mı çıkmış
(10,775 puan) tarafından
Ooo ben 8 sene once boyuyprdum o renge mikemmel bir renk
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Gri veya koyu mavi olablr marjinal istiyorsan 
0 oy
tarafından
İçine oksidan giren her boya saçı yıpratır kuzum ister keratinli olsun ister yüzde yüz doğal

Beyaz tenliysen kesinlikle mavi siyah veya gece mavisi geri dönüşü çok zor bir renk ama çok gğzel duruyor kızıl bakır gri sarı tonlarını sadece boya ile mümkün değil yapamassın açma işlemi şart 
(113 puan) tarafından
kız deme öyle baya memnun kişi var bende şaşırdım böyle bir ürün olduğundan haberim bile yoktu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 360 göst.
0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
7 cevap 79 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevecen (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.

378,111 soru

11,317,161 cevap