0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Çelik kapı en güvenli kapımı apartmanda oturuyorum eşim bazen gece çalışıyor ama Allah korusun deprem vs olur diye içerden kitlemem hiç takı vs de var evde ama güvenli zaten diye kitlemiyorum 

30 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından
Normalde kilitlerdim ama deprem zamanında kapımız sıkıştı ve açılmadı dışarıdan komşumuz kapıyı tekmeledi de öyle açıldı deprem sonrası sadece birer kere alttan ve üstten kilitlerim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya deprem Allah'ın işi kapı açıksa ne olucak 3. 4 kattan aşağı inemezsin ki ben kilitliyorum oğlum kim çalsa hemen açıyor.
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Kartla çok rahat bir şekilde açılıyor ben bir ara kilitlemeyiunutmuştum parka kadar çıktım geldim hırsız girmişti eve eşim de çok rahat açıyor kartla
0 oy
(2,180 puan) tarafından
Ben kilitlerim 
0 oy
(358 puan) tarafından
Benim eşimde çok rahat açiyor pet şişe yardımıyla ben önceden kitlemiyordum ama artık korkuyorum gece saat 1 buçukta aşagı kapıyı ve sonra 2 buçukta evin kapısını çaldılar biz evde olmasak belki gireceklerdi bu gecede saat 1 de biri çaldı ama biz açana kadar adam en alt kata inmiş hatta ev 5 katlı en üste oturdugum halde çıkıyorlat zaten deprem olsa bizi  inmemiz imkansız 
0 oy
(666 puan) tarafından
Ay tabiki kitliyorum.defalarca anahtarı unuttum dışarıda kaldım kartla pet şişeyle çok rahat açılıyor yani kilitsiz asla olmaz 
0 oy
(1,624 puan) tarafından
Geceleri de gündüzleri de kilitliyorum 
0 oy
(575 puan) tarafından
Kilitlemeden uyumamm gündüz bile kilitlerim hemde üstten kilitliyorum .yoksa kapı acikmis gbi gliyo bna 
0 oy
(581 puan) tarafından
Sadece üst kosmi kilitlerim 
0 oy
(775 puan) tarafından
Benimki her zaman kilitlidir eşim işe gider gece gelir ben açarım sonra yine kitlerim bu kapılar kolay açılıyor geçen komşumuz anahtarı içerde unutmuş şişeyle falan açtılar kapı kilitliyken içim rahat eder 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 338 göst.
17 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 485 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
8 cevap 313 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,395 soru

11,418,129 cevap

34,973 kullanıcı

...