0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Çelik kapı en güvenli kapımı apartmanda oturuyorum eşim bazen gece çalışıyor ama Allah korusun deprem vs olur diye içerden kitlemem hiç takı vs de var evde ama güvenli zaten diye kitlemiyorum 

30 Cevaplar

+2 oy
(4,145 puan) tarafından
Tabıkı kilitlerim onlar çok rahat acılıyor kart Vs bısey ile ben bile açarım.. Gün içinde bile kilitlerim oglum zil çalınca koşarak aciyor
-Reklam-
+1 oy
(286 puan) tarafından
Bnmki arkadan açılıyor yine de kilitlemiyorm köyde oturuyoruz depremde bir çok ölen insan kapıyı acamadigi için çıkamadı kapı felaket sıkışıyor bizzat içinde olduğumdan biliyorum korktuğum için kilitlemiyorm 
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Kiz acilmasi bir kredi kartına bakıyor kitler yatariz hem alttan hem ustten altaki kiraci kapiyi cekmis bulundu bildigim kartla acti kapiyi sonra ondan beri kitlerim Allah korusun 
0 oy
(885 puan) tarafından
Her an deprem olabilir.
(7,924 puan) tarafından
Ne demek istedin yani deprem olunca kaçmak çözüm değilki ya oan yıkılsa bina
(259 puan) tarafından
Evet olabilir deprem ama Allah yazmışsa o depremden evin içinden de kurtulabiliriz.
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Tabi ki kilitliyorum ben kendim açıyorsam işin profesyonelleri saniyede açar 
0 oy
(5,883 puan) tarafından
tabii ki kitlerim
0 oy
tarafından

Çelik kapının 3 kilidi var hepsini de kitlerim.oldu sana 7 kilit:Dhirsizlar çoğaldı o yüzden cok korkuyorum gündüz de kitlerim.

0 oy
(4,554 puan) tarafından
Kilitliyorum ben aşağıda nine vardı kapıyı açmadı komşu oğlunu aradı isterseniz açabilirim diye plastik şişeyi kesti kart gibi oldu onunla açtı sonra her yerini kilitleyip anahtarı üstünde bırakır oldum
(214 puan) tarafından
Çelik kapıyı da mı eee ne anlamı var bu kapıların
(4,554 puan) tarafından
Evet tırstım ben
(214 puan) tarafından
Geçen kapı kapalıydı sonra akşam üstü yariya kadar açık buldum evde de altın falan var eşim uyku sersemine kapatmadan çıktı desem ben akşama kadar fark ederim
(4,554 puan) tarafından
Dikkat etmek lazım açıyorlar normal kişi bile açıyorsa hırsızlar kim bilir napar
(562 puan) tarafından
Plastik şişeyle bende çok defa açtım anahtarı içerde unutup
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Het dk kirlidir oğlum 1 yaşında açıp 2 kat aşağıya inmişti Bi kez kitlemeyi unuttuğumda 
0 oy
(840 puan) tarafından
Guvenli ne defil canim kitlemedigin sürece. Ben anahtarı evde unuttum, plastik parçasıyla actim sonra. Kitlemek sart, kilidi açmak 2 saniye surer
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Kitlerim kilit üstünde olur  eşim vardiyalı çalışıyor. Gece tekken onu asla açık bırakamam 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Gece değil gündüz de kilitli. Asla güvenmem dışardaki insanlara. Kartla tornavidayla açılıyor hatta ben evin anahtarını içerde unutup kapıyı çektim kartla açtık. Çok kolay bir şekilde açıldı. 
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Gece gündüz süreli kitli kızım küçük kapıyı açar çıkar filan diye korkuyorum ve binaya da bir kere hırsız girmişti eşimin ayakkabısını çaldılar ayakkabıyı çalan eve de girer 
(1,148 puan) tarafından
Peki anahtar üstündeuse kapının acilirmu geçen eltim diyor anahtar üstündeuse çabuk açılır bana saçma geldi de
(3,102 puan) tarafından
Asıl anahtar üstündeyken açılmıyor
0 oy
(259 puan) tarafından
Aile binasında oturuyorum kapinin dış tarafinda anahtarım hep takılı çünkü çöp atmaya çıkarken falan çocuk oyun oynar gibi kapıyı arkamdan pat diye kapatır, ama ben hep iç taraftan kitlerim gece de gunduzde Kaynanam vs gelen pat diye girmesin diye :D bence sende geceleri kitle bir de yalnızsın 
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Ustu 3kere ortayi bir kere en alti iki kere kitlerim urfadayim kapilar zorlaniyormus burda 
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Çelik kapı kitlenmediginde tahta kapıdan daha kolay açılır.
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Çelik kapı kolay açılan kapı hatta çilingir bir tsnıdığımız 2 kez kilitleyin 1 veya 3 kez çevirmeniz daha kolay açılmasını sağlar kapının demişti birkaç kez anahtarı evde unuttum komşumuz kartla açtı ondan beri hep 2 kez kitlerim
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Normalde kilitlemem ama. Mecbur kilitliyorum. Kızım açıp gidiyor. Geçen anahtarı içeride unuttum. Ped şişe ile açtım girdim o derece güvensiz.
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Depremde olsa kilitle bacım ben mutlaka kıtlerim yukardan içim rahat etmez
0 oy
(680 puan) tarafından

Kilitlerim bazen anahtarı üstünde unutmuşuz hemde 2 defa hırsıza hazırlık yapmışız:D

Altın falan yok ama insan canından korkuyor öyle insanlar içip geliyormuş bazı maddeleri yani

O an cesaret geliyormuş 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 336 göst.
17 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 483 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
0 oy
8 cevap 312 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,189 soru

11,350,838 cevap

34,819 kullanıcı

...