0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Merhaba kızlar ,

Özel sektörde çalışan hanımlar , hamileliginizi ne zaman iş yerinize bildirdiniz ve çalışma saatleriniz değiştirildi mi?

1 cevap

0 oy
(2,270 puan) tarafından
İse son vermezlerse iyi Vala genelde fırsatçılık yapıp çıkarıyorlar 
(4,155 puan) tarafından
is yerine bagli. kimi patronlar  musama gosteriyor kuzenim dogurdu mesela nasilsa anlasilacak diye ilk bastan soyledi.anlayisla karsiladi patron .32. hafta rapor aldi parasini almak icin dogurduktan sonra da kendini toparladiktan sonra bir hafta kadar gelirsin dedi. sonra adam kendi isten cikaracak tazminati vermek icin. tazminatini da alacak yani. aryo gecen gun gitti 4 adet yarim altin hediye vermis sirket. toplamislar para da. oyle kurumsal subeli biryer de degil ithalat ihracat yapan sirket deri ayakkabi ve canta.
(41 puan) tarafından
Anladım canim bizim şirket büyük bir şirket ama bu konuda nasıllar bilmiyorum burda eski çalışanlar var arkadaşta olduk ama ben daha yeni olduğu için daha gidip de kan veremedim ve üç ay olmadan açıkçası arkadaşlara söylemek istemiyorum ama tabi ne yapicam bilmiyorum
(4,155 puan) tarafından
deneme suresindeysen belki cikarirlar. deneme suresini gectiyse. anlayislilarsa da devam ettirir haklarini veirirler dogum sonrasi. ben kurumsal bankadan ayrildim ozel banka. anlayisla karsilaniyordu. yeni evlileri zaten ise almiyorlar da calisan hamile kalinca ik nin yapacak biseyi yok .sube muduru baska yere tayin cikariirri belki benim subemde duzenli personel olsun diye dusunup baska sube yada genelmudurluge gonderebilirler en fazla ama iste. hamile diye cikaramazlar
(41 puan) tarafından
Benim işten çıkma korkum yok ama dayanildigim kadar dayanmak işte asıl amacım bir yılım doldurmam en azından ciksamda ilerde böyle bı işte bir yıl tecrübem var deyip yine girerim diye düşünüyorum.
(41 puan) tarafından
Deneme süresini çoktan geçtim canim bakalım hayırlısı inşallah.Sadece hemen Dr dan sonra söylenmeli diye düşünüyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azem duhanin annesi (905 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı