0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Cok sacma soru:D fikirlerinize acigim normal kolisinde yolladim kirildilar malesef ben karsiladim tum masrafi:( dusunmekten delrcem kargoda cok frlatiyolar kirilir yazilir die yazi yazdigim halde

9 Cevaplar

+2 oy
(591 puan) tarafından

Demir sağlam gelmiyor eğilip bükülü geliyor kaldı ki yumurtayı sağlam ulaştıracak şimdiki kargo firmaları :D

(916 puan) tarafından
Pttye vermistim bide:D
(591 puan) tarafından
Aboooww sen direk kırılmasını göze almışsın bacım ☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,568 puan) tarafından
Gonderecegin şehrin market tarzı a101 yaada trendyol market tarzı adrese götüren yerden sipariş ver kırılma olasılığı sıfır o zamanda 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kendi kutusunda ve altlı üstlü pamuk bez tarzı şeylere sarmalisin ebnce ki o da garanti değil ama artık kaçı sağlam giderse
0 oy
(189 puan) tarafından
Binde kapaklı yumurtalik satılıyor alabilirsin kirilmaz
(916 puan) tarafından
Aaa ne kdr acaba
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Hepsini tek tek sar kutuya koy ve kargo ile yollama hani şehire yollayacak isen oranın otobüsü ile yolla 
(916 puan) tarafından
Canim 40 yumurta isi yapiyorum hani boyamali yani mecbur ta adrese gidice evine kadar
(6,221 puan) tarafından
Ee yavrum o kırılır ya sana 2 zahmet olmuş olacak bilemedim ki şimdi
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Yumurtaliga koyup etrafına pamuk sarıp sonrada köpük ile sarsan yinede kırılır mı acaba 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Canım pat pat mı pıt pıt mı ne diyorlar eşyaları sardıkları havalı laylon varya ona sar koliyi sıkıca yada köpük balık kolisi oluyor ona koy 
0 oy
(594 puan) tarafından

image

İnternette böyle bir sey gördüm ama bir fikrim yok araştırın isterseniz 

(161 puan) tarafından
Bende çalıştığım çiftlik yumurtalarını bu köpük koli ile yolluyordum.canim, ama yumurtayı koymadan önce pat pat ile dolduruyorum altını ki sallanıp kırılmasın diye
0 oy
(370 puan) tarafından
yumurtalari haslayarak gonderebilirsin
(6,247 puan) tarafından
Belki haşlama yemicek
(916 puan) tarafından
Ya cok guldum:d

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
9 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
0 oy
5 cevap 148 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

379,983 soru

11,374,817 cevap

34,858 kullanıcı

...