0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
43 günlük bebegm hastaydım üç gündür sutum azaldı bebegm doymuyor en iyi en hizli ne süt yapar şimdi oda hasta yeni geldik hastaneden ateşi var emerse toparlar dedi doktor yardim edersnz sevnrm

14 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
bol su tuket canım bıde armut ayva beyaz uzum kuru incir cabuk süt yapıyo ama suyu bol tuket ınşallah yaratlı olur
(389 puan) tarafından
arastırdım canım bıraz kuru meyveler cok ıyımıs bıde yesıl yapraklı sebzeler yanı kısacası yemene ozen goster  once sen kendıme ıyı bak kı bebegınde doysun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol sivii, tahin helvasi, hurma, birde kuru borulce hasla ye cok sut yapiyorr 
0 oy
(253 puan) tarafından
Burgur bugday ve bugday cesitleri sogan. Tuket sut yapar canm
0 oy
tarafından
Ilık bol şekerli çay iç canm ince bulgurdan tereyağ katip pilav yap cok faydalı tereyağı süt yapar irmik helvası bi de kahvaltılık helva var ya ondan ye bol bol cok cok su iç dua oku sana bebeğine nazar duaları oku ayet-el kürsü ve felak nas sürelerini oku sakin panik yapma bende de öyle oldu 1 gun sürdü hatta ağladım ama geçti cok sukur. Geçmiş olsn canm uzulme olur mu daha cok etkiler sütünü evde varsa mama ya da süt ver kaşıkla beb3gine doymadı lazım canm
tarafından
O ağlayınca dayanamıyorum sakin bı bebekti normalde çok ağladı ve inledi hep ona çok üzüldüm inşallah faydası olur Allah razı olsun denicem bunu hemen çocuğum doysun yeterki mama felan hiç vermedik evde de süt geliyo ama az gogsm yumuşacık moralm bozuluyor öyle gördükçe
tarafından
Uzulme canm öyle yapınca daha cok gidicek moralin iyi olmali ki sutun artsin bide bol bol meyve suyu ic Canm allah sifa versin uzulme aglama bende oyleydim bebek agladikca bende agladim sonra topladım kendimi kızım icin
0 oy
(4,549 puan) tarafından
En hızlısı şeftalili yada kayısılı meyve suyu al 2 - 3 bardak oç göğüslerin hemen doluyor benim de bazen sütüm olmayinca öyle yapıyordum
tarafından
İnşallah olur ya hastaym acaba ondan mı dolmuyo fazla bide hani süt çok olmadığı icin sık emiyo birikmesine firsat kalmiyo yoksa bundn dolayi mi boş geliyo bana anlamadim
(4,549 puan) tarafından
Sen meyve suyu dene insallah dolar göğsün
0 oy
tarafından
İncir cok etkili canm 
0 oy
(10 puan) tarafından
Rezene çayı hemenn  süt yapıyor ve bol tatlımsı tüket
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bol bol su canım sebze yemeklerinden tüket incir komposto yap stres yapma inşallah sütün öoğalıe 
0 oy
(217 puan) tarafından
Gecms olsn cnm metabolizma ile gorus sana anne sutu verir bn onu kullandim lactamil anne sutu o cok iyi oluyor 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Süpt cayı al iç canım geçmiş olsun
0 oy
(108 puan) tarafından
Kestane ye kesin çözüm
0 oy
tarafından
Kuru incir kuru kayısı kuru üzüm kaynat hoşaf yap iç kuzum bolbol yeşillik ye en önemlisi su günde en az 2 litre su iç
0 oy
tarafından
Canım boll bol emzir su iç bide pilav varya süte bire bir çok bol pilav ye bak nasıl sütün çoğalır gaz falan yapmaz 
0 oy
(704 puan) tarafından
Hurma tahin helvası

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 231 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...