+1 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar esim o kadr ofkeliydim annesinin yaninda p.i.c dedim kaynanamsa ben bir kere dedim diye sen terbiyessizsin iste sende. Bu lafi duymim bidaha deme dedi ben bir kere dediysem yarim saat boyubca diyidu bu lafi duymim bidaha soylendi yani kaynananam genlede arkamda durur yeri gelince sitemim esimeydi hani tamam hepimiz insaniz istemeden agzimdan ciktu siz olsaniz bu durumda ne yapardiniz 

19 Cevaplar

+3 oy
(3,097 puan) tarafından
Yuh artık yani zaten küfürleşme olmaması lazım sen bir de kadının yanında demişsin kadın sadece söylenmekle kalmış *** ne demek sen kadının namusuna direkt laf etmişsin çok ayıp yani bu nasıl bir kafa hele şu mübarek günlerde 
(762 puan) tarafından
Ofkemden diyorum anlaniyir musunus hic insan ofkeliyken ne dedigin farkinda olabilir mi
(3,097 puan) tarafından
Tabi ki farkında olur denicem laf var denmiycek laf var ben olsam arıza çıkarırdım kadın yine sadece söylenmiş
(762 puan) tarafından
Oglu benim aileme karsi terbiyesiz edilmeyen kelimelwr ediyir bu kadar ses cikartilmiyir  peki bu durumda siz olsaniz ne yapardini
(3,097 puan) tarafından
O da kavga sebebi sen de şikayet et ailesine rezil et neden küfürle karşılık verip kendini küçük düşürüyorsun
(762 puan) tarafından
Evt haklisim
-Reklam-
+3 oy
(3,232 puan) tarafından
Sen kadının yerine koy kendini bir de öyle düşün senin yanında evladına biri böyle dese sakin kalıp sinirden demiştir diyebilecek misin. Küfür kimseye yakışmaz ama bi bayana hele ki anne olan birisine asla yakıştırmıyorum 
+2 oy
(3,578 puan) tarafından
Sinir öfke ile bile olsa olmaz denilmez denilecek bir kelime mi birde kayınvalide yanında çok ayıp etmişsin çok utanç verici 
(762 puan) tarafından
Bir anda agzimdan cikti  o ofkeyle aslinda sitemim esimeydi  oda cahilime verebilurdu yarim saat boyunca soyleniyirdu bu lafi duymim
(3,578 puan) tarafından
Haklı kadın söylenmekte yine iyi kadınmış kalp kırıcı birşey dememiş sana
(762 puan) tarafından
Vallah yarim saat soyleniyirdu bana dedi sen cok saygissizsin baya soylendi
+1 oy
(3,828 puan) tarafından
Kaynanan haklı oğluna kızıyorsun da laf kendıne gelıyor. Hem demıssın normaldr senı tutarmış. Bı dr nası küfür edıyosunuz büyüklerinizin yanında. 
(762 puan) tarafından
Aslinda bir anlik agzimdan cikfi a.a hani insaniz hata yababiliriz oysa yarim saat elinde folandiriyordu
+1 oy
(12,925 puan) tarafından
Yani eşine *** dersen otomatik olarak laf kaynanana denmiş oluyor ya hani. Tepki göstermesi gayet normal. Eşinin yüzüne karşı desen eşinle de birbirinize girersiniz
(762 puan) tarafından
Evt hani bir anlik ofkeydi siz olsaniz ne yaparfinuz bu durumda
(12,925 puan) tarafından
Bir anlık öfke ile dedim diyorsun haklı olabilirsin ama kadında bunu mesele etmekte haklı muhtemelen biz yokken bu hep böyle oğlumuza konuşuyor şimdi de benim yanımda ağzından kaçırdı diye düşünmüştür başıma gelmeyen şeye yorum yapamam ama tam tersini düşün bir anlık öfke ile mesela kayınvaliden eşine senin namusunu da içeren bir hakaret etseydi ya da sana öfke ile namusla alakalı bir şey deseydi öfkeyle denmiş ne olacak der mıydın
(762 puan) tarafından
Hayir iste hani diyirum ya oda cahiligime vwrseydi oglu benim ailene karsi cok saygusiz kobusuyir ben onun yaptigi gibi yapmigirun
(12,925 puan) tarafından
Oğlu senin ailene karşı saygısızsa seninde ona tepki vermen lazım
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Hiç anlaşılmıyor ki ne yazdın karman corman
(2,818 puan) tarafından
Eşine değil kaynanana küfür etmişsin
(762 puan) tarafından
İste bir an agzindan ciktu  ben bir kere dedim oysa yarim saat soyleniyirdu
(2,818 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aman edene değil ettirene baksin ama özür dile kadından ayıp olmus baya
(762 puan) tarafından
Peki canim ozur dielrim utaniyrum ozur dilmeye utangac biraz nasik ozur dilesem diye
(2,818 puan) tarafından
Boş bulundum kusura bakma de
0 oy
(48,620 puan) tarafından
ucu ona dokunuyo kufurun ***** manyak desen neyse
(762 puan) tarafından
Hani bie anlik ofkeydi
0 oy
(5,445 puan) tarafından
Ne olursa olsun o kadar büyük kavgalarımız oldu kalkipta eşime böyle bir küfür etmedim bile etmem de niye kendimi de küçük düşürüp annesine kadar giden bı küfür edeyim birde anneyi varken sen suçlusun benim için canım dikkat etmek lazım 
(762 puan) tarafından
Oglu b3nim aile karsi saygisiz annem kufur ediyir  siz olsnaiz ne yaparfiniz
(5,445 puan) tarafından
Bunların tepkisini en başında koyacaksınız sonradan koymak isteyince olmuyo ne demek küfür ediyo he o benim anneme etti diye bende edecek değilim ama onun da ağzına s..arım
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Ona *** deyince anasına da o...demiş oluyorsun yalnız Kadın haksız mı 
(762 puan) tarafından
Haksiz degil ama oglu benim ailenme karsi saygisis
(10,313 puan) tarafından
Oğlu saygısız Kadın değil. Bu oğlu ile meselen Kadın ile değil. Hakaret eşine değil kayınvalidene yapılmış bir hareket kaldı ki kadın sadece söylenmiş ona bile hak görmüyor üstünü kapatsın istiyorsun bacım bırak da zoruna gitsin yani. Sana annenin yanında eşin bunu dese annen ne der öyle düşün
0 oy
(850 puan) tarafından
Ona pi.ç derken kaynanana or.pu demek oluyor dolaylı yoldan.Haksızsın maalesef 
(762 puan) tarafından
Evt  hani cahile vsrebilirdi yqrim saat elinde dolandirdi
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Normal konuşmada sinirlenirsem bende küfür ediyorum  kayonvalidemin yanında sesini çıkartmaz ama ne kayınvalideme ne eşime sinirimden konuşurken ediyorum sinir anında insanın ağzından çıkanı kulağı duymayabilir çok nofmal söylediğin kelime eşin için ağır olmuş olan olmuş artık 
0 oy
(426 puan) tarafından
Ayıp etmişsin canım. Öfkeli de olsan kimsenin yanında tartışmamaya çalış yoksa iş büyüyor daha çok kırıcı oluyorsun.
0 oy
(7,921 puan) tarafından
Sen eşine p.icc diyince eşin ne tepki verdi sana
0 oy
(553 puan) tarafından
Benim gelinim bebim oğluma o kelimeyi söylese ben direk elinden tutar adliyeye götürür kapı dışarı ederdim şaka şaka hak etmiş belli ki ağzına sağlık oh iyi etmişsin kaynanana diyeydin ya sen bunu nasıl terbiye etmişsin çileden çıkardı beni
0 oy
(399 puan) tarafından
Hepimiz insanız evet benim zaman zaman tansiyonum yükselir 11 yıllık evliligimde bir kere olsun küfür hakaret eşimi ezecek kiracak söz etmedim aynı şekil oda. Normalde de kufurbaz bir insan değil başka birine3sinirlense en fazla diyeceği söz hayvandır asla küfür ettiğini görmedim çünkü başta konuştum küfürü asla kaldirarmam asla dilini alıştırma yanımda başkasına küfür etmen bile mide mi bulandirir dedim gerçekten öyle gerek kadın gerek erkek midem bulanıyor soğuyorum küfürden nefret ederiz
0 oy
(5,008 puan) tarafından
Ne kadar sinirli olursanız olur birbirinize küfür etmek hiç doğru değil. Hele de aile fertlerinin yanında.. biz eşimle kanlı bıçaklı da olsak ailelerimiz bunu asla anlamaz.. biraz dilinize hakim olun karşılıklı
0 oy
(6,988 puan) tarafından
Böyle bir gelinim olsun istemem. 
(762 puan) tarafından
Nw kadar on yargiisin ins  kotu insankarka karsilasirsun benim oblara yaptigimi emin ol sen bile yapamasin o kadae
(6,988 puan) tarafından
Beddua döner dolaşır sahibini bulur.
Ben size beddua etmediysem size de o hakkı tanımam Ayrıca beni ne kadar tanıyorsunuz ki konuşuyorsunuz asıl ön yargılı olan sizsiniz ve hayatım boyunca bana ne yapılırsa yapılsın kimseye küfür etmedim.
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Nasıl kacti öyle o lafff yapcak bişey yok olana

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 2,202 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zeynepalper1 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,376 göst.