0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla altlı üstlü oturuyorum 5 senelik evliyim haftanın 4-5 günü beraber yer içer hergun görürüm ben bunu sorun etmiyorum fakat şu 5 senedir annemgile her gidecegimde eşim sorun çıkartıyor zaten inanın 15 günü buluyor gitmem onda da eşim söyleniyor diye gidemiyorum ama bizde insanız canımız sıkılıyor çocuklar sıkılıyor evde benimkiler de ana baba sonuçta aşağı inmeyince kızıyor surat asiyor ama ben annemgile gidecem deyince ne işin var bilmem ne daha geçen gittin(15-20 gün öncesinden bahsediyor) sürekli böyle artık bıktım geçen yine dedi ne işin var kızdım bende kızınca iyi gidersen git dedi gittim yarın tekrar gideyim diyorum ama bu seferde hayır yok ne işin var derse bu zamana kadar dinledim hergun ananı babanı görürken bişey yok ben gidecem deyince sorun oluyor diyip gitmek istiyorum yani eşimi dinlemeyecem gitme desende çıkıp gidecem sizce doğrumu yapıyorum kafam çok karışık 

18 Cevaplar

+3 oy
(2,182 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 kafanı karıştırmak istemem ama o her gün anne babasını görebiliyor da sana neden karışıyor 
(84 puan) tarafından
Ya inan çok canım sıkkın bu yüzden kavga dövüş yapmak istemiyorum ama beni çok bunaltiyor bazen beni bu şekilde sıkıştırdiginda dinlemiycem artık Allah affetsin çok üzülüyorum ama mecbur bırakıyor
(2,182 puan) tarafından
Haksızlık yapıyor sende ailene inme bnde gitmiyim de empati kurmalı seni o evden aldı sonuçta onun anne babası kıymetli ise senin ailemde sana kıymetli
(84 puan) tarafından
Evet haksızlık yapıyor maalesef
-Reklam-
+1 oy
(2,152 puan) tarafından
Bende inmem annesine in derse ne işim var ne kendi anneme ne senin annene gitcem madem öyle evimden çıkmıcam de kz
(457 puan) tarafından
Aynen de öyle valla
(2,804 puan) tarafından
Tam yorumu yazicaktim :))))
(84 puan) tarafından
Gerçekten bidaha yaparsa böyle diycem
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Karışamaz sana tabiki göreceksin 
(84 puan) tarafından
Anlatamıyorum bazen ona bunu
0 oy
(557 puan) tarafından
Çok da doğru yaparsın bu zamana kadar yapmaman hata o ailesini her zaman görsün 

Sana gelince kısıtlasın . Oo ne ala memleket 
(84 puan) tarafından
İşte anlatamıyorum ki
0 oy
tarafından
Bence esinin annesi gile inelim demesini bekle ne isimiz var daha dun gorduk de sert bir sekilde dank etsin kafasina.
(84 puan) tarafından
Çok dedim ya anlamıyor
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben esime daha basta dedim biz ailelerimizden uzak oldugumuz halde benim anne babama ne kadar saygi duyarsan ayni saygiyi gorursun diye. Cok sukur ne esim ne kayinvalidem hic karismaz. Bisey olsa kayinvalidem der git kal annende diye. Mesela bayram geliyo koye gidecektik. Kayinvalidem dedi sen gelme cocuklarla hava soguk annenlere git diye. Bende iki tarafin arasini yaparim. Bigun ondaysam bigun digerindeyimdir. Ama dedigim gibi bunda esiminde anlayisi var. Eger esin sna ve ailene bu saygiyi duymuyorsa kusura bakmasin dedigin sekilde yapman hicte yanlis degil.
(84 puan) tarafından
Bidaha fırsat vermiycem
0 oy
(457 puan) tarafından
Pardonda onun ki anne babada seninkiler neyyy hayatta aslaaa dinlemem annem zayıf noktamdir hergunde giderim ben gitmezsem annem gelir kesin kahveye
(84 puan) tarafından
Hergun nerde göreyim valla
0 oy
(472 puan) tarafından
Oda ozaman hergün annesi babası görmesin sende ağaç kovuğundan çıkmadın herhalde kendine hak gördüğü şeyi sana görmemesi hoş değil tavrını koy
(84 puan) tarafından
Laf anlamıyor maalesef
0 oy
(823 puan) tarafından
Şimdiye kadar bir şey demeyip sustugun için kendinde sana karışmayı hak görmüş zaten. Ne münasebet ya onun anası babası hergun görülecek , gönülleri hoş tutulacak, hizmetleri yapılacak ama seninkilere gelince gidemezsin cart curt. Anneme babama istediğim zaman giderim kimseyi ilgilendirmez. Bende kayinvalidemle aynı apartmanda oturuyoruz. Eşimde nerdeyse hergun kızımı alıp çıkıyor ben hiç bir şey demiyorum ama ben canım ne zaman isterse o zaman çıkarım kimseye de hesap vermem. Kimse benim sahibim değil ben de kimsenin kölesi. 6 yıl  oldu ben de evleneli. 
(84 puan) tarafından
Aslında susmadim biliyomusun her zaman.bunun kavgası vardı hala var ne zaman düzelir bilmiyorum
0 oy
(959 puan) tarafından
Onun anası babasına hergun gidip benimkinde sorun çıkarıyorsa bir daha ailesinin evine gitmezdim ben de.Hayırdır ne oluyoruz?Onlar ana baba da benimkiler ne?
(84 puan) tarafından
Söylüyorum anlamıyor
0 oy
(686 puan) tarafından
Ümüğünü sıkarım öyle kocanın. Tabiki de gidip göreceksin anneni babanı. O zaman senin ananın babanın kapısını da açmam de git. Bu ne hadsizlik 
(84 puan) tarafından
Tepkimi koycam fazlasıyla çok bunalttı beni
0 oy
(916 puan) tarafından
Ne demek kendi ailenle görüştürmemek ben de bunu ilk defa burda duyuyorum senin gibi olanlar var gerçekten . İnsan ailesiyle görüşmeye hiç karışılır mı ne münasebet yani gerçekten hayret ediyorum . Bu konu da tepkini koy kendini ezdirme lütfen öyle şey mi olur . 
(84 puan) tarafından
Anlamıyor ki çok garip biri
(916 puan) tarafından
Nerden buluyorsunuz böyle tipleri :D valla güldüğüme bakma ben olsam burnundan getirirdim
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Aşağıya in dediğinde daha akşam gördüm ne gerek var derim ben muhtemelen 
(84 puan) tarafından
Bidaha öyle yapicam
0 oy
(625 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bende artık anasına gitmem o gittiğinde veya sorduğunda sen yeni gittin niye hep gidiyorsun sana söylediklerinin aynısını söylerdim 

Üstüne ertesi gün kendi annemlere giderdim 

En nefret ettiğim şey aileme gitmeme karışacak o kim ki yaa 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Hergunde gitsem bugün gitme dese sanane derim benim ailemle gosmeme karışamaz eşimde olsa
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Obama ailesiyle tam bagini kopar Ben senin ailene indigimde kendi aimed giderim diyeceksin ailesiyle mesafe koy hit me Sen ne zaman airline gitmeme gelmeme karismmasan ozaman seniniklere giderim generim de Sen zaten g itmeyince kaynanada anlar 
0 oy
tarafından
Annene her türlü gıdersın de hergün kaynanaya gıtmeyı bır bırak önce o ne ay
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bu zamana kadar buna müsade etmen hata. Erkeklere ön verdikçe kendilerini bişey sanıyorlar.koyacaksin çizgini kocamda olsa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
0 oy
5 cevap 584 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 311 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu