+1 oy
161 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar cıgden yapsam soğanda çiğ olsa pişer mi tavada

10 Cevaplar

+1 oy
(2,943 puan) tarafından
Çiğden yapınca  pişerken suyunu hamura salıyor iyice hamur ediyor soganla kavurup az bisey suyunu salinca güzel oluyor
(264 puan) tarafından
Nasıl kavuruyorsun canım normal ıspanak yemeği gıbı mı yanı haşlayıp suyunu sıkıp sogan kavurup üstüne ıspanağı mı atıyorsun
(2,943 puan) tarafından
Soğanı öldürüyorum sonra ıspanaklari katıyorum içine suyunu salinca hemen kapıyorum suyu suzyorum
-Reklam-
+1 oy
(524 puan) tarafından
Soğanı pişirip sıcakken ıspanağın üzerine döküyorum. Ispanağı solduruyor güzel oluyor. Bir de ben yoğurtta ekliyorum gerçekten mükemmel oluyor ama yoğurtta katarım dersen hemen pişirmenin gerekir çünkü yapıp yapıp biriktirip sonra pişiririm dersen yoğurt hamuru yumuşatıyor çok. Tecrübe ile sabit :) geçenler de öyle bir delilik yaptım da 
+1 oy
(3,508 puan) tarafından
Ispanağı çiğden soğanı kavurup üzerine döküyorum baharat ve salçalı bi şekilde bi güzel karıştırınca ıspanak salıyo zaten 
+1 oy
(1,892 puan) tarafından
Soğanı kavurup ıspanağı üzerine atıyorum 2 tur çevirip öyle yapıyorum 
+1 oy
(2,786 puan) tarafından
Ben yııkıyom iyice süzülüyor patates haşlıyorum içine soğan doğruyom biber tuz güzel oluyo canım 
+1 oy
(536 puan) tarafından
Canım ıspanak neyse ama soğan çiğ olmaz. Ya soğanı kavur üstüne sök ya da ıspanaklı da kavuruver. 
0 oy
(723 puan) tarafından
Ispanak çiğ ama soğanı kavuruyorum sosunu falan katıyorum sonra sıcak sıcak ıspanağın üstüne döküyorum ben 
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Yok canım kavur mutlaka suyu çıkar yoksa
0 oy
(3,409 puan) tarafından
Hep biz cig yapariz canim sogan lor peynir ispanak kirmizi toz biber biraz da sivi yag katariz harca o sekilde tavada yada saçda yapariz
0 oy
(356 puan) tarafından
İkisi de çiğden olunca tam pişmiyor. Soğan komusu oluyor .ben ikisini de pişiriyorum suyunu salıyor onu da süzerek yufkaya sarıyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,866 soru

11,371,361 cevap

34,854 kullanıcı

...