0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından
kapı komşum yeni evlendi anlaśamadı babasnn evine gitti geri geldi sonra biz samimi olduk gitti geldi bana oahve içmeye falan kaynanas gilse aynı apt oturuyoruz  kaynanası bunu gel çay içelim diye çağırmış buda gitmemiş iki dakka sonra bana geldi kahve içmeye sonra instada durum paylaştık kahve durumu bunu görümce si görmüş o günden sonra kaynanası gil hepsi bana düşman oldu kocası baştan beri benle gôrşmesini istemiyordu sebebide şu ben eşimle hep kavgalar ediyoduk sesimiz çok çıkyoru bütün mahalle duyuyosu bizi kapmza insanlar geliyodu kaynanası o aralar bana çok gelip ağzımdan laf alyomuş niye kavga etthmzi falan öğrenmeye calsyomuş meğersem benim kaynanamla ilgili ben konusuyodum ağzımdan laf almaya gelyomus kadın meğerse beni saygısız olarak biliyolar ondan kocası istemyo şimdi kadın geldi yine hamile geldi geleli benimle konuşmyo gelmiyo acaba kocası istemediği için mi yoksa neden acaba

3 Cevaplar

0 oy
(655 puan) tarafından
Aman kız boş ver hayat sürekli birileri ne düşündüğünü hissediyor diye düşünerek geçmez İnan ki belli bir yerden sonra o kadar derdin çoğalıyor ki insanların derdini unutuveriyorsun seni seven yanına gelir konuşur hiç kimseyi takma bir zamanlar ben de öyleydi bu komşum niye benle çok değil de diğer komşumla da görüşüyor yok niye ben daha çok değer veriyorum o vermiyor hep bu kafalardaydım ama artık salıverdim herkesi görüşme niyeti olan gelir her türlü görüşü r
-Reklam-
0 oy
(768 puan) tarafından
Davransın sende ona soğuk davran hem zaten kocası senle görüşmesini istemiyormuş ben birinin eşinin benle görüşmesini istemediğini duysam onu beklemeden ben görüşmeyi keserim kimse benden önemli değil sende görüşme bosver 
0 oy
(497 puan) tarafından
Yani sence neden nedeni çok açık istemiyorlar bir de hamile stresten sorundan uzak tutmaya çalışıyorlar belli ki boşver hayatına bak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 348 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 563 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 263 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 2,548 göst.