0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
Merhaba kızlar bulunduğum eve tasinali 6 ay oldu kapı komsum 50li yaşlarda ben 27 ilk başlarda anaç tavırları cok güzeldi o zaman hamileydim şimdi 3 bucuk aylık bebeğim.  Zamanla tavırları değişti konuştukça kadından korkmaya başladım. 

Evime girip çıkanı ayakkabılarından soruyor kaynanan mi geldi annen mi geldi kardeşin mi vs kargo geliyor  mesela goruyorum delikten bakıyor 

Surekli yiyecek getiriyor diyorki arabanız yoktu şimdi geldiniz heralde arabadan bizi takip ediyor 

Biyere giderken asansör bekliyorum kapıyı açıp bseyler soruyor 

Yatak odam banyolu bebeği orada yıkamak iyi oluyor bebeği banyodami yıkıyorsun diyor sabaha karşı bebek ağladı wcdeydin heralde filan diyor sürekli takip ediyor belki yatak odamibile dinliyor 

Bunları gecrim anlattıkları seyler beni darladi artik bana nazar ettiler, bana büyü yaptılar iste sanki herkes onun peşinde namusunda falan filan o bakti bu bakti sanki 20lik çıtır  . telefonumu mu dinliyorlar bilirmisin sen diye eşime sormuş *esim polis * gizli kalmaliymis karakola gidemezmis

Telefonla mesaj atıp  arıyor bakmıyorum bakamjyorun da bebek var kapıya geliyor bu seferde 

Bunun gibi daha birsuru şey var 

Bugun eve girerken gördü yine bebeğim hic uyumadı bugün bu tarz şeylere inanan biri değilim ama kadından korkar oldum ev sahibinin kardesi bide eve girer korkusu bile olustu bende. nasıl uzaklastiriim bu kadını bilemiyorum benim telefonuma bakmasa biri Bdaha aramam bu kadın anlamıyor  

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani çokta korkulacak bisey yok benim komsumda radar gibidir biyere gelip giderken bazen çıt cikarmiyoruz cok meraklı. 
(421 puan) tarafından
Psikolojisinin normal olduğunu düşünmüyorum ilk d3fa boyle biriyle karşılaştım  bu meraktan öte taciz ediyor banyoyu wcyi dinlediğini de söylemezsin yani bilemedim canım
tarafından
Dinliyo diyem3m ama banyolarimiz yapışık illaki banyo yaparken ses gidiyodur ama soylemez o sen mesafeli ol alma evine.
-Reklam-
0 oy
(1,963 puan) tarafından
Bence direk mesafeni koru ya var böyle surekli takip eden komşular ama seninkisi biraz abartili
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Korkulacak bişey görmedim
0 oy
(14,943 puan) tarafından
Sen uzak durmaya devam et. Tekin biri değil. Anlattıklarından dolayı şizofren ya da manik depresiften bile şüphelendim. Herkesin kendisini takip edip düşman olmasi falan normal fikirler değil bunlar. He de kısa cevap ver geç. Bı de kapınızın kilidini değiştirin madem böyle biseyden tereddüt ediyorsun. Bak ben bı kez anahtarimi kapıda unuttum komşu bulmuş almış. Eroinci oğulları evimize girdi anahtarla altınlarımi paraları aldı gitti. Kanitlayamadik da. Güven yok kimseye. Benim aklıma gelse böyle bişey ben kilidi değiştirirdjm. Ama işte olan olduktan sonra uyandım. 
(421 puan) tarafından
Ya polis karakolu var evin yanında devriye atıyorlar gece perdeyi araladım Bdaha asla yapmam iş atiyorum sanacaklar gbi bsey dedi . Adamlar gecenin 3unde nesai bitse de eve gitsek derdinde bde o karanlıkta onu mu görecekler ben eşime dedim karşılaşma bile bakışından selamindan bsey çıkarır.  Kapı kilidini de mutlaka değişcem
(14,943 puan) tarafından
Yani biraz tuhaf birisi belli
(1,307 puan) tarafından
Bencede baya tuhaf biri ilginç ne desem bilemedim valla eşinize söylednz mi kadndan rahatsız olduğunuzu
(421 puan) tarafından
Söyledim kapı kilidini değişiriz dedi yatak odasının banyo kısmını hep kapalı tutuyoruz yani bazı arkadaşlar normal karşılamış ama kendi evimizde aman dinliyordur düşüncesiyle yaşamamız hic normal değil.
(1,307 puan) tarafından
Tabii ki canım saçmalık hiç normal değil hareket leri  sen yine de çok samimi olmamaya bak getirdiklerini de yeme sakın
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yerinde olsam artık terslerdim. Teyzem iyi niyetinin farkındayım ama bunlar benim özelim ve artık yaptıkların ayıp olmaya başlıyo. Beni huzursuz ediyo demelisin bence. Yani kadın o kadar manyaksa sizin birlikteliğinizi bile dinliyodur . Allah kolaylık versin 
(421 puan) tarafından
Amın teşekkür ederim . Kalbini kırmadan sınır çizmeye çalıştım ama sonu dediginze doğru gidiyor
0 oy
(195 puan) tarafından
Kadin yalnizsa ondanda kiracisisiniz bide kimi yani dedektif gibi kontrol ediyor bazen bunu yapan akraban bile olabiliyor yani
(421 puan) tarafından
Benimle yaşıt 2 oğluyla yaşıyor
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Arana mesafe köy sorularını cevapsız bırak seni takip etmeyi bırakır 
0 oy
tarafından
Korulacak biseydegil bence bizim komşuda öyle zırt pırt kapı çalar bişey ister..
(421 puan) tarafından
Kapı çalmak başka bsey evi dinleyip gireni çıkanı kontrol etmek baska ben sahsen merak etmem takipte etmem baska isim mi yok . Korkutan kısmı anlattıkları ve psikolojisi
tarafından
Evet haklısın ama korkulacak bise gormedim mesafe koyarak kurtulabilir
0 oy
tarafından

Aynisi bendede vardi yeni evlendigim zaman karsi komsum yasli (50-60 ) bi teyze mavide gozlu habire gelir zile basar bi ayaği esikte kapiyi acar acmaz iceri dalardi ikram ettiklerimden hosuna giden olursa cok guzelmis biraz varsa ver amcaya goturim kocasina gotururdu hemen hemen hergun pisirdigi seyden getirirdi yemezdim cope atardik cok kotu hissederdik (bikeresinde tesadufen yemek yaparken cam hemen ocagin yaninda disari baktim copu döktü yemek yaptigi tahta kasigida çöp tenekesine vurdu)

Kargo gelse hemen kapiyi acar ne aldin derdi asansoru dinler hemen kapiya kosardi herseyi sorardi ama Severdim yasli sonucta onun huyuda oyle napican tasindim gecen karsilastik gelcemde evini bimiyom dedi gosterdim hala gelmedi :angel:ölümlü dünya yaslılari severim ben 

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Yalnız yaşlılar oyle malesef benım yan komsum 85 yasında bır ısveclı hamıleyken benı bır kez dahı gormuyen daha dogrusu benım görmediğini sandıgım komsum yanı. Dogurdugum gun kaynanam kapıya gelmiş açmış kapısını demiş ki dün saat 7 de hastaneye gıttıler bebegı dıguracak daha gelmedi: D biz olmuş sanırken o kapıdan pencereden bizi takıp ediomuş:) gecende kızımı gördü dıokı 16 ayı bıtecek: D yuhh yanı onu bıle bılıo

0 oy
(48,467 puan) tarafından
yüzleme tersle sende
(421 puan) tarafından
Hic yüz vermiyorum aslında telefonunu açmıyorum evine gitmiyorum yakalarsa kısa cevaplar verip kaçıyorum ama anlamıyor sanırım
0 oy
(79 puan) tarafından
Korkmana gerek yok ,ama iyi sabrediyorsun

Ben hic gelemem öyle darlanmaya 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Yalnız mı yaşıyor 
(421 puan) tarafından
2 oğlu var benimle aynı yaşta onlarla yaşıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 250 göst.