+2 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar sarışın bir insanım yüzümde elmacık kemiklerimde faln yüzümün coogu yerinde ayva tüyü gibi tüyler var şeftali tuyude denilir onları ağda bandı ile alan var mı 

10 Cevaplar

+1 oy
(604 puan) tarafından
alma sakın siyaha döner ve güçlenir alerji yapma olasılığı da yüksek ha dersen siyahlaşsın ben lazere fln giderim bilemem orasını bir de tüylerin yayılma durumu oluyor 
(2,565 puan) tarafından
Küçük biyere denedim canım aldım sonra pişman oldum tek seferlik den bişey olur mu bu seferlik hepsini alayiım birdaha ellemeyim mi yoksa öyle mi dursun
(604 puan) tarafından
bi seferde bile siyahlaşabiliyo canım siyahlaşmasa bile sertleşebilir çıkan eskisi gbi çıkmıyor yani bana kalırsa elleme
(2,565 puan) tarafından
Böyle kalsın o zaman bişey olmaz demi yarısı tüylü yarısı tüysüz :)
(604 puan) tarafından
ay valla bilemedim aldın madem bi yanağı öbürünü de al bende az bi yerde denedin sandım
-Reklam-
+1 oy
(2,031 puan) tarafından
Yanaklarımda asla sivicle çıkmazdı ne zaman ağda yaptım hayatimin hatasını yaptım. Yillarxa kurtulamadım o sivilcelerden mahvetti yüzümü asla önermem jiletle alıp lazere git daha mantıklı 
(2,565 puan) tarafından
Yanağımin birine denedim canım böyle dursa bişey olurmu
+1 oy
(5,867 puan) tarafından
tahriş olabilir, sir ağda ile bıyıklarımı bile aldırsam 3 gün kırmızı geziyorum. hiç elleme. güzellik merkezine git. bir de şu kaş usturası mı ne var,  işe yarıyor diyenler var bazen bıyığıma yaparım kalınlaşma olmadı ama yanaklari bilemem
(2,565 puan) tarafından
Birazina denedim sonra pişman oldum yarın senin dediğin gibi kaş usturasi alayım da hepsini esitleyim bari
+1 oy
(1,870 puan) tarafından
Sir makinesi var bende düzenli alırım kuaföre gittiğimde daha çok sivilce vs oldu bende evde kendim yapıyorum öncesinde cildimi güzelcr temizlerim ağda yaptıktan sonra da nemlendirici sürerim.
0 oy
tarafından
Yillardir yaparim ayni tuy hatta azaldi bile tertemiz oluyor kuafor agdasi ile agda makinem var ama sen kendin alma yanlis cekersin cekemezsin vs tahris edersin kuafor alsin
0 oy
(12,575 puan) tarafından
Leke yapar en makbulu ip
0 oy
(925 puan) tarafından
Yapma onu aman ekstra beyazsın ve cildin tahriş olur ünlüler şuan tüylerini sarartmaya çalışıyor canım :D elleme bende de var ben bıyığa dayanamadm aldım siyaha döndü uğraşıyorm sen yapma 
0 oy
(5,817 puan) tarafından
Ben alıyorum ama düzenli değil mesela çok sık makyaj yapmam da bi düğün vardır veya bayram için ağda bandıyla alırım sonra fondöten güzel dursun diye 
0 oy
(350 puan) tarafından
Ah aldım bin pismanim sakın alma . İki haftada bir almak zorunda kalıyorum sivilce de yapıyor.  Sertleşip cogaliyorlar
0 oy
(967 puan) tarafından
Ağda yüzü sarkitiyor canım bence aldirma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu