0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün kayınvalidemgikdeyim geldik saat 10 falandı bı yarım saat bizimle oturdu eşim baktım koltukta uyukluyor aşkım hadi yerine geç burda heryerin tutulur dedim bizimde dizimiz vardı neyse oda tamam cnm dedi geçti o sırf uyusun diye saat 1.5 kadar oğlumu oyaladim çünkü babasına vuruyor saldırıyor onu uyur görürken hem daha uykusuda yoktu yattimida tekrar gün içinde 9.30 gibi uyaniriz ben sırf sabah eşimi uyandirmasin erkenden zaten hergun erken kalkıyor diye oğlanı baya oyaladim sabah eşim 9 da kalkmış üstünü giyiyor nereye aşkım dedim kahvaltı yapabileceğim bir yere diyor inanki herşeyden fedakarlık yapmaktan yoruldum 

17 Cevaplar

+1 oy
(705 puan) tarafından
Neden  birden boyle bir tribe girdi onu anlamadim.Kostur kkstur sabah 9 da kahvalri telaşi neden,neyin lafini soktu şimdi
(5,406 puan) tarafından
Değil mi =))) niye bu kadar aç uyandi o laf ne icindi
tarafından
Kendi iç dünyasında kurmuştur bir şeyler. Bir de kadınları anlamak zor derler:)
-Reklam-
+1 oy
(7,281 puan) tarafından
Niye fedakarlık yapıyorsun senin çocuğunsa onunda çocuğu bırak bolunsun uykusu senin her saniye bölünmüyormu tek başına yapilmiyor sonuçta çocuk tek sen alacaksın sorumluluğu al bak yaptinda ne oldu ergen ergen çekip gitti demi YARANAMAZSIN 
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Yapmayacaksın  boyleyeleri için fedakarlık 
tarafından
Aynen öyle cnm sonuçtan bunu görüyorum zaten
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Yetisememis ergen bide nankör 
0 oy
tarafından
Niye kendini suçlu gibi hissediyosun onu anlamadım.Hem fedakarlık yapan sen hemde kendini suçlu gibi hisseden sensin biraz akişına bırak kendini zorlama 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Derken yani ben olsam böyle tepki verirdim sende kalkıp üstünü giyip peşine takilsaydin 
(5,406 puan) tarafından
=)))) biz de açiz geliyoruz deseydi
(4,220 puan) tarafından
Aynen kız valla ben olsam cemkiridim valla hadi ben internetten bakayım kahvaltısı güzel olan bir yere gidelim sabahın dokuzu bu kadar açsa bende açım anacim bu ona pahalıya patlardi herhalde neyseki benim adam mulaim böyle inisleri çıkışları yok valla cekemem kaprisinj
0 oy
tarafından
İyi tamam hazırlanıp bende geliyorum dicektin

Bazen böyle huysuzluklari oluyo bu erkeklerin regl dönemi gibi anlamış değilim gercekten
tarafından
Cidden bende anlayamıyorum ya biz regl döneminde bir cikolatayla atlatiyoruz bu lara çözüm yok
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşimle çok severek evlendik burada postlarla daha da arttı sevgim her gün ayrı şükür ediyorum. Bu nasıl bencilliktir. Evde yemek istemiyorsa sizinle gidebilir, ya da simit poğaça alıp gelebilir. Böyleleri annelerinin yetiştirmesi bence. Eşine saygı duymayı öğretemediklerinden binlerce kadın madur. 
(2,537 puan) tarafından
Zaten o kadar tezat ki ☺️ arkadaş kocasıyla sıkıntısını yazarken hepimizin sorunu ama ben kocama şükür ettiğim için bundan size ne öyle mi? Madem sizeneyse noye yorum yaptınız kaldı ki amacım kocamı övmek olsaydı bir cümleyle bırakmazdım ☺️can_can58 teşekkür ederim ♥️
(5,406 puan) tarafından
Yani hepimiz kocamiz kötü dersek mutlu mu olacak=)) bence sen ondan daha çok üzerine alındın
(5,406 puan) tarafından
Yahu niye kadını linclesinler=) siz mutsuzsunuz diye herkes öyle mi olsun. Bu kötü düşüncelerden arının belki mutlu olursunuz. Evde eslerinize de boyleyseniz sorun bu olabilir
(5,406 puan) tarafından
Sen bizim kapımızdasin =) bura başkasının yorumu sen daldın =) mutsuzluğunu salmak istedin destekçi bulamayınca ortada kaldin
(2,537 puan) tarafından
Ben neden diğer arkadaşın yorumunu göremiyorum @can_can58
0 oy
tarafından
Senide goturseydj kahvaltıya beyefendi disarda kahvaltı edecek sende evdemi yapacaksin
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Erkekler böyledir eşinin biryere gidesi varmış. Normal şekilde gitse sen olay çıkarırsın diye seni suçlayarak gitmiş. Benim eşim de öyle yapar. Annesigile gidesi gelir. Ben nereye bir pazarımız var dicem ya mesela. Başka bir olaydan konu açar beni suçlar bu yüzden gidiyorum der. O yüzden fazla takılmamak lazım 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yaaaa gördün mü nasıl nankör, =) 40 yaparsin o yapmadığına takılır. Hayir erken kalkmayacakmiş zaten ne bu acele. Akşam da o gittiğin yerlerde ye gel de. Madem bulabiliyor daha hazırlama da anlasın 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü ye deseydin
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bazi hak etmeyen erkeklerin poposunu çok kaldırdınız akşam çocuğunu al yemeğe çık arayınca akşam yemegini rahat yemeye çıktık dersin bizsiz kahvaltı lezzetli oldu mu bilmem ama sensiz akşam yemeği çok lezzetli oluyormuşu da dedin mi oh içinin yağları erir:D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bırakacaksın çocuk tepinsin kafasında uyutmasin niye düşünüyorsun ki. Sen yat uyu sabahta erkenden dinlenmis kalkarsin kahvaltisinida hazirlarsin.
0 oy
(369 puan) tarafından
oğlunuz kac yaşında canim 

uyurken saldırıyor vuruyor diyorsun babasına 

cokmu yaramaz acaba belki eşinden çocuğun durmamasindan dolayı öyle bisey demiştir seninle alakası yoktur demese iyi olurmuş ama senin dediğin gibiyse sabır. taşı dahi olsa çatlar:) uyurken saldırıyor dövüyor falan hiç hoş değil.cocuktur evet sizde istemezsiniz öyle olmasını ama işte biz kadınlar kadar sabırlı değil erkekler maalesef
tarafından
Biraz hareketli cnmya babası çok ilgilensin istiyor herhalde uyuyan birini uyutmuyor
(369 puan) tarafından
hmmmm çocuk işte istiyor :(
0 oy
tarafından
Hepinizin yorumlari için çok teşekkür ederim tek tek cvp veremedim ama o gitti bende bı Leslie spor yaptım arkasından bide kahve yaptım içtim oğlumla kendime güzel bir hafif kahvaltı yaptım hazırladım çokta iyi oldu cidden dediğiniz gibi bu kadar önemsememek lazimmiş 
0 oy
tarafından
Ne Kadar saçma davranmış ne alaka yani

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 630 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 687 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 385 göst.