0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar yarın sabah uçakla ben eşim 6 aylık bebeğimiz memlekete gideceğiz bebeği babasının kucağında olacak diye ayarlamislar bugün biletleme işlemini yaptım eşimle beni de ayrı yerlere verdiler uçak inip kalkarken bebeği emzirmem gerekiyor beni görmeyince ağlıyor ben şimdi nasıl yapacağım bari yanındaki koltukta olsaydım yine idare ederdik ücretli koltuk almak istiyoruz o da yok diyorlar müşteri hizmetleri yapacak bişey yok diyor biz şimdi ne yapacağız sizce yapacak bişey yok mu ya 

11 Cevaplar

+1 oy
(119,323 puan) tarafından
o sorun olmaz yanina dnek gelemle anlasirsin sen esinle oturursun bebege koltuk verilmez 2 yasindan snr verilir
(726 puan) tarafından
Yaa firma kabul ediyorsa oturan kişiden de rica ederiz de evet biliyorum bebek kucakta gidiyor yani eşimin kucağında olacak ya keşke bende olsaydı ben alsam sorun olur mu onu bilemedim
yaa bebegin kimin kucagijda olcanin onemi yok host veya hostesler asla bisi demez
(726 puan) tarafından
Ne bilim kız bilet alırken  hep soruyorlardi bebek kimin kucağında olacak diye öyle gidiyorduk kemer veriyorlardı dedim acaba sisteme kaydolmasi önemli mi bakalım inşallah yanımızda kiler yer değişir
biz online aliyoduk bileti hic farketmiyo mutlaka yer degisimi yapar biri cunku bazilari bebekle yolculuk yapmak istemiyo
(726 puan) tarafından
Bende bütün işlemleri online yaptım da bakalım inşallah dediğiniz gibi olur
-Reklam-
0 oy
(951 puan) tarafından
Ay kötü olmuş ya kaç saatlik acaba uçağa binmeden doyurursun gittiği yere kadar idare edersin 
(726 puan) tarafından
İniş biniş falan 1 buçuk saat sürer karnını doyururum da oturduğu yerden ben görüneceğim ben yokken ağlıyor hele bide beni görse kucağıma gelmek ister
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Defala uçağa bindik, hiçbiri de bebek annenin ya da babanın kucağında olacak diye şart koşması koşulmaz da zaten. Bebek için ekstra kemeri sonradan verdikleri için kimin kucağında olacağının önemi yok. Yanınızda oaln biriyle koltuk değişimi de yapabilirsiniz 
(726 puan) tarafından
Her gidisimizde bilet alırken sordukları için acaba sisteme kaydolmasi önemli mi diye düşündüm inşallah dediğiniz gibi değiştirirler koltuğu da
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ucakda  yan yana getirirler bebegi sen alırsın babasina vermisler ne kız:)
(726 puan) tarafından
Kız bilet alırken bebek kimin kucağında olacak diye soruyorlar bu defa kendileri yapmış müşteri hizmetleri de bebek babanın kucağında olacak dedi ondan tereddüte düştüm
(5,953 puan) tarafından
Ömrüm  ucakla gecdi hic böyle bir soru ile karşılaşmadim  ayrıca eşler  genelde  yan yana verilir olası dolu olsa da binerken  hostesler  ayarlıyor  bebek konusu ilk defa duydum  anne alir baba alir isterse yaninda  yakinin  olsa oda alir kimseyi ilgilendirmez  sana zaten oturunca yerine bebek emniyet  kemeri veriryo olay bu
(726 puan) tarafından
Anladım canım cevabın için tşk ederim sistem bizi ayrı yerlere atmış koltuk satın alayım dedim ona da boş yer yok dediler gidince bakacağız artık
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Rica etseniz birine yer değişikliği yaparlar. 
(726 puan) tarafından
İnşallah ya bakalım
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Uçağa değil de uzay aracına bindiriyorlar sanki bu nasıl iş :D
(726 puan) tarafından
Hiç sorma ya
0 oy
(307 puan) tarafından
sorun olmuyor canim bizde 2 sene önce gittik dedesindede durdu babasindada durdu yani kimse sorun yapmadi. birde eşinin yanindaki kişi yada sizin yaninizdaki kisiye sorarsiniz  yan yana oturmanizi kabul edebilir.
(726 puan) tarafından
İnşallah ya bakalım
(307 puan) tarafından
hic olmadi hostese söyleyin bebegim ben ve babasi olmadan cok huysuz oluyor yan yana oturabilecegimiz bir yer varmi diye. onlarda konusup ayarlayabiliyorlar canim biz o sekilde yapmistik. ucakta esimle bebegimi ayri bir yere vermislerdi konustuk hemen esimi arka koltuga almislardi
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Kız ne alakası var sen alırsın bebegı. Yanında oturana da rıca edersın yer de girişir
(726 puan) tarafından
İnşallah dediğiniz gibi olur
0 oy
(1,553 puan) tarafından
Cok sacma cnm ya. Ister senin kucakta durur ister babasinda. Ona karisamazla. Rahat ol sen. Ucaga binerken koltuk nosu alacaksin ya check in de o zaman emzirdigini soyle bayan yaninda oturmak istedigini soyle öncelik sende oldugu icin kesinlikle ama kesinlimle yardimci olurlar. Bende 6 aylikken yolculuk yaptim. Hostese soylemistim hatta emzirmem lazim ama erkek var yanimda diye. Beni 3kisilik koltukta tek oturttu. Sultanlar gibi geldim valla:)
(726 puan) tarafından
Tek oturmasam da olur eşim yanımda olsun da tek isteğim o kız ☺️
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Bebeğini kucağına alabilirsin canım çok seyahat ettim bebeğimle uçakta
(726 puan) tarafından
Yerim değişirse inşallah rahat ederiz ya bakalım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
12 Kasım 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
25 Ekim 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Yusuf Canimsin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tomrisss22 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
27 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu

379,873 soru

11,371,639 cevap

34,854 kullanıcı

...