0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
Kayinvalidem rahmetli oldu fakat bu adam yerini aratmiyor sagolsun. Eşim biz evli degilken 3senedir madde kullanmiyordu cok guzel geciniyorduk. Fakat benim dogumumdan 2 hafta sonrasi kayinvalidem vefat etti esim bizi dusunup yinede çalisti cunku ne annelik nede babalik gordugu icin bize daha cok duskundu cunku esim 0 yasindayken yetimhanede 4 sene boyunca kalmisti 4 kardesiyle beraber. Herneyse kayinvalidem vefat edince bu p....k kayinbabam esime oglum bak bende ne var deyip maddeyi gostermisti bende nolursun bulasma bu adama dedim kotulugumuzu istiyor oglum var senin yolundan gitmesin diye yalvarmistim oda tek bikere demisti o..p gorumcem bile olsun bikere yapsin bisey olmaz demisti!!! Neyse gidip kullandi sonra bidaha birakamadi. Sonra hep kayinbabam guya torun sevim diyerek hep bizim eve gelip oglundan para istiyordu bende verdirmiyordum o her geldiginde kavga cikiyordu. Enson paramizi bu maddeye verince polisi aramistim abim babam vs gelmisti 3 gun annemde kaldim gelip konustu ozur diledi bende o babanla asla gorusmiyeceksin dedim istemiorum dedim o seni alistirdi dedim tamam dedi geri baristim oglum vardi.. herneyse bu tabi birakamadi bana dua et dedi birakamiom nefsim istio dedi aslinda cok iyi birisi evinden biyere gitmez calisiyorda esim bende son zamanlar cok dua ettim beraber namazimiza vs devam ettik o evden tasindik bu eve gectik cok sukur sigarayi birakti otu birakti fakat bu kayinbabayi birakamadi daha. Gecen parkta otururken tesadufen esim beni aradi yanlislikla aramis actim Allahin isine bak tamda kayinbabam orda esime bende madde var istiyorsan getirim dedi oruç ayinda! Esimde sen anlamionmu sigara bile kullanmiyorum ben oruc tutuyom bana boyle seylerle gelme dedi nefsime hakim olamiorum sonra dedi ben delirdim orda! Esim gelince birdaha bu eve o adam gelmiyecek dedim!!! Neymis parkta ogluma cikolatayla sut almis esimde ben sana parasini veririm geri deyince tamam iyi olur demis bu nasil baba ya! Yemin ediom kac kez kovdum bu adami evden yine gelio yine gelio!!! Ben nasil kovcam bunu evden!!!

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yemın ederım günah olmayacak köpek vururcasına çekip alnının çatından vuracaksın şerefs.z ite bak ya 
(9,544 puan) tarafından
Küpeklere hakaret ediyorsun canım :d
tarafından
Tabir yanlış oldu belkiams gerçek anlamda köpek degıl ya tiksinme belirtisi işte valla kan beynime sıcradj mübarek gunde
(9,544 puan) tarafından
Gerçekten pislik bir adam
-Reklam-
0 oy
(1,910 puan) tarafından
En güzel git karakola şikayetçi ol canim başka türlü kurtulamazsin ki 
(1,910 puan) tarafından
Eşine satıyor ama git de eşime satıyor eşimi alistirdi emin ol birşeyler yaparlar. Başka hiç kurtulamazsin ancak ölurse kurtulursun.
(93 puan) tarafından
Keşke geberse. 20sinde esimin maasi yatiyor ozaman gelerim diordu gelsin ozaman agzina sicacam polisi ariyacagim madde satiyor esime diye ozaman görelim napacak. 60 yasinda pislik
(1,910 puan) tarafından
Evet kanitda al canım soyle en azından satıcı suçundan içeri atarlar. Aslında da eşinde de suç var görüşmemeli silip atmalı böyle insan baba değil ki
(93 puan) tarafından
Silip atiyor bende dolduruyom zaten ama iste baba dio fakat ne hakki var diom sizi bakim evine atmiş anneni boşayip baska karilarla parayi yiyince geri gelmis ne hakki olabilir bu adamin iste bende anlamiom. Bendede suc aslinda yuzune soylemem gerek bunlari adama
(1,910 puan) tarafından
Evet haklısın valla bir hakkı yok sadece kötülük saçıp hayatınizi size zehir ediyor
0 oy
(829 puan) tarafından
Senin çocuğunu da yarın öbür gün alıştırır bu
(93 puan) tarafından
Evet alistirir eminim oyuzden bi an once ölsun
0 oy
(649 puan) tarafından
Ay evlerden ırak  kız okuyunca tüylerim diken diken oldu en iyisi ailenin evini barkını yapabiliyorsan al çok uzaklara gidin sizi bulamayacağı yerlere gidin yoksa hayatınız darmadağın olur
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Kayın babanı polise ver böyle olmaz sana çocuğun yuvana yazık okurken çok üzüldüm gerekirse uzak biyere taşının
0 oy
(148 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım o adamdan kurtulmanızı nasip etsin. Herşeyin hayırlısı gerçekten ya eşin ailenin evladın. İnşaallah sizden uzak durur artık eşine sana yazık.
(93 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(4,946 puan) tarafından
Senin bundan sonra yapacağın tek şey kayinpederini madde satıcısı olarak ihbar etmek.
0 oy
(163 puan) tarafından
O nasıl baba değil sen nasıl böyle bir maddeyi hiç bir şey yapmıyor diyerek övüyorsun resmen madde kullanan bir insan iyi olabilir ama her şey maddeyi kullandığı ana kadar. Bir gün seninle çocuğuna bir şey yapar kafası güzel insandan her şeyi beklerim geçen yıl İstanbul'da annesinin kafasını kesip balkondan aşağı atan Adami tanıyan insanlar o aşka böyle biri değildi çok iyiydi diyorlar ayrica annesine de çok düşkünmüş ben olsam eve almam madde kullandığında 
(93 puan) tarafından
Yok birakti icmiyor fakat kayinbabam her geldiginde gel sana vereyim bende var diyor. Onu ortadan kaldirmam lagzim ama nasil
(163 puan) tarafından
Açıkça konuş seni istemiyorum de
(93 puan) tarafından
Kac kez dedim yuz cevirdim gicik davrandim esim yanimda para istiyorken bile vermiyorum dedim. Fakat dinlemior adam kendiside kullanior onca hap yutuo sigara herpislik
0 oy
(579 puan) tarafından
Ppolise şikayet etsene elindeyken foto çek ve elinden al polisi çağır foto delilik olarak göster madeyide ver içiyor riske de satma çalışıyor diye pislik cezaevine girer kurtulursun artik
(93 puan) tarafından
Resmi nasil cekecemki ben olmadigim zaman eşimi dolduruyor al ic getirim dio
(579 puan) tarafından
Resim cekemezsen bile eşin içtiği gibi polis gelse kan vermeleri için hastaneye götürülür kanda çıkar eşinde sana karşı gelmicekse senle eşin beraber kayinpederime uzaklaştirma alın gelmesin gelse yine alın bu sefer ev hapsi verilir pederine
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Kocanı da çocuğunu da al başka şehre taşın başka yolu yok kurtulamazsın
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Polise şikayet et,madde satıyor de öyle olunca büyük suç oluyor, inşallah hapse atarlar
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Bende nefret ediyordum şuan kanser hastası yeni öğrendik 3 4 ay oldu adam bı yumuşadı merhem gibi olmuş 
(93 puan) tarafından
Kayinvalidemde kanserden vefat etti. Sigara kahve icmekten 4ncu seviyede ögrendi oglum 2 haftalikti vefat edince iyi kadindi tek gelini bendim cok cekti bu pis adamdan hincini cocuklarindan alip odaya kitledi 2hafta iki kizi zapzayifdi devlet ellerinden alip yetimhaneye atti 4sene sonra tekrar yanina aldi kayinbabam serefsizi nefret ediom huylu huyundan vazgecmio kendi öz evladina maddeyi alistirmaya calisio onca sene yalvardim pes etmedim seytanlasmis insan gelip huzurumu bozuo
0 oy
(3,069 puan) tarafından
Lanet bir aileye düşmüşsün oğlunu maddeye davet eden bir baba da ilk defa duydum. Ne yap et bi daha o adamı eşinle görüştürme

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
21 Aralık 2019 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 960 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 860 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu

378,945 soru

11,342,786 cevap

34,808 kullanıcı