+2 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Bnm eşim bizi çok sever iyi bir baba iyi bir eştir ama kavga esnasında çok kırıcı oluyor bu beni şüpheye düşürüyor, bazen o kadar değer verip seviyor ki çok şükür diyorum ama tartışınca ne dediğini bilmiyor herşeyi saydırıyor . Az önce yaşandı gene ve çok yoruldum. Beni çok kırdı nasıl tepki vermeliyim 

24 Cevaplar

0 oy
(12,943 puan) tarafından

Eşimi çok seviyorum ama Bende bazen tartışınca çok kırıcı konuşuyorum :angel:

Kendi kendime üzülüyorum neden böyle söyledim diye 

(70 puan) tarafından
Bnde eşimi çok seviyorum oda seviyor biliyorum ama kırıyor ağır konuşuyor
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
Dilin kemiği yok diye boşuna dememişler. Bazen ne kadar sevsen de o sinir hali ile acı konuşabiliyor insan. Olay ne konu ne bilmediğim için şunu yap bunu yap net diyemem ama kırıldı isen kırgınlığını belli et sakinleşince Dr konuş karşına al bak kırılıyorum çöm ağır konuşuyorsun diye 
(70 puan) tarafından
Ya baya sınırlı gidip gelip bana kızıyor bende niye böyle yapıyorsun biz naptık sana diyorum , baya bı saydırdı
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Anlık sınır canım o 

Nadiren tartişirız baktı beni kıracak çıkar gider sakinleyip gelir 
(70 puan) tarafından
Keşke buda öyle olsa
0 oy
(969 puan) tarafından
 çok büyük kavgamızda bile kelimelirini seçerek söylüyor beni çok sinir etsede biliyorum beni çok seviyor 
(70 puan) tarafından
Bende sevdiğine eminim ama böyle yapınca ikilemde kalıyorum
0 oy
(5,433 puan) tarafından
Sinirliyken bende çok kırıcı konuşuyorum canım bu onu sevmediğim anlamına gelmiyo 
(70 puan) tarafından
Ama o ağır konuşunca kadın olarak insan inciniyor
(5,433 puan) tarafından
Sinirliyken söylenen sözlere pek takılma canım evet kırılıyoruz ama bence önemli olan bilinçli yaptıklarımız sonuçta sinirliyken gözümüz dönüyor düşünmeden zaten kırmak için konuşuyoruz yani ben öyleyim ama günlük hayatta öyle değilim gözünün içine bakarım oda benim öyle
0 oy
(2,008 puan) tarafından
Benim eşimde beni çok sever ama sinirlenince o da kırıcı olur yada bende kırıcı olurum sinir hali başka olur takma kafaya 
(70 puan) tarafından
Çok kırıyor ya kavga anında
0 oy
(95 puan) tarafından
Çoğu aynı, ne dediklerini bilmiyorlar sabır çek canim
(70 puan) tarafından
Sabır çekiyorum ama artık oda bitti yani
0 oy
(5,833 puan) tarafından
kavga esnasında ben daha kırıcıyım, eşim daha sabırlıdır. bizde küfür yoktur 13 senedir birlikteyiz birbirimize ***** bile demedik. ama bazen farkında olmadan kırıcı oluyorum. ama gerçekten çok seviyorum ve bunu törpülemeye çalışıyorum çünkü koruyorum onu istemeden. 

sen de bunu eşinle konuş, herkes tartışır ama bilerek ama bilmeden sinirle bunu yapıyor olabilir. karşılıklı olarak neyden rahatsız olduğunuzu konuşun. sen neye sinirlendin, o neye sinirlendi de sana kırıcı konuştu. belki basit bir şeydir sinirlendiğiniz şey ve düzeltebilirsiniz. basit yanlış anlaşılmalar olabilir. sakın bir anınızda oturup konuşun. ilişkileri düzeltmenin, kurtarmanın en basit yoludur konuşmak. 
(70 puan) tarafından
Asla kavga anında sakin konuşmaz , kavgadan sonradan ne zaman konuyu açsam süs gene tartışırız diyor
0 oy
(14,025 puan) tarafından
İnsan bazen sinirliyken kendini durduramıyor bunu bende yapıyorum sonra da üzülüyorum gönlünü almaya çalışıyorum, çok seviyorum sevgiyle alakası yok sevmeyen zaten normalde de insan gibi davranmaz ama işte bazı insanların öfke kontrol sorunu var malesef 
(70 puan) tarafından
Bnm eşim beni çok sever çok değer verir, dışardan gören herkes maşallah ne çok değer veriyor der ama işte bu huyundan nefret ediyorum
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ben anlık sinir diyemiycem sinirden deliyede dönse kırmıycak yakıp yıkana kadar gitsin iki dk sonra gelsin ama çenesini tutsun sakinleşmek zor değil
(70 puan) tarafından
Bncede çok haklısınız sadece kırmak ićin
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Sevmiyor değil kaybetmeyecegini bildiği için içerideki kredisini fütursuzca kullaniyor. Çip paralarin yenilenmiyor bakiyeni bu kadsr hızlı kullanma ileriki yaslarida düşün diyeceksin.
(70 puan) tarafından
Dur söyliyim kız
0 oy
(2,048 puan) tarafından
Benimki de aynı ve kussux
(70 puan) tarafından
Bizdeee ve niyetim yok
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Birbirimizi yeriz, hatta çok sert kavga ederiz ama başkası en ufacık laf etse anında tepki verir. Buna kendi ailesi de dahil. Asla birinin beni rencide etmesine, kırmasına izin vermez
(70 puan) tarafından
Bizimde öyle ama keşke önce kendileri öyle olsalar
0 oy
(259 puan) tarafından
4 yıllık evliyiz eşim bugune kadar ne beddua, ne küfür etti nede el kaldırdı ben oradan eminim, sevgi saygıyı da beraberinde götürür. Sende eşinle konusmalisin eşler birbirine hayatı zorlastirmamali, zaten hayat çok zor ama sevildiğini hisseder insan 
(70 puan) tarafından
Seviliyorum hemde çokk ama işte
0 oy
(3,611 puan) tarafından
Sevmeseydi kredi kartını bana vermezdi :) 
(70 puan) tarafından
Bizimkide bayrama bir gün kala verdi , ikinci kez alışverişe çıkardı
0 oy
(440 puan) tarafından
Eşime defol git dedim sinirlilik anında. Öylesine pişman oldum ki çooook seviyorum çünkü.

Senin eşinin de ağzından çıkanı kulağı duymuyor olabilir sevmediği anlamına gelmez. 
(70 puan) tarafından
İnşallah öyledirr
0 oy
(865 puan) tarafından
Bizdede durum öyle malesef eşim tartışma dışında dünyalar tatlısı ama iş tartisma olunca başka birine dönüyor küsüyorum gelip gönlümü alıyor ama kalbim kırık olduğundan kendime gelmem zaman alıyor unutunca zaten herşey süt liman 
(70 puan) tarafından
Aynı bnm duygularımın tercümanı
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Kimse karşısındaki kişinin sevgisinden yüzde yüz emin olamaz bence olmamalı da kimse kimseyi cepte görmesin 
(70 puan) tarafından
Aynı öylee
0 oy
(33 puan) tarafından
Bence sevgi kavgada belli olmaz. Kavga anında herşey olabilir. Ben mesela eşimden daha çok kırıcı oluyorum. Ama kavga dışında çok iyiyiz kavga da çok etmeyiz. Etsek de hemen kavganın üzerine barisiriz. Normal zamandaki tavırları daha önemli bence.  
(70 puan) tarafından
Normalde çok iyi çok değer verir
0 oy
(896 puan) tarafından

Sabah uyandığımda deli yatan biri olmama rağmen üstüm örtük oluyor

Benim sevdiğim şeyleri dolabıma koyar yiyecek vs :D 

• <3Sonra üzüldüğümü direk anlar bakmasıyla nedenini bulana kadar yakamı bırakmaz annem desem 10-12 saat yolu her an götürür yorgunum hastayım desem kızımla ilgilenir daha nolsun yemek yok desem yemekle gelir ev pis desem süpürür:D yerim len ben bu adamı<3
(70 puan) tarafından
Kız süs nazar değer, valla bnm eşimde öyle ama kavgada ôyle değil
(896 puan) tarafından
Aman Allah korusun 2015 den beri tartışma dahi yaşamadık çok şükür:DD vallAllah ı Allah ima şükürler olsun bana bu çirkin prensi nasip etti

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 574 göst.
0 oy
34 cevap 1,098 göst.
0 oy
31 cevap 288 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 719 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (517 puan) tarafından soruldu

378,946 soru