0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar kızım biraz tombik ve en yakınlar hep hirpalayarak seviyor ordan alistigini düşünüyorum vurma huyu var cici kızım dedigim zaman cici yapıyor 11 aylık kuzenine arabayla bir vurdu içim gitti ilişkilerinide etkiler bu durum duzelirmi ya 

5 Cevaplar

0 oy
(5,368 puan) tarafından
Benimki 4 yaşında engellendiğinde vuruyo dün kuzenlerine vurmuş kızdık ama inşallah bıda yapmaz çok üzücü oluyo 
tarafından
Gerçekten öyle çok mahcup oldum
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Benimkisinde 1.5yasinda kuzenine pat pat vuruyor engel oldukça daha çok yapıyor nerden öğrendi hiç bilmiyorum yanında sesimizi bile yükseltmeyen bir çiftiz vurmak için yapmıyor onu anlıyoruz ama aliskanlik haline getirdi
tarafından
İnşallah bizimki getirmez ya ama çok heyecanlı ondan yapiyor
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Benim oğlum da hiç bilmiyor vurmayı ya keşke bilse biraz 
tarafından
Tabi kendini savunamamasi da kötü ama durduk yere olunca üzücü oluyor
(1,080 puan) tarafından
Evet hiç savunamıyor kendisini neden bilmiyorum :/ vurmayı hiç bilmez iteklemeyi filan
tarafından
Kesinlikle karakter özelliği ya muhakkak eşin veya senin küçüklügune benziyordur
0 oy
(745 puan) tarafından
Ay benimkide vuruyor sürekli 
tarafından
Kaç aylık canım sizin
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Ay inşallah duelir ya uyar gül dille olmaz oye sevilmez de sende kimsenin çocuğunu minciklayarak sevmesine izin verme etleri aciyo hemen morariyo de yapmasınlar o ne öyle ya 
tarafından
Poposuna vuruyolar annem en yakınlar yapiyo biseyde diyemiyorum ya
(7,210 puan) tarafından
Bi de poposu niye söyleyemiyorum insanın başına ne geliyorsa guvendiginden geliyo bacım aklını başına al yaptırma dün annemlere gittik çocuğun altını değiştirmek için çocuk odasına geçtim annemde geldi peşinden tutmuş çocuğun bacaklarını falan sıkıyor anne altını accam çık dışarı dedim çocuğumun özel bolgesini kimsenin görmesini istemiyorum dedim bozuldu gitti kimse kusura bakmasın ben yavrumu yolda bulmadim guvenmedigimden değil annem tabiki güveniyorum ama gerek yok
tarafından
Ya annemiz sonuçta bizimde altimizi o aldı annemizede guvenmeyeceksek vay halimize ya çok kötü bir devirdeyiz gerçekten ama Allah korusun hasta falan olsan kime emanet edeceksin ozaman annen mecbur alacak bebeğinin altini
(7,210 puan) tarafından
Söylediğim yanlış anliyosun bende tabiki güveniyorum anneme ama ben sağ olduğum sürece görmesine ne gerek var ne kadar az kişi görürse o kadar iyi dinen uygun değil çocuğun maneviyatı etkilenir arsız olur göster oğlum amcana diye diye binlerce sapik yetişmedi mi ortsligin durumuna baksana hemde niye minciklasin canım acitsin çocuğun canını bsk o da iyi bişey sanmış başkalarına yapiyo ne gerek var
tarafından
Haklısın canım bende çok dikkat ediyorum bu duruma kötü bir şey demek istemedim ama anneme çık demedim hiç

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyda123 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyda123 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.