0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar doğuma son bir haftam kaldi. Annemler memleketten gelecekti ben İstanbul'da yaşıyorum. Aylar öncesinden eşime kendim dedim biletlerini biz alalım hani sıkışık olmasın durumları sağolsun aldık ettik bugün de geleceklerdi. Uçağı kacirmislar sabah. Öyle moralsizim ki kızdım diyorum niye bı saat iki saat erken gidip beklemiyorsunjz da son dakikaya bırakıyorsunuz.iste yetisiriz sandık falan. Ben o kadar söyledim erken gidin diye havaalanına beni önemsemiyor dikkate almıyorlar. Bak dedim yandı bilet boşa gitti resmen. Şimdi kendileri tekrar haftaya bilet aldilar. Hem kendilerine zarar olmuş oldu hem ben eşime karşı kendimi mahcup hissediyorum sonuçta kendi ihmalleri oldu. Oturdum ağladım ağladım sabahtan beri. Doğumum ha oldu ha olacak. Hiç onemsemiyorlar beni vardır bunda da bı hayır diyorlar ama kendi ihmallerinden oldu mızmız davrandılar. Ağladım durdum sabahtan beri ya. 

1 cevap

+1 oy
(7,247 puan) tarafından
Olan sana olmuş o değilde parayı kendileri verseydi 3 saat öncesinden beklerlerdi bence :))
(106 puan) tarafından
Ya bı kere daha böyle son dakika uçağa yetistiler.ona güvenerek hani o zaman son dakikada aldılar yine alırlar rahatlığı olmuş bence. Dedim bak olmadı işte her zaman aynı değil. İnan mahcup oluyorum eşime karşı sözümü ikiletmeden aldı biletleri etti ama çöp oldu gitti
(12,901 puan) tarafından
Aynen katılıyorum buna
(7,247 puan) tarafından
Yazık yani az da değil bidaha aldırma  bence
(106 puan) tarafından
Zaten hani tam doğum zamanındayim ozele gidjyorum hastaneye de doğum parası vercem. Bu arada bide bilet parası ödedik yani. İnsan birqs dikkatli olur. Beni onemsemedileri dikkate almadıkları için üzülüyorum kendimi değersiz hissettim resmen.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 960 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Assssuuu (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 370 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (992 puan) tarafından soruldu
0 oy