0 oy
168 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar Üni kazandığım sınav sonucumu ve hamile olduğum mu Aynı günde öğrendim iki sene geçti 2 senedir bölümüme çalışmaya çalışıyorum olmuyor çocuk ev iş yemek eş derken çalışmaya fırsatım yok Boş zamanım olunca da oturuyorum Çünkü çok yoruluyorum hem bedenen hem psikolojikmen siz nasıl baş ediyorsunuz

8 Cevaplar

0 oy
(1,003 puan) tarafından
:D baş edemiyoruz tabi ki bizde ahahah deliriyoz
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Ben uzaktan eğitimle okuyorum. Bir ara ders çalışıyordum sonra baktım dersler derya ben bir sandal. Çıkmış sorulara bakarak çalıştım. Okuduğun üniversitesinenin telegram grubu vardır mutlaka çıkmış soru indirebilirsin ordan tanıdığım herkes bu şekilde çalışıyor. Dipnot iki küçük bebeğim var 
(178 puan) tarafından
Hiç uğraşma boşuna PDF ile. Lolono diye bir program var onu indir olay storeden çıkmış sorulara çalış aynısj çıkıyor ve sorularla öğrenmiş oluyorsun. Ben de bilmiyordum önceden deli gibi ders çalışırdım şimdi sadece onlara bakarak giriyorum hem 9 tane ders verdim hem de yüksek harf notu ile geçtim
(1,504 puan) tarafından
Benim 1. Sinuftan sadece anatomi kaldi kili kilina derler ya o hesab onu geçseydim ustten ders alacaktim yani konu yerine soru uzerinden mi calisayim birde istatistik var daha baslayamadim ama hesab makinseu gerekiyormus zormu
(178 puan) tarafından
Valla ben zorlanmadım. Lolonoyu indir vaktin varsa aksiste yüklü ünite sonu sorularına bak. Oturup çalışmayla bitmiyor. İstatistik matemetik sorusu değil de oran orantı sapmalar soruluyor hesap makinalık bi şey yok. Kavramlar üzerinden soruluyor genelde. Lolonoyu mutlaka indir
(178 puan) tarafından
Bu arada benimki auzef İstanbul üniversitesi
(1,504 puan) tarafından
Benimkide auzef
0 oy
(2,074 puan) tarafından
Ben açıktan okumsk istiyorum eşimde bence kpss sınavına gir dedi 
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Hangi bölüm canım aslında okuyabilirsin cokda zor değil yani bolumede bağlı biraz bu işler 
(31 puan) tarafından
Tıbbi dokumantasyon
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Ben okuyorken kızım 2 yaşındaydi ve gebeydim hatta doğum yaptım 3 gün sonra final sınavlarına gittim zor yürüyordum.. şükür hiç ders bırakmadım bitti
(31 puan) tarafından
Maşallah süpersiniz
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşnda iken kaydı kaçırdım 2 yaşında iken başladım mezuniyeti kpss si atanması 8 yaşında iken atandım. Hem işte çalıştım hem okudum. Evde de özellikle sınav haftası falan temizliği bırakıveriyordum. Sabah 4 e kadar çalışıp sabah işe gitmişliğim var hiç uyumadan sınava gitmişliğim var bir şekilde geçti şimdi meyvesini yiyorum o günlerin 
(31 puan) tarafından
Maşallah cok guzel.  Ne okudunuz acaba
0 oy
(40 puan) tarafından
Kimya öğretmeniyim. Atandım ve atandigim yıl hem evlendim hem hamile kaldım hem de açıktan ikinci üniversite kaydı yaptım. Şu an ikinciye hamileyim ve diğer oğlum 20 aylık. Şu an 3. Universitemi okuyorum, çalışıyorum, çocuğuma bakıyorum ve evin düzenini sağlamaya çalışıyorum. Zorlanıyorum ama çocuklarımın geleceklerini düşünüp hiçbir konuda bilgisi olmayan, akşama kadar TV izleyen, sürekli komşularla toplanıp dedikodu yapan bir anne olmak istemiyorum. Aksine onlarla satrançta oynamaliyim, resimde yapmalıyım, kekte cirpmaliyim, kitapta okumalıyım, topta oynamaliyim. O yüzden bazen bazı şeyler yorsada sabretmek ve azmetmek gerekir. 
(1,504 puan) tarafından
Sizdeki motivasyon dan ve azimden bendede olsun isterdim edebiyat mezunuyum aciktan cocuj gelisimi okuyirum daha birinci sinifbir kizim var ikinciyi düşünüyoruz ama umudum yok cok ragbet var bu bolume suan atanabilir miyim hic bilmiyorum ama bende calisan anne olmak istiyorum esime maddi anlamda destej olmak cok istiyorum yapabilir miyim, bilmiyorum
(40 puan) tarafından
Neden olmasın ben hep söylüyorum atanan insanlar anne karnından atanarak doğmadı. Evet belki üniversite okuyan gençlere göre sorumluluğumuz daha fazla ev işi, çocuk,eş vs. Ama bazı şeylerden feragat ederek bir yılda yapılabilecek bir şey. Sadece kararlılık ve yardımcı olabilecek bir eş gerekiyor. Ben oğlum uyurken tüm işimi gücümü birakip 15 dk dahi olsa ders çalışıyorum sonra oturup yemek çamaşır bulaşık uğraşıyorum. Ama en azından bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Çünkü şu an genciz imkanımız var, zihnimiz taze. Yıllar sonra çocuğum liseye geçtiğinde tarih çalışırken soru sorduğunda git öğretmenine sor demek istemiyorum. Ha elbetteki her şeyi bilmek mumkuN değil ama en azından üç beş cümle konuyla ilgili bir şeyler açıklayabilmek önemli. Nesil ve sistem giderek daha kötü hale geliyor. Onların geleceği için Instagram, Facebook sayfalarından kopup gerçek bilgiye ulaşmamız gerekiyor. Atanamasan dahi çocuğun çalıştığını çaba sarf ettiğini görsün "annem azimli ve bu hayatta var olmak için bir şeyler yapıyor " desin
(1,504 puan) tarafından
Ne guzdl demissjn canim agzina saglik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
0 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Malefiz (306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 155 göst.