0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Kizlar kizim bayramın ilk günü halsizdi akşam üstü ateşlendi hastaneye götürdük acile ilaç yazıp yolladı üşütmus diye neyse gece birden titremeye başladı ben üzerini ortum meğer tam tersi örtmemem gerekiyor mus eltilerim geldi dedi hemen banyoya koyalım yanıyor vücudu diye neyse öyle gecti ertesi gün yine titremeye başladı özele götürdük atesi 39 olmuştu vücudu soğuk olmasına rağmen neyse serum taktilar kan aldılar ateşi düşmedi soğuk kompres yaptılar tekrar serum iyi oldu o an az da olsa kanında yüksek derecede enfeksiyon var denildi normal değer 6 hatta altında olmasj gerekirken 88 de iğne yazıldı onları kullanma başladık bu üçüncü vuruşumuz dün yine titredi götürdüm yine serum taktilar nasıl atlatacaz bu durumu yasayayanlar naptiniz iştahı da hiç yok bisey yemiyor öyle tek tük ağzına alıyor biseyler yardımcı olun lütfen iyi olur mu kısa sürede atlatrmi

6 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Cok gecmis olsun tez vskit gecer ins enfeksynu atana akdr ateslenebilir
(28 puan) tarafından
Amin tsk ederim öyle olacak dedi doktor
(13,821 puan) tarafından
Evet bogaz enfeksyni olurdu oglum.cok sık ordan biliyorum inatci bir ates o enfeksiyonu biraz atana kdr napssm.dusmez atesi suruplarls bile
(28 puan) tarafından
Öyle ya çok zor bizimki kanında hiç hali yok uyumak istiyor sürekli vücudu ağrıyor inşallah çabuk atlarız
(13,821 puan) tarafından
Ins Rabbim.acil siafalar versin kuzuya
-Reklam-
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Biz iki defa antibiyotik kullanmak durumunda kaldık. Bizim de crp 54 dü. Çok zor xamanlardı çocuğum resmen eridi bir ayda hiçbir şey yemek istemedi mamayı zor içiyodu. Şimdi yeni yeni toparladı çok zor geçti. Bizim boğaz enfeksiyonu kaynaklıydı. Geniz akıntısı da eşlik etti kulakta sıvı birikimi oldu. Antibiyotiğin yanında burnunu sürekli açık tuttum fizyolojik yaptım. Evin nemine dikkat ettim nemli ortamda yatırdım. Balgamı falan söküldü şükür. Rabbim evladına şifa versin inşallah. Tez zamanda iyileşsin. 
(28 puan) tarafından
Sizinki de kanında var mıydı enfeksiyon nefes alımı falan iyi sadecee hızlı nefes alıp veriyor hiç hali yok uyumak istiyor bisey yemiyor ara ara kusmasi oluyor çok deil vücudu ağrıyor bacakları filan ateslneiyr öyle
(28 puan) tarafından
Amin tsk edrim Rabbım şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah
(2,007 puan) tarafından
Kanında vardı canım. Doktor hızlı nefes alıp verirse getir demişti. Gözleri çökük gezdi bir ay çok halsizdi. Safraya kadar ne yediyse kusuyodu çok zordu cidden rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Antibiyotiksiz gecmez igne daha cabuk etki ediyor rabbim sifalar versin
(28 puan) tarafından
Amin  inşallah bir an önce atlatırız tsk edrim
0 oy
(314 puan) tarafından
Kac aylik canim
(28 puan) tarafından
Bu ay 22 sinde 3 yas oluyor
0 oy
(163 puan) tarafından
Crp 131 sadimantasyonu 68 PLT 133 çıktı 4 gün geçmeyen ateş vardı 5. Gün ishale çevirdi 2 gün ishal devam etti araştırma hastanesine götürdük kaka testi idrar testi covit infulenza çeşitleri her şeyi temizdi en son üç kez cam yayma testi yapıldı yani kandaki hastalıklar hepsi temiz geldi ama bir hafta sürekli kan alındı ikinci gün kendi kendine ilaçsız crp 68 sadimantasyonu 21 düştü PLT 169 çıktı üçüncü gün crp 24 sadimantasyon normal PLT

199 çıktı bol suyla eski haline döndü eve geldik baktım kızımın boğazları kople sümük gibiydi çocuk doktoruna götürdüm öpücük hastalığı pozitif dedi . 3 hafta da ancak iyileşti ishalden sonra öksürük ve hiriltiya çevirdi 
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım kuru beyaz duttan 10 tabe kadar bir bardak suda demle. 1 yaşından büyükse gün içinde içir. Yaşı küçükse o suyla peceteyi ya da temiz bezi ıslatıp koltuk altlarına eklem yerlerine koy saçlarını islat. Benim oğlumda da enfeksiyon vardı 15 aylıktı ne antibiyotikler ne.igneler fayda etmedi. Dut suyunu iki gün icirdim enfeksiyon falan kalmadı. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,246 cevap

34,850 kullanıcı

...