0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından

Sırtımda 10 günden beri kasıntı ve şişlik oluştu dayanamayıp acile gittim zona hastalığı olduğunu söyledi doktor bir tür virüsmüş ilerlememiş pek dedi ama batma ve yanma oluyor ilaç verdi korkuyorum kötü bişey mi zor mu iyileşir acaba :( 

5 Cevaplar

0 oy
(15,244 puan) tarafından
Zor bir hastalık. Eşimin dedesi olmuştu. O yaşlı olduğu için zor iyileşti. Ama senin çabuk iylesir inşallah.gencsin. biseye üzüldün stres mi yaptın 
(887 puan) tarafından
Stresim yok ama cok yorgunum doğumdan sonra bilhassa neler yaşadım bilmiyorum bebeğim 3 aylık şimdi ona ve 4 yaşımdaki kızıma bulaşmasın yeter :(
(15,244 puan) tarafından
Bulaşıcı mı bilmiyorum.
-Reklam-
0 oy
(428 puan) tarafından
Kuzenim de oldu baya zor geçti doktor stresten kaynaklı olduğunu söylemişti. Kaşıma kese yapma sert yıkama demişti. 
(887 puan) tarafından
Ne kadar sürede geçti ve yarası fazla mıydı acaba ben 10 gündür farkettim yeni gittim ilaçlar verildi
(428 puan) tarafından
O çok geç anlamışti ne yazikki. Kasindikca suyun altına girip kese yapıyordum rahatlıyorsun ama sonrasında daha çok artıyordu derken en son has. O şekilde öğrenmişti. 2 seneden fazla bir sürede geçti ne yazikki. Ve şey diyordu ne zaman kafaya bişey taksam ertesi gün artıyordu. Tekrarliyordu. Yani sinir stres uzak dur sana iyi gelmeyen şeylerden uzak dur
(887 puan) tarafından
Ben aşagı fotoğraf bıraksam bakar mısın
(428 puan) tarafından
Tabiki
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Çocuğun varsa dikkat et canım su çiçeği aşısı oldular mı
(887 puan) tarafından
Bebeğim aşı oldu 4 kere ama ne aşıları bilmiyorum
(3,097 puan) tarafından
Kaç yaşında kuzum sen yine de dikkat et 1 yaşını geçtiyse bir dozunu olmuştur . Bir de bulaş zamanı kabuk bağlayana kadarmış
(887 puan) tarafından
Daha kabuk bağlamadı benimki kızım 3 aylık büyüğü 4 yaşında işte
0 oy
(306 puan) tarafından
Kanayan yaram kizim tam 7 ayalikti 1 hafta emzirme demisti . O 1 haftada öldum dirildim cocuguma ayri uzuldum tekrar meme almick diye ayri uzuldum .cok sukurki almisti
(887 puan) tarafından
Bak fotoğrafını attım zonaya benziyor mu sırtımda suan
(306 puan) tarafından
Benziyor canim da tamda anlasilmiyor 2 yermde cikti benim tenim hassastir izide kaldi
(887 puan) tarafından
Ne kadar sürdü iyileşmesi peki ve kaç gün sonra farkedip ilaç tedavisi gördün

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,066 göst.
0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...