0 oy
1,060 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar dün  gece evime yarasa girdi kayinbabam çıkarmak için uğraştı ama çıkaramadı sonra supurgeyle öldürüp attı uğursuzluk getirir diyorlar benim gorumcemin de evine yarasa girmisti 10 gün sonra eşi vefat etti yarasa ugursuzluk ölüm veya hastalık diyorlar doğru mu sizin evinize yarasa hiç girdi mi ve sonra ailede ölüm veya hastalık oldu mu korkuyorum 

39 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Yarasa = ben ne alaka kardeş :D

tarafından
:))) gerçekten yazık hayvanlara ya :)
tarafından
Artıladım. Ahahah :)
tarafından
Ahshs :D  yarasa şuan oturdu hayatı sorguluyor acabaa kimin ölmesine vesile olduk yine durduk yere diye ahsjsj :D
tarafından
Ben 10 yaşında falandım yolculuk yaparken babamlarla arabanın aynasına yarasa çarpmıştı ama hala ölmedik, yıkılmadık ama yaşıyorda sayılmayız hahahaha şaka, bişey olmaz Korkma
tarafından
Ahahaja sümoş :D gerçekten iğrenç bir hayatt ahsjsjdjdj :D
-Reklam-
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
İslamda böyle bir şey yok, müslümansanız inanmanız çok yanlış
0 oy
(930 puan) tarafından
İlk duyuyorum senden 
0 oy
(715 puan) tarafından
Yalan ya off bizim burda aydında yaşadığımız yerde çok yarasa olur heleki yazın evin içine girer çıkar yıllardır yaralasalarla büyüdüm hiçte bir şey olmadı sahil kenaında çok olur yazlık yerlerde 
0 oy
tarafından
O baykuş değil miydi ya genelde onun için söylerler. İster adı yarasa olsun ister baykuş, Allah'ın yarattığı şey nasıl uğursuzluk getirebilir ki. Zararsız kendi hallerinde hayvanlar.
0 oy
tarafından
Yooo ben bekarken bizim evede giriyodu kimse ölmedi hurafe bunlar 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bizim de öğrenci evimize girmisti yillar önce. Cok şükür kimseye bsy olmadj ama onu baykus da falqn da diyolar 
0 oy
(149 puan) tarafından
Geçen sene benim eve girdi gece ne yaptıysam çıkmadı sonra kendiliğinden gitti kimse ölmedi bizde öncesinden dedem öldü
0 oy
tarafından
Eceli Allahtan başkası bilemez inanmayın şöyle hurafelere ayetel kürsü nas felak oku üfle evine icin rahatlasın
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Batıl inanç bunlar insanın ömrü bir yarasaya bağlı olamaz 
0 oy
(337 puan) tarafından
Yok canım öyle bir şey ya benim ananemgilin evine sürekli giriyor çıkıyor bise de olmadi 
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah yok öyle bir şey ben çocukken çok girerdi evimize bir yan sokakta peri köşk gibi bir ev vardı akşam ezanından sonra çıkıp hemen hemen bütün evlere girerlerdi mahallede ölen kimse olmadı fakat yarasanın girdiği evin çok çok iyi temizlenmesi gerekiyor salyalarından eve baktari bırakıyorlar en iyisi şirket çağırıp evi ilaçlatmak 
0 oy
tarafından
Valla birgun damda halı yıkiyorduk annemle azcik soluklanim diye kenara oturayim dedim aksamustuydu yarasanin biri kafamda bana saldirdi elimle vurdum gitti 
0 oy
tarafından
batıl inanç öyle şey mi olur eceli gelmiş adam vefat etmiş ölüm allahtan. canım ben bekarken evimizde yarasa vardi 3  4 tane hemde köy evi olduğu için koridorun tavanında olurdu. öyle şeylere inanmayin
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım yarasa deyince aklıma çinliler geliyor :)
0 oy
(119,166 puan) tarafından
yarasaya uzuldum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Allahım verdiği cani yanlızca allah alır böyle şeylere inanarak günaha giriyorsun burda milletin de kafasını karıştırıyorsun 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Eski evimizde cok girerdi binanin içi yarasayla cirit atardı kapiyi açtığımız an içeri girerdi ama şükür öyle bir durum olmadı 
0 oy
tarafından
Girmedi ama batil inanctir diye dusunuyorum ben
0 oy
tarafından
Evime üç defa girdi 4 tane öldürdük hiçbirşey olmadı

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 9,107 göst.
0 oy
5 cevap 190 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruveydacacan (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 438 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...