+1 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (717 puan) tarafından
Kan verdim acilde başım dönüyor midem bulanıyor halsizdim sonuç pozitif çıktı 3 yaşında oğlum var çarşamba günü kadın doğuma gidecem geçen ayda adet olmamıştım kaç haftalık acaba merak ediyorum bakabilir miyim diyede korkuyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(180 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında 5 aylık hamileyim hap kullanmama rağmen ben napiyim :))))
(651 puan) tarafından
Egeninannesi bende hap kullanıyorum nasıl hapla hamile kaldın Allah aşkına ödüm koptu şuan ..? Düzenli kullandin mi? Bide hangisini kullandın?
(180 puan) tarafından
Adını tam hatırlamıyorum şuan pembe kutuydu. Doktor bazen böyle durumlar olabiliyor dedj bende anlamadım, dogumdan sonra deri alti implant yaptircam hapa güvenim kalmadı. Hamile olduğumu bebek 2 aylıkken ogrendim. Herkes çift korunma yap diyor esinde prezervatif kullansın diyorda biz kullanmadık hala güvendim zaten prezervatif kullanacaksa niye korunuyor diye dusundum
(180 puan) tarafından
Keşke çift korunma yapsaydik
(180 puan) tarafından
Evet düzenli kullandım :(
(651 puan) tarafından
Ayy CNm Allah korusun bı tane daha kaldiramam .ama sen iyi yapmışsın beraber buyurler Benmde oğlanlar öyle büyüdü o şekil..ve şuan çok şükür diyorjm
-Reklam-
+1 oy
(1,732 puan) tarafından
Niye ağladın peki sevinçtenmi
(717 puan) tarafından
Bilemedim niye ağladığımı eşim çok sordu sevinmedin mi diye
+1 oy
(294 puan) tarafından
Hamilw kaldigimda kizim 2 yasina gelmemisti bn degl ama esim cok uzulmustu bakamayiz die bir sekilde buyuyorlar
(717 puan) tarafından
Allahım kolaylık verir inşallah
(294 puan) tarafından
Ailen fln destek olursa  bi sekilde oluyor ben evimi sattim annemin binasindan ev aldim . Cunku desteksiz cok.zor oluyor
(717 puan) tarafından
Zannetmiyorum
+1 oy
(1,020 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al kzuum bakarsın banada dua et lütfen bende istiyorum ikincisini
(717 puan) tarafından
Elbet bakılır ama bana zor olur
+1 oy
(137 puan) tarafından
Ben de hamile olduğumu öğrendiğimde kızım 18 aylıktı şimdi kızlarım biri 25 aylık diğeri 5 aylık canım 
(717 puan) tarafından
Allahım bağışlasın
+1 oy
(2,838 puan) tarafından
Ben kendi isteğimle kızım 20 aylıkken gebe kaldim içime pişmanlık oturdu onun hakkına girdim dedim vs.. şimdi kızım 5 yaşına geldi oğlum 2 buçuk yaşında.. zor.oluyor illaki tek başıma bakıyorum canları sağolsun tek çocukla kalmayı düşünmüyordum zaten 
+1 oy
(5,330 puan) tarafından
Bnm de kızım üç buçuk yaşında bende aynı belirtileri yaşadım yaa gecenlerde basım dönüyordu midem bulanıyordu kanda beta çok erken çıktı iki gün snra bdaha kan verdim yuklseldi iki hfta sonrasıda gttim kan verdim 6 binlere çıkmıştı keseyi görmüştük 5 hftalik ti iki hfta snrada kalp dinledik şuan 7 haftalık hayrlisi olsun cnm çok sevindim ♥️
(717 puan) tarafından
6 haftalık olmuş benim bebeğim
(5,330 puan) tarafından
Çok sevindim cnm bende ilk ogrendimde 5 ti
0 oy
(327 puan) tarafından
3 yaşında imiş zaten o doğana kadar 4 yaşına yaklaşıyor bakamiycak bişey yok bence sonuçta o kadar da küçük değil mis çocuğun 4 5 aylıkken hamile olanlar var onlar ne yapsın bence ağlamayın Allah vermişse vardır bir bildgi 
(717 puan) tarafından
Öyle ama ne bilim işte destek olacak kimse yok sıkışınca
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım bizde ikinci yi istiyoruz bizede dua et 
(717 puan) tarafından
Allahım kısmet eder inşallah
(1,533 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım benim

Böyle düşünme paşa paşa bakarsın 3 yaşındaymış oğlum benimkilerin arası 18 ay kızım daha 2'ye girmedi oğlum 4 aylık
(717 puan) tarafından
Oğlumu kreşe gönderecem Eylül gibi
(12,565 puan) tarafından
İkiye girmesini bekliyorum yollayacağım bende

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 260 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ceylinozgee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy