+1 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Selam!yine şu elti bozuntusuyla sinirlerim bozuldu.Aramızda çok da büyük olmayan bir sorun yaşandı,50 kere şu çocuklarıma söyledim gitmeyin bunun odasına.kızım yemek götürmüş bunun odasına ,bulaşığı orda bırakmış ,sonra elticiğin kızı gitmiş o bulaşığı kırmış.baktım bu benim kızıma laf ediyor.bu yüzden konuşmuyorum bunla.demin mutfağa gittim bu da oradaydı.beni görür görmez bulaşıkları sinirle yerleştiriyordu yerine guya sinirli bu bana karşı.bunun böyle yaptığını görüp ona karşılık verdim bende.sonra odama gittim bunu küçük kızı da benden önce odama girdi,elticik bozuntusu da arkamdan gelip çocuğuna seslendi gel diye.ben de sinirlenip kendi kızıma:çıkar şunu burdan hemen çıkar dedim.kızım çıkarmadı.bozuntu odama girip kızını götürdü.bunu üzerine kapıyı çarpıp odamda içimden geçenleri saydım döktüm (bana me bunlardan ben bunlarla sinirleniyorum diye,kendi odama girerken de delirmeli miyim)gibi laflar ettim.Mutfağın yanından geçerken bunun kapıyı çarptığını gördüm ve sinirli sinirli :****** bahçesi mi burası?medeniyet yok terbiye yok,kapı yerinden çıktı gibi laflar söyledim her halde duydu.odamın yanından geçerken de kızıma kapıyı kapat gözlerim bozulmasın söyleyip kapıyı kapattım.İnsanl çok sinirlendiriyor ya.Annem bana diyor ki uğraşma onla kendine ziyam ediyorsun sinir hastası olacaksım,onun keyfi yerinde ,kendi bildiğini okuyor gibi laflar söyledi biraz da delirdim.nasıl şuna sinirlenmeden takmasam acaba??gıcık şey

17 Cevaplar

+1 oy
(147 puan) tarafından
Niye aranızda olan sorunu çocuklara yansıtıp onları kullanıyorsunuz? Küçücük çocuklar  bile sizin gibi yapmıyor pes. 
(147 puan) tarafından
Tamam da çocukların niye kalbini kırıyorsun ? Mesela " çıkar şunu burdan " demen ne kadar itici ve kalp kırıcı olmuş. Yapmayın yahu yazık.
(96 puan) tarafından
Küçücük çocuk ne anlar o laftan?annesine sinirlendiğim içindi
(147 puan) tarafından
İyi anlamıyor diye otur küfür et o zaman. Şu an eltine hak verdim ben. Sen çok fenasın.hadi eyvallah.
(96 puan) tarafından
Nesin’e hak verdiniz?ben sanki bunun çocuğuna bayılıyorum da bu gelip bunu çıkarıyor odamdan ben de kendi kızıma çıkar bunu burdan dedim
(408 puan) tarafından
Kesinlikle cocuklar da birbirine kin ve düşman olcak
-Reklam-
+1 oy
(48,620 puan) tarafından
tek soru neden ayni evde yasiyorsunuz ve sizin bu kavganizi goren kimse yok mu iki soru oldu☺️☺️☺️
(96 puan) tarafından
Evim henüz hazır değil 2021yılımdan beri birlikteyiz
+1 oy
(8,878 puan) tarafından
Ikinizede yazıklar olsun ikiniz bu karakterle mi çocuk yetistireceksiniz çocukların önünde kavga edip onlara kavgayı kötü sözleri resmen zehir gibi asiladiniz ayıp be utanin kendinizden
(10,304 puan) tarafından
Anlamıyor diye söv de istersen ben kaç kez denk geldiysem senin postuna hep böyle laf sokmaya çalışan sensin eltin sana tahammül ediyor
(96 puan) tarafından
Ya onu görünce sinirleniyorum nasıl yensem bunu
(10,304 puan) tarafından
Valla bak yaşın da ondan büyükmüş az olgun davran böyle sadece kendi kıymetini düşürürsün
(96 puan) tarafından
Kıymetim onun gözünde mi düşer?inanın bu beni zerre ilgilendirmiyor.ama onun kıymeti benim gözümde düştüğü üçün bir türlü onu sevemedim.olgun nasıl davransam?beni gıcık eden hareketlere seyretmeli miyim?
(10,304 puan) tarafından
Eşin gözünde akrabalar gözünde düşer. Görmezden gelmek en büyük erdem
0 oy
(323 puan) tarafından
Tek soru iki elti aynı evde mi yasiyosunuz..
(48,620 puan) tarafından
tek soru soracaktim iki oldu benim de ☺️
(10 puan) tarafından
Neden ayni evde yasiyorsunz ayni evde cekilir mi derdi skntisi bitmez ev ustune ev olmazzzzz
(96 puan) tarafından
Aman bu ne ilk ne son.3 -4 yıldır böyle ortamdayız bununla.İnşaAllah uzağı 6aya ayrılacağız
(12,904 puan) tarafından
İkinci soruyo da ben sorayım neyi paylaşsmıyorlar ortada doğru düzgün sebep yok sürekli laf çarpıp duruyorlar
(96 puan) tarafından
Ben onunla konuşsam bile bir kavga çıkıyor.ama bunun hadsizliğine  bak sen kimsinki beni görünce onu bunu sinirle yerleştiriyorsun
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İyi de siz de sessiz kalmamış, masum değilsiniz ki. Okurken tek düşündüğüm sizlerin çocukları bahane edip birbirinize saydırmanız, ve çocukların bunlara şahit olup; kuzen ilişkisi kuramayacakları.
0 oy
(9 puan) tarafından
Eltinle aynı evde mi yasiyon
0 oy
(790 puan) tarafından
Aynı evde yaşarsanız olacağı bu. Ikinizde suçlusunuz. Küçücük çocuklar üzerinden nefret kusuyorsunuz . Birbirinize carliyacaginiza kocalarınızı sıkıştırında herkes kendi evine gitsin.
(96 puan) tarafından
Ne yapmışım çocuklara?
0 oy
(123 puan) tarafından
Onun çocuğu aynı şeyi yapsa sen nasıl bir karşılık verirdin , çocukları niye araya sokuyursunuz , siz küstünüz ve birbirinizin çocuğundan nefret ediyorsunuz, yani hepsi saçma , ben küstügüm kişinin çocuğuna ilismem ve nefret etmem , çocuk o onla ne sorunum olabilir 
(96 puan) tarafından
Çocukları araya sokmuyorum,kendi çocuklarımla kavga edip laf sokuyorum onlara
0 oy
(654 puan) tarafından
Vala bende eltimle aynı evde yaşıyorum 5 sene oldu neredeyse ve asla bi kavgamız vs olunca çocukları kullanmadık..Onun kızı var benmde iki oğlum . Gerçi biz kolay kolay kavga da etmeyiz kız kardeş gibi geçinriz huzur kaçmasın diye zaten eninde sonunda herkes kendi evine çıkacak neden birbirimizi kıralım ki ..Allah Hidayet versin bence birinizden biri duzeltse kendini aranızdaki bu çatışma da biter 
(96 puan) tarafından
Çocukları nasıl alet etmişim ?çocugu benim odama gelince sanki büyük olay olmuşmuş gibi girip çıkarıyor ben de çıkar şunu burdan dedim ne var ama bunda
(654 puan) tarafından
Of off çocukların bı suçu yokki
0 oy
(3,616 puan) tarafından
Vah o çocuklara, vah ki ne vah. 
(96 puan) tarafından
Ama neden
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Çocuklar sağlıklı bir ortamda buyuseler keşke yazikkk onlara
(96 puan) tarafından
Neden hepiniz çocuklara üzüldünüz anlamadım
(1,115 puan) tarafından
Kullanıyorsunuz çocukları.kocaman kadınlarsiniz oturun derdiniz neyse çözün .cozemiyorsaniz evinizi ayırın.ev ev üstünde olmuyor zorlamayin
(96 puan) tarafından
Evimiz İnşaAllah bu sene ayrılacak.çok konuştuk ama bizde alınmıyor ben onu sevmiyorum sevemiyorum
(1,115 puan) tarafından
Tamam işte ayrilacakmissiniz .aynı evde yaşarken tavirlariniza dikkat edin cocuklarin yanında.onlarin da psikolojileriyle oynamayın travma kalıyor illaki.eltinle çocuklar için bı oturun konuşun .zaten evimiz ayrılacak iyi geçinmeye çalışalım falan de
(96 puan) tarafından
O konuşmalar çok olmuş ama gördüğünüz gibi bir faydası olmamış
0 oy
(215 puan) tarafından
İkinizde birbirinizi çekemiyorsunuzzzzz
(96 puan) tarafından
Aman Nesini çekemiyorum?bir tek yaşını çekemiyorum gerisi hikaye .yaşı 22 ben ondan 6 yıl büyüğüm o yüzden kendimi yaşlı hissettiriyor bana
0 oy
(880 puan) tarafından
Ya herkez cocuktan vurmus ama kimse cocugunu boke bi ortamda buyutmek istemezki insan sinirlendiginde gerckten irtaya farkli seyler cikabilior yani benm kafama takilan neden ayni ev 2elti nasil banyo yapiorsnz yani ihtiyac oluor soncta onun kocasida sennkide aksamlari evde yani bu tur seyler nasil oluor cok kotu bi durum insanin ozeli yok haliyle sinir sitres heosi bir araya gelince kavgada kacinilmaz olur ama birjnjznde ayri eve cikma imkaniniz yokmuydi yada neden bole bi durumj bile bile evlendinz yani kabul edilebilcek bi durum deil cunku bu hersekilde kotu mahremiyet yok ozel yok otel gibi butun hersey ortak cocuklara uzulmekten ziyade ben 2njzede uzuldum madem kendi ayri evde gecinebilcek cesaretleri toktu neden kocalarinz evlenme pesine dustu nerden tutsan elinde kalior allah kolaylik versn cok zor sizi bu duruma dusurende skinti var bence
(96 puan) tarafından
Daha da beni sinirlendiriyor o yüzden.peki sinirlenmemek için ne yapmalı
(880 puan) tarafından
Amaci bu zaten oyuzden sen bi sure kendjnj tut umursama gormemezlige gel bak sonra bi sure sonra seni sinir edemedgi icn kendisj sinir olcak
(96 puan) tarafından
Bir sorun da var ben ona karşılık verince rahatlıyorum peki o işi ne yapsam?eger karşılık vermesem “omdan korkuyorum “anlamına mı geliyor?buna gücüm yetmiyor anlamına mı geliyor?ben öyle anlam veriyorum da o yüzden
(880 puan) tarafından
Hayir asla ole bi anlam tasimaz sen onu gormezden gelince bak kendinj tutunca o daha cok sinirlencek yani sen ona sen umrmda deilsn sennle ayni seviyeye inmiorm muhatabm deilsn degmezsn gibi bir suru sey yani oda farkednce bak neler olur ozman gor sen bi sure ustune cok oynar tabi ama sen al kizjnj disari cik parka git alisverise nebilim sende bOs durma canm
(96 puan) tarafından
Allah bana Sebr versin İnşaAllah kendimi tuta bilirim
0 oy
(19 puan) tarafından
Ne değişik insanlarsiniz ya gerçekten hicbiriniz alttan almayı bilmiyorsunuz sonra geliyorsunuz buraya yok kaynanam yok eltim yok görümcem yazıyorsunuz bu kadar mutsuzsunuz madem ayırın evleri aynı yerde yaşıyorsunuz iyi geçinmek zorundasınız eslerinizde cocuklarinizda sizde hergun yüz yüze bakıyorsunuz kendi kendinize dert arıyorsunuz pes pes 
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Çıkar şunu demek çocuğa? İkinizde aynısınız
(96 puan) tarafından
Annesi tahrik etti
0 oy
(186 puan) tarafından
Bende eltilerimle iyi değilim ama asla çocuklarına kötü davranmam, o da davranmaz. Yani buradaki tek hata çocuklara kötü davnamniz olmuş onların bir suçu yok bırakın oynasınlar guzelce
(96 puan) tarafından
Ben kimseye kötü davranmadım.bunun çocuğu odama giriyor,bu da arkasından geliyor odamdan alıyor gidiyor ben de kızıma dedim çıkar bunu burdan da böyle şeylere sinirlenmeyim diye

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 566 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asya15 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
9 Ekim 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Mhmd8mrn (5,809 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 421 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,036 soru

11,345,258 cevap

34,809 kullanıcı

...