0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Selam!yine şu elti bozuntusuyla sinirlerim bozuldu.Aramızda çok da büyük olmayan bir sorun yaşandı,50 kere şu çocuklarıma söyledim gitmeyin bunun odasına.kızım yemek götürmüş bunun odasına ,bulaşığı orda bırakmış ,sonra elticiğin kızı gitmiş o bulaşığı kırmış.baktım bu benim kızıma laf ediyor.bu yüzden konuşmuyorum bunla.demin mutfağa gittim bu da oradaydı.beni görür görmez bulaşıkları sinirle yerleştiriyordu yerine guya sinirli bu bana karşı.bunun böyle yaptığını görüp ona karşılık verdim bende.sonra odama gittim bunu küçük kızı da benden önce odama girdi,elticik bozuntusu da arkamdan gelip çocuğuna seslendi gel diye.ben de sinirlenip kendi kızıma:çıkar şunu burdan hemen çıkar dedim.kızım çıkarmadı.bozuntu odama girip kızını götürdü.bunu üzerine kapıyı çarpıp odamda içimden geçenleri saydım döktüm (bana me bunlardan ben bunlarla sinirleniyorum diye,kendi odama girerken de delirmeli miyim)gibi laflar ettim.Mutfağın yanından geçerken bunun kapıyı çarptığını gördüm ve sinirli sinirli :****** bahçesi mi burası?medeniyet yok terbiye yok,kapı yerinden çıktı gibi laflar söyledim her halde duydu.odamın yanından geçerken de kızıma kapıyı kapat gözlerim bozulmasın söyleyip kapıyı kapattım.İnsanl çok sinirlendiriyor ya.Annem bana diyor ki uğraşma onla kendine ziyam ediyorsun sinir hastası olacaksım,onun keyfi yerinde ,kendi bildiğini okuyor gibi laflar söyledi biraz da delirdim.nasıl şuna sinirlenmeden takmasam acaba??gıcık şey

18 Cevaplar

+7 oy
(376 puan) tarafından
Ben nedense senin eltine üzüldüm ya gerçekten seninle elti olmak istemezdim . 
(96 puan) tarafından
Ne yapayım mesela?
(372 puan) tarafından
Psikiyatri git mutlaka
(96 puan) tarafından
Ne ima etmek istiyorsunuz sabahtan?ben ne diyorum siz aynısını bana söylüyorsunuz
(372 puan) tarafından
Bisey ima etmiyorum eltin kadar sende az değilsin diyorum sen gelmiş bana ne yapabilir ki bana diyorsun sende ona bisey yapamazsın onu diyorum.
(4,149 puan) tarafından
Valla sen büyüksün güya ama bence Eltim daha olgun davranmış, sen herseyı saymış yapmıssın kusura bakmada
-Reklam-
+3 oy
(3,291 puan) tarafından
Gıcıklar bir arada olsaydı post başlığı daha doğru olurmuş ikinizinde birinizden kalır yanı yok hatta sen daha fenasın bana göre 
+2 oy
(2,675 puan) tarafından
İyi de siz de sessiz kalmamış, masum değilsiniz ki. Okurken tek düşündüğüm sizlerin çocukları bahane edip birbirinize saydırmanız, ve çocukların bunlara şahit olup; kuzen ilişkisi kuramayacakları. 
(96 puan) tarafından
Aman bana çok mu lazım çocukların kuzen ilişkisi kurması?!
(2,675 puan) tarafından
Evet size değil evladınıza lazım büyüdüğünde büyük ailesinin olması
(96 puan) tarafından
Omun zaten abisi var kuzen olmasa da olur
+1 oy
(499 puan) tarafından
Benim eltim senin bu dediklerini bana söylese ilk yapacağım şey hemen niyetini anladığım anda başka eve geçerim (( zaten aynı evde yaşamayı başta kabul etmem)) neyse baktım mecbur aynı evde kalmamız gerekiyor ise 

Senin söylediklerini banna söylese var yaaa 

Saçını başını yolarim

Nettt eltine üzüldüm sen söylediklerinin farkında mısın
(96 puan) tarafından
Ama o benim damarıma basıyor ben ne yapayım?susup izlesem mi?kendimi ezdirsem mi?
+1 oy
(3,334 puan) tarafından
Kusura bakma ama eltin neyse sende öylesin
(96 puan) tarafından
Aman lütfen beni onunla bir tutmayın lütfen
(3,334 puan) tarafından
Yazdığınızdan onu anladım ikinizde ergen gibi laf sokma dersindesin ne diyeyim en kısa sürede ayrı evlere geçersiniz en azından çocuklar daha az etkilenir
+1 oy
(1,885 puan) tarafından
Ben aranızda bi fark göremedim. Hareketleriniz de ergence geldi bana .
(1,885 puan) tarafından
Yahu ben ilk cümlemde demişim daha kendini ezdirme diye.  Ama siz anladığım kadarıyla sürekli kaos halimdesiniz. Hep böyle atışma mı olacak? O çocuklar me olacak?
(96 puan) tarafından
Ne zaman elticik ateşkes ederse o zaman da ben geri çekileceğim
(1,885 puan) tarafından
Neden hepiniz aynı evde yasiyorsunuz merak ettim
(96 puan) tarafından
Mecbur yani .sebepleri yazmışım yorumlarda
(1,885 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
+1 oy
(2,938 puan) tarafından
Kızının eltinin odasında ne işi  var burda eltin haklı ama kapı çarpıp laf söyleyen de sensin. Sadece bu yazdıklarına istinaden söylüyorum  fazlaca çirkefleşmişsin. 
(96 puan) tarafından
Mutfağın kapısını da o çarptı.ben de arkasından hayvanat bahçesi mi burası dedim?!ordan mı çıkmışlar bunlar?!
(2,938 puan) tarafından
Yanlis anlamışım ben sen çarptın sandim. Tabi haklısın kapı çarpmak da doğru değil ama olay senin kızından patlak vermiş sen alttan alsaydın bu kadar buyumezdi. Sen hem burda suçlusun hem de üste çıkmaya çalışmışsın.  Her ikiniz çocuklarınız için biraz sakin ve selim olmaya çalışın yazık çocuklar bunlara şahit olmasınlar ilişkilerinde örnek almasinlar
(96 puan) tarafından
Aman o ne anlar okulu bile bitirememiş birinden bahsediyoruz.ama konuşunca sanki alçak dagları bu yaratmış
(62 puan) tarafından
Okulu bitirmekle ne alakası var acaba . Ne yani eğitim almamış birisini her fırsatta zorbalayacakmışsız . Mesela ben okumak istediğim halde babam izin vermedi . Eğer birisi gelip bu lafı bana derse , dediği lafı söylediği gibi yuttururum. Kendinize gelin haklı olayım derken haksız olmayın . Sadece tartıştığınız konu üzerinden konuşun geçmişi ve eğitim durumu sizi ilgilendirmez
+1 oy
(1,328 puan) tarafından
En başta kızının onun odasında yemek yemesi ne alaka? Ayy en sinir olduğum şey ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim sana az bile yapmış 
(96 puan) tarafından
Aman onun çocuğu benim odami karıştırıyor ama
0 oy
(2,100 puan) tarafından
Valla gülüm okumadım yazdığını eminim haklisindir benim elti bozunrusuda mümkün mertebe göremeyeceğim bir şehirde olsaydı çok memnun olurdum geberesice dibimde evi ve şuan yatak odasındayiz çocuğu zor uyuttum eseek gibi aniriuorlar seslerinden rahatsız oluyoruz bilerek bağırarak tepiniyorlar
(96 puan) tarafından
))))beni en iyi siz anlarsınız o zaman
(13 puan) tarafından
Keşke okusaydin
(96 puan) tarafından
Neyi ??
0 oy
(119,263 puan) tarafından
ev ev ustunde olmaz
(96 puan) tarafından
İnşaAllah Ayrılacağız
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Bende 4 yıl eltimle yaşadım şimdiki aklım olsaydı once orta yol bulmaya çalışırdim baktım olmuyor hep  kavga ederd çünkü gerçekten zor bir insandır kendisi ama yaşım küçüktü bisey bilmiyordum o ne derse susuyordum ama şimdi en ufak şeye yakıştırıyorum cevabı 
0 oy
(77 puan) tarafından
Aynı evdemi yasiyorsunuz milet farklı şehirlerde bile anlasmiyorken aynı evde yasanilirmi
(96 puan) tarafından
Bakın işte neler çekiyorum ))
(77 puan) tarafından
Niye birlik yasiyorsunuz
(96 puan) tarafından
Mecbur ev henüz bitmemiş
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Aranızda büyük bir sorun yok sanırım. Ben olsam çocuğuma güzel örnek olmak isterdim. Böyle zıt giderek hayatı kendinize zehir edersiniz
(96 puan) tarafından
Uzağı 6 ay birlikteyiz
0 oy
(486 puan) tarafından
Ne kadar olsada hep birbirinizi göreceksiniz illaki aynı sofraya oturacaksiniz bence birbirinize saygılı olmanız daha iyi . Biz ona şahit değiliz ama belki haklısindir ama yaptıkların seni haksiz çıkartabilir
(96 puan) tarafından
Ben haklı değil de onun altında kalmamağı seçiyorum tercih ediyorum
0 oy
(2,006 puan) tarafından
cocuklariniza boylemi ornek olacaksinz hayret ettim gercekten
(96 puan) tarafından
Nasıl örnek?ben nefret ediyorum bumdam ve çocuklarıma da onların hepsinden uzak durmayı tavsiye ediyorum
(2,006 puan) tarafından
bence sen cocuklarina sevgiyi degil nefreti asiliyorsun evet eltini sevmiyor olabilirsn aranizda sorunlar olabilir ama keske bunu cocuklarn yaninda yapmasaniz
0 oy
(87 puan) tarafından
Öncelikle çocuklarınızı karıştırmayın cidden bu bir saçmalık onları etkiliyorsunuz , sinekte küçük mide bulandırır gibi bir durun olmuş , ikinizinde çoluğu çocuğu var birlikte konuşarak sorunlarınızı çözmeyi deneseniz bu şekilde çocukların bile yapmayacağı davranışları yapmasanız daha iyi olur derim ben dene bence içindeki öfke sinir bozukluğu azalır belki etlinde başta gelip böyle olunca rahatsız oluyorum çocuklarımıza bunu öğretelim yapmasınlar gibi bir konuşma beklerdim ama sende devamında abartmışsın git konuş rahatla sonrasında lafı yapıştır 
(96 puan) tarafından
Siz dediğiniz şeyleri çok yaptık ama alınmıyor sürekli yeni kavgalar yaranıyor.benimki bunjnla alınmıyor hem bu ne ilk ne son.ben bu günleri çok yaşadığım için artık yaşananlar hiçte bana yabancı değil şu sinir krizi olmasa herşey daha da güzel olur
0 oy
(5,286 puan) tarafından
Bir insanla anlaşmak zor değil aslında. Bunun için çabalayabilirsiniz. 

Sanırım ben olsam tabiki olmak istemezdim ama varsayalımki eltimle aynı evdeyim adım kadar eminin hep güzellikle yaklaşırdım. 

Nedendir bu sürtüşmeler? 

Kocalarınız bir değil ayrı iki kardeşin eşlerisiniz nedir bu anlaşamamazlık? 

Senin anlattığın kadar ondan da dinlemek lazımki hak kimdir bilinsin burdan yazdıklarınla asla sana hak vermem ben. 

Sanırım benim bu kadar kinleneceğim tek insan kumam olurdu. 
(96 puan) tarafından
Alınmıyor bizde ablacım.çok konuştuk geçmişi falan hepsini ama her seferinde birşey çıkıyor ve ben buna gıcık oluyorum sevmiyorum işte bjnu ama onun da bana  yürümesi beni aşırı sinirlendiriyor elimde kalacak bir gün
0 oy
(2,427 puan) tarafından
Siz birbirinize saydırmaya kızmaya yer arıyorsunuz gibi geldi. Ne yapsanız ikinize de batar zaten. 
(96 puan) tarafından
Ya o kimki bana saydırsın

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 518 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asya15 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 646 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde &Sukufe& (6,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 364 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.
9 Ekim 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Mhmd8mrn (5,850 puan) tarafından soruldu

379,404 soru

11,356,783 cevap

34,833 kullanıcı

...