+1 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından
Ya öyle bir his ki hisetiklerim anlatamam zorlu geçen bir gebeliğim oldu doğum yaptım 72 günlük bebeğim var evde ayriyeten diğer çocuklarım var eşim aylem evli olan bacılarım onların sorunları herşey üst üste geldi çocuğumun sağlık sorunları derken baya baya yıprandım sanırım.  Ramazan da oruç tutmadım sütüm azalmasından korktum  zanki bu sene ramazan hiç bizim eve uğramadı bayram geldi öyle mutsuzum ki.normal bir günmüş gibi geçirdim. Hayatımda hiçbir değişen bir şey yok. Nasıl anlatsam zanki bu bir yılı boşa yaşamişim gibi ömrümden boşa akıp giden bir yıl varmış gibi hissediyorum. Zanki çöktüm yere düştüm de bir daha ayağa kalkıp toparlanamayacigim gibi hissediyorum bu sefer zanki sağlam tükendim... Durup durduk yere aniden sebepsiz yere gelen ağlama krizleri yaşıyorum  sürekli bir içimin daralması eve sigamiyorum gerçi ben bu dünyaya da sığamadim o benim yüreğime dert ben onun omuzuna yük   Rabb'im benim gibi olanlara bana  içimize İnşirah ferahlığı versin inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
(7,577 puan) tarafından

Amin canım oncelikle.

Rabbim çıkar yolu gösterir elbet dilinden duanı eksik etme kimse 4 4 lük deil<3
(307 puan) tarafından
Teşekkürler canım Allah razı olsun
(7,577 puan) tarafından
Sendende canım dedigm gibi herkezin hayatinda vardır bir skntisi.Zaten eskiden olduğu gibi deil hicbirsey yani çoğu kişilerde öyle bence.Adı bayram bı Allah çocuklarımıza sağlık versin yolları bahtlari açık olsun.Etkileme etkilenme çocuklarımiz bu dünyadaki en büyük servetlerimiz ❤️
(307 puan) tarafından
Öyle tabiki benim 4 çocuğum var iki tanes özel çocuk. En küçüğü nünde sağlık sorunları çıkması da beni çok etkiledi aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak bana ağır geliyor
(7,577 puan) tarafından
Allah şifasini versin  inşallah Rabbim evlat acısı göstermesin evlatlarimizla sinamasin bizi hastalığa çare varda ölüm takdiri ilahi rabbim yaşatmasın geçer inşallah bu günleriniz
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Sen baya baya umutsuz ev kadıni moduna girmişsin . Bence nefes al geriye değil ileriye bak. Bu halin sade sana çocuğuna eşine sorun olur. Bence sen gelecek Ramazan'a niyetlen bayramı düşünme kurban kesince rahatlarsın. Kalk kız yüzünü yıka nefes al 
(307 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(26 puan) tarafından
Rica ederim ederim canim
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Kaç tane çocuğun var kaç yaşındasın ev iş çocuk derken bunalıma girmişsin gibi duruyor lohusa depresyonu falan mı yaşadın çocuklarınla ilgilenme zamanların dışında kendine de zaman ayırman gerekiyor 
(307 puan) tarafından
27 yaşım 4 çocuğum var depresyon felan yaşamadım lohusayken

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ebru26 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 166 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ebru26 (2 puan) tarafından soruldu

379,427 soru

11,357,432 cevap

34,835 kullanıcı