0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (125 puan) tarafından
Aralıklı oruç ile kilo verenler var mı göbek için 

4 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Ben verdim ama diyetle beraber yani 6 kg verdim 
(762 puan) tarafından
Önceki göbeğim normal gobekti ister istemez zayıflayınca o da küçülüyordu ama ne yazikki bende sezeryan oldum 1.5 ay önce sanki 3-4 aylık hamile gibi göbeğim var
(762 puan) tarafından
Ama şuan nasıl aralıklı oruç yapacaksın sütun kesilir bebeğin küçük daha hiç birşey onlardan önemli değil
(125 puan) tarafından
Mama veriyorum ben o yüzden sorun olmaz
(125 puan) tarafından
Benimde ilk normaldi bir şekilde onu azalttim yok gibiydi, ikinci sezaryan oldu, bakalım ama zamanla azalıyor diyorlar , bir yıla kadar anca toparlanıyor diyorlar, ve kilo verince tabi ister istemez azalır ama sezaryan göbeği ne kadar azalır hiç fikrim yok, bide on yıl aradan sonra bebeğim oldu
(125 puan) tarafından
Senin de daha yeni bir iki aya kadar daha çok azalir göbeğin şimdi ödem şişlik ister istemez vardır
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ramazandan önce 4 kilo verdim aralıklı oruç ile canım şimdi yine başlayacam inşallah 
(125 puan) tarafından
Bugün başladım bende bakalım sonuç ne olacak , ben kilodan daha çok göbekten vermek istiyorum
0 oy
(1,915 puan) tarafından
Bende çok yapmak istiyorum ama beceremiyorum :)))))
(125 puan) tarafından
Yemek konusunda sorunum yok , hiç yemesem dahi umrumda değil o yüzden rahat olur benim için bugün başladım , göbekten vermem gerekiyor :⁠-⁠(
0 oy
(654 puan) tarafından
Bende bes kilo vermiştim sonra bebeğimi emzirdiğim için bıraktım. Durum azalıyodu cunku
(125 puan) tarafından
İnşallah bende de işe yarar, göbeğe aşırı takıntılı biriyim ve sezaryan doğum yaptım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 271 göst.
0 oy
3 cevap 174 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ranakilic (1,257 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...