0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından
Eşim bugün çalışmıyor ama dışarda geziyor öğlen bı çıktı evden daha yok sabahda dedim bugün doğum günüm bir pasta keseriz olur biter dedi ama seside çıkmadı. Mutfağa masa aldık onuda indirimli aldık annem mutfağina almış sonradan beğenmedi geri yollicakdi ben beğendim ben alayım dedim 5.500 TL almıştı annem bize 4 bin yaptı bizde aldık. Eşim sabah diyorki onu doğum günü hediyesi say işte diyor senin yüzünden aldım filan. Hiç değer verip önemsemiyor beni zaten evliliğimizin başından beri hep kendini sokağa atıyordu. Hiç modum yok ben bu evlilik denilen şeyden hiç bişey anlamadım keşke evlenmeseymisim..

4 Cevaplar

0 oy
(334 puan) tarafından
Ah ben sana kıyamam gülüm yaa doğum günün kutlu olsun rabbim ömrüne güzellik huzur mutluluk versin inşallah tek göz yaşların mutluluk üzere olsun ❤
(334 puan) tarafından
(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤rica ederim hep gülümse tamam mı
(289 puan) tarafından
Duygusallastim:(((( sağol canım inşallah
(334 puan) tarafından
Gülüm benim üzülme tamam mı benide bir kardeşin olaraktan gör sana yürek dolu kocaman bir sarılma ile sevgi gönderiyorum üzülme tamam mı
(289 puan) tarafından
Sağol canm benim ❤️❤️ çok iyi kalplisin
(334 puan) tarafından
Sende öylesin kardeşim (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
-Reklam-
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Boşver gel kahve içelim sigarada var Ataraxta var
(289 puan) tarafından
Geliyorum:)))) atarax ne kız
(7,612 puan) tarafından
Anksiyete de kullanilir haha
(289 puan) tarafından
Hee Allah seni :)
0 oy
tarafından
Kıyamam sana doğum günün kutlu olsun bitanem❤️ çoğu kadının sorunu bu canım ilgisiz eş ne yapılır bende bilmiyorum inanki bu dışarda ne var ki bu kadar eşine değer vermeyeceksen özel hissettirmiceksen neden evleniyorsun, arkadaşlarına düşkün olduğu kadar eşlerine düşkün olsalardı ne olacaktı sanki.
(289 puan) tarafından
Aynen kuzum aynen :( okadar doğru şeyler yazmışsın ki teşekkür ederim kuzum ❤️
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Lohusasin boşver takma baba olmayi hak etmeyen  odunu baba etmişsin neyse boşverrrrr iyi ki doğdun nice mutlu sağlıklı güzel yaşların olsun 
(289 puan) tarafından
Yok canım lohusa değilim, oğlum 2 buçuk yaşında hamilede değilim regl günüm yaklaştı ondan biraz duygusalim galiba. Ama yani gerçekten böyle bir günde tek başıma olmayı hak etmiyordum. Teşekkür ederim canım sağol ❤️
0 oy
(13,001 puan) tarafından

Doğum günün kutlu olsun ❤️ 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 255 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Cmrcmr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 376 göst.