0 oy
1,336 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Kizlar bugün bı paylaşım yapmıştım eşim 24 yaşındaki bir kızla evlenmiş çocuğu olmuş demiştim Ben bugün bir sürü şey öğrendim bu kızın küçükken anne babası ölmüş 19 yaşına kadar babaannesi bakmış babaannesi de ölünce bu kız ortada kalmış ama ailesinin çok büyük serveti varmış ve onlarda kızın üzerine kalmış yani kız da zaten buralı değil yani bizim gibi Kürt değil eşimle İstanbul'da tanışmış kızın babasının İstanbul'da 15-20 tane dairesi hatta gemileri bile varmış şimdi şöyle düşünüyorum madem kızın bu kadar parası var benim işimin parası için evlenmediyse bana bunu niye yaptılar ve bir şey daha öğrendim kız tüm malını mülküne eşimin üzerine geçireceğini söylemiş yani kız eşimden daha zengin benim sa*****şim bu kızı kandırmak için böyle yaptığını düşünüyorum acaba kıza böyle söylesem ne olur içim soğumuyor onları ayırmak ve ben de bunlardan ayrılıp defolup gitmek istiyorum buralardan kafamda bir sürü soru işareti var eşim niye böyle yaptı madem bu kızın parası pulu var zengin benden ne istedi gidip kendine en güzel en yakışıklısını bulabilirdi Ben de en başta sizin gibi eşimin parası için peşinde olduğunu düşündüm ama benim eşimin parası kızının yanında %1 bile kalmıyor kız bayağı Zengin yani düşünsenize 15 tane daire gemiler hatta okul bile varmış kız şu ana kadar hiçbir şey harcamamış sadece kendine bir tane ev almış yani evi de eşim açmamış kızın kendi eviymiş bunları ben bir saat öncesine kadar öğrendim neyse Allah ikisinin de belasını versin diyorum siz ne düşünüyorsunuz yani ne olmuş olabilir de bu duruma düştük yani sizin aklınıza ne geliyor bana da bir şey söyleyin :(((

22 Cevaplar

0 oy
(1,346 puan) tarafından
Canım üzülerek söylüyorum eşin sana seni sevmediğini söylüyor. Allaha havale edip kendi yoluna bakacaksın. Zorla güzellik olmaz. Sen Allaha şükür et ki gerçek yüzünü göstermiş sana oturup halay çekmen gerekiyor. Çünkü bugün sana bunu yapan yarın o kızada yapacak biran önce kurtul o adamdan. Allahın intikamı daha güzel oluyor o kızın yüzüde gülmeyecek kocan onada yapacak aynısını. Oyüzden hayatına bak 3 çocuğunla güzel bir sayfa aç kendine.
(7 puan) tarafından
inşallah o kızda ona aynısını yapar işte Ozaman benim içim soğur
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
Kızı bul direk yüzüne şöyle söyle " eşim yani senin yanında takılan erkek ziynetli bir şahıs var ya senin paran için yanında senin malının mülkünün üzerine yatıp bütün her şeyini alıp geri dönecekmiş bana " de ortalığı karıştırmadan önce tabi sen eşinin üzerine ne mal varlığı varsa üzerine aldırır öyle boşlanırım de ki sonra sen rezil olma ondan sonra kızla konuş o ***** da b*k gibi ortada kalsın 
(7 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi bu ama degermi sizce
(854 puan) tarafından
Peki size bunu yaşatmalari değer mi

İlgili sorular

+4 oy
42 cevap 1,777 göst.
+2 oy
41 cevap 2,143 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hulyasen (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 928 göst.