+2 oy
1,831 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çiğimage

image

Merhaba. Yaklaşık 10 gün önce gece bebeğimi emzirmek için uyandım bebeğim bir buçuk aylıktı. Gece saat 4 eşimin telefonuna baktım yani eşimin telefonu benim telefonum gibidir hep bakarım telefonu hep elimde keza benim telefonumda aynı şekilde eşim kendi telefonu gibi kullanır. O gün yabancı Bi numara aramıştı

image

eşim telaş yaptı sonra fabrikadan ablanın kızı annesi işe gelmiycekmiş onu söylüyo niye beni arıyo sanki falan dedi. Gece baktım biriyle WhatsApp ta konuşmuş kız yazmış eşinin yanında olduğunu bilmiyodum kusura bakma diye. Sonra 10 dk kadar telefonda konuşmuşlar. Eşim bu mini etek değil ki falan demiş kız 2 kez etekli fotoğrafını atmış 2. Fotoğrafa bak bu güzelmiş arkandan gelip beline sarılmak vardı şimdi demiş. Sonra fabrikada çalışan kızın annesiyle fotoğraf çekip kıza atmış falan. Gece uyandırıp bu ne dedim yaptım Bi hata dedi sadece WhatsApp tan konuştuk 1 aydır falan konuşuyoruz WhatsApp tan fotoğrafını gördüm beğendim öyle konuşmaya başladık dedi. Daha sonra arkadaşının eşinden öğrendim benim hamileyken bin bir zorlukla çalışarak ödemesine destek olduğum arabayla kıza direksiyon dersi vermiş 6 ay önce, direksiyon dersi versin diye kızın annesi rica etmiş kızın annesiyle de görüştüm direksiyon dersi verirken ben yanındaydım diyo. kız 18 yaşında eşim 32 yaşında  Dediğine göre çok zaman sonra kız mesaj atmış o şekilde 1 aydır falan konuşuyolarmış. Yine zorla itiraf ettirdiğim kadarıyla 1 hafta kadardır da +18 konuşmaları varmış. Bebeğimi emziriyorum çocuğumu düşünüyorum ama hamileyken sonrası lohusayken aldatılmak çok dokunuyor. Dağa taşa haykırmak istiyorum. Evden git dedim 3 gün pansiyonda kaldı. Araya aileler arkadaşlar falan girdi çocuk var derken şuan evde ama ben ben değilim.

Daha eski WhatsApp konuşmalarını çıkarmak istiyorum iphone yedekleme yapmamış nasıl çıkarabilirim

41 Cevaplar

+6 oy
tarafından
AFETME SANA BUNU YAPANİ AFETME 18 YASİNDA COCUKTAN BİR BEKLENTİSİ OLANDAN KORK COCUGUNU AL GİT AİLEN İSTEMİYORSA DEVLETE SİGİN AMA O ADAMA DEGİL sen güçlü dur bak lohusayken bende terk edildim 8 aylık olduk çok zorluk çekiyorum ama dışarıya çok mutlu gozukuyorum kendine bunu yapma bidaha yapan bidaha yapacak
(1,735 puan) tarafından
Asla affetme canım çocugun var sen sen varsın benim serf..szz baba olacak hay...vn da bildiğin hayat kadınıyla aldattı annemi boşadı onu aldı dayımı baba bildim hiç bir eksikliğim olmadı sevgi huzur herşey vardı birde 18 yasında kızdan böyle bir umudu olan adamla çocuğunu aynı evde büyütmek hoş mu
(1,785 puan) tarafından
Eşi kaç yaşında kız kaç yaşında okumadım özet gecseniz
(1,735 puan) tarafından
Eşi 32 kız 18 yasında kız bu adamın çalıstıgı yerde bir kadının kızı kız mini etekli resim atıyor adama adamda sana arkadan sarılmak vardı falan diyor
(1,785 puan) tarafından
Atican bu sürtüğü zencilerin içine ozaman anlicak evli adamlarla oynasmak neymisss
tarafından
Merve teşekkürler bacım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu adam pedofili uzak dur bu şere.fsizden yavrunu boyle bi insanla büyütme lütfen affetme bir kere yapan gene yapar. Kardesi yasinda ki kizla konuşma tarzina bak iğren.ç yara.tik 
0 oy
(846 puan) tarafından
Allah hidayet versin Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor bir durum ağzım açık kaldı okudukca
0 oy
tarafından
Ay tek bişey dicem iğrenç ruhlu pislik herif Allah belasını versin. Profilinden beğendim yazdım ne ya . Her beğendiğine yazıyor mu bu. Sen Instagram Facebook ne varsa kontrol et. Affetme sakın
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hayır kesinlikle affetme. Bak ben de yaptım aynı hatayı şimdi keşke ayrilsaydim o an diyorum. Unutamıyorum üzerinden 8 ay geçti bebeğim 2 aylıktı üstelik hiç gorusmemislerdi bile . Bunlar aylarca yanyanalarmis. 
(6 puan) tarafından
Dediğine göre 2 kez direksiyon dersi vermiş sonra sadece WhatsApp tan konuşmuşlar kızın annesiyle aynı fabrikada çalışıyo tabi önceki konuşmalarını çıkartmadan daha ne yalanları var öğrenemiycem malesef
(6,047 puan) tarafından
Eğer bosanmayacaksan hiç eski mesajları da çıkarma canım. Kendini daha fazla kahredersin.
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Beline sarılacağın elin kopsun senin daha çok şwy demek istiyorum dilim varmıyo 
(1,750 puan) tarafından
Karın olduğunu bilmiyordum derken o an orda olduğunu bilmiyodu heralda kızıda yolasım geldi yeminle 18 yaşında bune azgınlık ki elin adamına gotunum başının resmini atıyo gece gece sinirlendim yemin ediyorum
tarafından
Evli erkeklerin şeyleri altından bacım herhalde bırakmıyolar adamları onlarda dünden razi
(1,750 puan) tarafından
Vallahi anlamıyorum yeri geliyo kocamdan tiksiniyorum başka adamla mideleri nasıl alıyo ya bide baika karının koynunda Allahım sen hidayet ver daha gencecik su gibi kızsın git başkasıyla konuş Allahım sen koru yarabbim
(6 puan) tarafından
Evet o an orda olduğunu bilmiyodum demiş kızla instagramdan konuştum ben onu abi olarak görüyodum onun niyetini bilemem hep pantalonlu fotoğrafın var dedi diye etekli fotoğraf attım diyo ben eşeledikçe yeni şeyler öğreniyorum o yüzden tüm konuşmalarını çıkartmak istiyorum
(1,750 puan) tarafından
Hep pantolon lu fotoğrafın var diyemi atmış hep giyinik var deyimce ne atacak acaba terbiyesiz niyetini anlamamışmı sarılırım falan bırak ya hoşuna gitmiş demekki
0 oy
(20 puan) tarafından
Affetme canım tam tersi olmuş olsaydı o ne yapcakti seni kapı önüne koycakti evet  bebeğin var zor bir süreç olur ama ayakta durabilirsin bu kızın annesi bile bile kızını göstermiş ayarlamış belli ki ne demek WhatsAppta gördüm beğendim Allah bildiği gibi yapsın hepsini sanada sabır ve güç versin Allahım 
0 oy
(374 puan) tarafından
Çok kötü oldum kız evli olduğunu bildiği halde yazıyo senin yerinde olsam gider kızı parcalardim tabiki adamida sakın affetme daha ne resimleri vardır kim bilir ama istersen resimleri dosyalarda cikiyo  tlfon ne bu arada
(6 puan) tarafından
İphone kullanıyor telefon yedekleme yapmamış WhatsApp konuşmalarını falan WhatsApp ı sildim geri yükledim olmadı fotoğrafları da yedeklememiştir heralde
(374 puan) tarafından
O tlfonu bilmiyorum da ama dosyalarda ayrı bı yer var Whatsapp sent yazıyo orda genellikle oluyo resimler
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kız eşine hiç cevap vermemiş doğru düzgün belli ki eşini tınlamıyor. Eşini de Allah islah etsin. Evindeki eşinden çocuğundan utan ya karaktersiz kere karaktersiz bunları yapan tüm erkekler 
(3,162 puan) tarafından
Kuzum daha ne kadar cevap verecek kız bir tarafını çekip atmış utanmaz daha napacaktı
0 oy
tarafından
Canım benim çok üzüldüm :( aynısı başıma gelse napardım inan hiç bilmiyorum. Anne ve baba bence özellikle kız evlatlarına evin bir anahtarını vermeli ki kız çocuğu evine dönmek istediğinde dönsün. Özellikle kızlar okuyup iş sahibi olmalı ki eşe muhtaç olmamalı. 
0 oy
tarafından
Canım senden tek ricam lütfen affetme bu şerefsizi lütfen bak böyle bir adamla büyğyeceğine oğlun babasız bu büyüsün çevrendekiler çocuğun var geri dön derler ama halden asla anlamazlar boşa al nafakanı ailen kabul etmiyorsa sığınma evlerine başvur Allah büyüktür ama ne olur bu herifi affetme daha çok üzülürsün 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
O kocayıda o anneyide o o...pu kızıda ... Affedemezsin güzelim 30 küsür yaşındaki adam 18 yaşındaki kıza bu gözle bakabildiyse kork o adamdan sen . 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
kocan kazik kadar adam ve pedofili o adamdan kaç kurtar kendinu
(119,153 puan) tarafından
bu aileler her zaman kas yapim derken goz cikariyo 18 yasinda ergen bi kiza sarkintilik eden kazik kadar herifi tutup baristirmak nedir yaa adam dupeduz pedofili
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Utanmaz arlanmaz yüzsüz birde beğendim diyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Çok üzüldüm çok... 

Allahından bulsunlar..

Affetme.. 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
ALLAH yardimcin olsun canim 
0 oy
tarafından
Sana bisey diyim mi bacım kızın annesi de biliyor kızla konuştuğunu,yoksa kiz nasıl rahatlıkla söylesin anneme söyle kolyemi buldum diye. Bilmese sormayacak mı sen nerden biliyorsun kolyesini bulduğunu diye...
(6 puan) tarafından
Aynısını bende söyledim asla mantığıma oturamıyorum nasıl bir anne yeni bebeği olacak 30 küsür yaşında bir adamla kızının ilişkisine susar
tarafından
Cok cok özür diliyorum ama milletin ar damarı çatlamış canim,namus kavramı ortadan kalkmış ortalık namussuz dolmuş.Evli bekar kimse umursamıyor artık Allahim herkese hidayet versin...Nesil çok kötü bi yere gidiyor
0 oy
(850 puan) tarafından
Bu olayın elle tutulur bir tarafı yok, kimse de uzaktan konuşması kolay demesin..!

Sana en destek olması gereken dönemde üstelik bunları sana yaşatamaz..!

18 yaşındaki bir kız çocuğuna o gözle bakamaz evli üstelik çocuğu olan/olacak olan bir adam..!ya ben 31 yaşındayım ve benim o yaşta hatta daha büyük öğrencilerim, çocuğumdan farksızdır..sağlıklı bir insanın aklına gelemez bile farklı bir düşünce.. 

O da kesinlikle olmamalı ama gotoğrafını gördü hoş kız dedi diyelim yazmaya seni aldatmaya tenezzül daha edemez..!

Son karar sizin ama ömür boyu güvensiz ve huzursuz bir evlilikte bebeğiniz ne kadar huzurlu yetişecek bilmiyorum..!

Kız da yalan söylüyor abi gibi görse o fotoğrafları atmaz, karın olduğunu yanındayım bilmiyordum demez, beline sarılmak vardı dediğinde abi kendine gel ne diyorsun derdi..!

Siz bebeğinizi düşünüyorsunuz tabi ki babasız büyümesin ama bunları yapan adam belli ki siz gözden zaten çıkartmış..!!!

Allahım yardımcınız olsun gerçekten çok üzüldüm :((
0 oy
(817 puan) tarafından
Beğendim konuştum ne ya bu nasıl bir açıklama Allahın belası iğrençler ya iğrençler sakın susma affetme pislik kudurdular iyice 
0 oy
(406 puan) tarafından
Kizin anasina desene sahip ciksin kizina ozaman o adamida asla affetme terbiyesiz cok sinirlendm ya hakkinda hayrlisi olsun 

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,566 göst.
0 oy
58 cevap 3,836 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gencbiranne (241 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,170 göst.
0 oy
23 cevap 1,415 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu

378,381 soru